Ağır nakliyat hizmeti arasında bulunan para kasası taşımacılığı, dikkat gerektiren bir durumdur. Taşınacak kasanın ağırlığı büyüklüğüne göre değişir, ağır bir kasanın bulunduğu yerden kaldırılarak aşağı indirilmesi ya da yukarı çıkarılması ancak iyi bir donanımla mümkün olur. İnsan gücünün yetmeyeceği büyüklükte olan kasalar özel kaldırma sistemleriyle güvenli bir şekilde kaldırılarak zarar verilmeden taşınması sağlanır.

Para Kasası Taşımacılığı Süreci

Para kasası taşıma hizmetinde kullanılacak olan ekipmanların güvenlik açısından mutlaka doğru tercih edilmesi gerekir. Yapılacak olan her yanlış kasanın zarar görmesine neden olacağı gibi kullanılmaz hale gelmesini de sağlayacaktır. Firmamız yılların tecrübesiyle hareket ederek para kasanızın büyüklüğü ne olursa olsun bulunduğu yerden alınıp istenilen yere taşınabilir.

Her sektörün bir zorluğu olduğu gibi nakliyat hizmetlerinden de bazı alanlarda zorluklar ortaya çıkmaktadır. Ağır taşımacılık grubuna giren para kasası taşımacılığı, bu alanda kendini göstermektedir. Hem ağır hem de bazen büyük boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda Çolakoğulları ailesi olarak büyük bir çalışma gerçekleştirerek özel bir ekip organize etmekteyiz. Bize instagram adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Para Kasası Taşımacılığı
Para Kasası Taşımacılığı

Para Kasası Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

PARA KASALARINIZ GÜVENLE TAŞINIR

Ülkemizde son zamanlarda gelişen taşımacılık hizmetlerinde firmamız özel taşımacılık hizmetleri de sunmaya başlamıştır. Özellikle şirketlerde bulunan ve nadir olarak bazı evlerde bulunan para kasası taşıma hizmetlerine de atılarak özel taşımacılık hizmetlerine başlamıştır. Çolakoğulları nakliyat bünyesinde kurulan kalifiyeli elemanlar ile ağır yük taşımacılığını sunmaktayız.

Firmamız özellikle para kasası taşıma konusunda yetiştirdiği profesyonel ekibi ile ister kilo ister ton bazında olsun her türlü para kasasının nakliyesini kolaylıkla sağlamaktadır. Özel taşıma şekilleri ile istediğiniz kattan istediğiniz kata kadar yerinden aldığınız tam istediğiniz yere kadar taşınarak yerleştirilmektedir. Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak siz değerli iş ortaklarımıza her konuda yardımcı olduğumuz gibi evinize yada ofisinize aldığını para kasaları konusunda dert yanmanız gerek kalmadan firmamız her konuda önemli çalışmalar yapmaktadır.

Para Kasası Taşımacılığı
Para Kasası Taşımacılığı

İstanbul’un Tüm Semtlerinde Ofis Taşıma Hizmeti

Anadolu Yakası İlçeleriAvrupa Yakası İlçeleri
KadıköyBeyoğlu
ÜsküdarBeşiktaş
MaltepeSarıyer
AtaşehirŞişli
KartalBakırköy
PendikEyüp
TuzlaAvcılar
ÇekmeköyBağcılar
SancaktepeGüngören
SultanbeyliZeytinburnu

Profesyonel ve Teknik Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz.

Firmamız İstanbul bölgesinin en ağır malzeme nakliyesi yapabilen geniş donanımlı nakliyat şirketidir. Para kasası taşıma hizmetlerinde yılların tecrübesine sahip olması ve her konuda siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermesi sizlere gerekli güveni sağladığını düşünüyoruz. Profesyonel ekibimiz ve geniş  araç filomuz ile istediğiniz şekilde organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Şirketimizin bünyesinde çalışan özel personellerimiz ve özel araç filomuz ile gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından ön ekspertiz yaptıktan sonra bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli tedbirleri almaktadır. Bu tedbirler sonucunda taşınma işlemlerine geçilmektedir. Çolakoğulları ailesi olarak sizlere her zaman profesyonel desteğimizi sunacağız Tek yapmanız gereken Çolakoğulları iletişim bölümünden firmamız ile bağlantı sağlamanız yeterli olacaktır.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen para kasası taşımacılığı şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi para kasası taşımacılığı firması olarak bilinmektedir.  
Site Haritası