Fabrika taşımacılığı, nakliyat hizmetinde en çok profesyonellik gerektiren hizmetlerin başında gelmektedir. Fabrikanın bulunduğu ilden ya da ilçeden fabrikadaki tüm çalışma düzeni ve şekli değiştirilmeden yeni fabrikaya taşınma işlemi gerçekleştirilir. Fabrika taşıma işleminde müşteri istek ve beklentileri göz önünde bulundurularak yapılan planlama neticesinde taşınmanın herhangi bir aksaklı olmadan gerçekleştirilmesi sağlanır.

Fabrika Taşımacılığı Yapan Firmalar

Fabrika Taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı

Taşıma işlemi esnasında ve daha sonrasında maddi ve manevi herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için firmamız uzman bir ekiple görev almaktadır. Fabrika içerisindeki tüm malzeme ve eşyalar montaj ekibimiz tarafından sökülüp paketlenerek yeni fabrika içerisine tekrardan kurulum sağlanır.

Şirketimiz 1970 yılında büyümesi ile beraber kurumsal şirketlere nakliye hizmetlerini götürmeye başlamıştır. Özellikle tüm illerde fabrika taşımacılığı hizmeti ile ilgili şirketimiz kapsamlı bir çalışma gerçekleştirerek bu hizmeti başarılı bir şekilde sizlere kadar ulaştırmıştır. Kurumsal ve köklü bir nakliyat firması olan Çolakoğulları ile sizde tüm hizmetlerinizi alabilirsiniz. Bize sabit telefonlarımızdan ve instagram hesabımızdan ulaşmanız mümkündür.

Fabrika Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Fabrikadaki Eşya MiktarıOrtalama Fabrika Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Fabrika Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Fabrika Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Fabrika Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Fabrika Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Fabrika Taşımacılığında ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat Farkı!

Fabrika Taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan Çolakoğulları nakliyat ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım.

 • Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır
 • Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır
 • Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
 • Ağır yükler forklift ile araca yüklenir
 • Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır

ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür   Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Fabrika Taşıma Hizmetleri

Fabrika Taşıma Hizmetlerinin Ağırlığını Bilen Bir Firmayız! Fabrika taşımacılığı, diğer taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Zaten birçok nakliyat şirketi bu iş geldiğinde uzak dururlar. Çünkü sadece işçi gücü ile hareket edilip yapılabilecek bir iş değildir. Firmamız ise bu işi rahatlıkla gerçekleştirebilecek tüm şartlara sahiptir. Gerekli belgeleri de alarak yasal bir şekilde istemiş olduğunuz taşıma hizmetleri gerçekleştirebiliriz. 1956 yılında kurulan firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde hızla gelişip fabrikaların kurulması ile 1970 yılında bu alanda tecrübe kazanmaya başlamıştır. Bu yüzden firmamızın günümüze kadar geçen sürede epeyce bir tecrübesi olmasından dolayı fabrikanızı taşıtırken firmamızdan fiyat teklif de önerilerde alabilirsiniz.

Çolakoğulları nakliyat ile çalışmak zorunda değilsiniz. Firmamız her zaman müşterisi olsun yada olmasın her zaman öneriler ve tavsiyelerde bulunurlar.   Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz firmamızın kurumsal web adresinde https://www.colakogullari.com.tr/fabrika-tasimaciligi.html adresini tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
Site Haritası