Ağır nakliyat hizmeti arasında bulunan para kasası taşımacılığı, dikkat gerektiren bir durumdur. Taşınacak kasanın ağırlığı büyüklüğüne göre değişir, ağır bir kasanın bulunduğu yerden kaldırılarak aşağı indirilmesi ya da yukarı çıkarılması ancak iyi bir donanımla mümkün olur. İnsan gücünün yetmeyeceği büyüklükte olan kasalar özel kaldırma sistemleriyle güvenli bir şekilde kaldırılarak zarar verilmeden taşınması sağlanır.

Para kasası taşıma hizmetinde kullanılacak olan ekipmanların güvenlik açısından mutlaka doğru tercih edilmesi gerekir. Yapılacak olan her yanlış kasanın zarar görmesine neden olacağı gibi kullanılmaz hale gelmesini de sağlayacaktır. Firmamız yılların tecrübesiyle hareket ederek para kasanızın büyüklüğü ne olursa olsun bulunduğu yerden alınıp istenilen yere taşınabilir.

Her sektörün bir zorluğu olduğu gibi nakliyat hizmetlerinden de bazı alanlarda zorluklar ortaya çıkmaktadır. Ağır taşımacılık grubuna giren para kasası taşımacılığı, bu alanda kendini göstermektedir. Hem ağır hem de bazen büyük boyutlarda karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda Çolakoğulları ailesi olarak büyük bir çalışma gerçekleştirerek özel bir ekip organize etmekteyiz.

Para Kasası Taşıma
Para Kasası Taşımacılığı

PARA KASALARINIZ GÜVENLE TAŞINIR

Ülkemizde son zamanlarda gelişen taşımacılık hizmetlerinde firmamız özel taşımacılık hizmetleri de sunmaya başlamıştır. Özellikle şirketlerde bulunan ve nadir olarak bazı evlerde bulunan para kasası taşıma hizmetlerine de atılarak özel taşımacılık hizmetlerine başlamıştır. Çolakoğulları nakliyat bünyesinde kurulan kalifiyeli elemanlar ile ağır yük taşımacılığını sunmaktayız.

Firmamız özellikle para kasası taşıma konusunda yetiştirdiği profesyonel ekibi ile ister kilo ister ton bazında olsun her türlü para kasasının nakliyesini kolaylıkla sağlamaktadır. Özel taşıma şekilleri ile istediğiniz kattan istediğiniz kata kadar yerinden aldığınız tam istediğiniz yere kadar taşınarak yerleştirilmektedir. Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak siz değerli iş ortaklarımıza her konuda yardımcı olduğumuz gibi evinize yada ofisinize aldığını para kasaları konusunda dert yanmanız gerek kalmadan firmamız her konuda önemli çalışmalar yapmaktadır.

Para Kasası Nakliyesi
Para Kasası Nakliyat Hizmetleri

Profesyonel ve Teknik Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz.

Firmamız İstanbul bölgesinin en ağır malzeme nakliyesi yapabilen geniş donanımlı nakliyat şirketidir. Para kasası taşıma hizmetlerinde yılların tecrübesine sahip olması ve her konuda siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermesi sizlere gerekli güveni sağladığını düşünüyoruz. Profesyonel ekibimiz ve geniş  araç filomuz ile istediğiniz şekilde organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Şirketimizin bünyesinde çalışan özel personellerimiz ve özel araç filomuz ile gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından ön ekspertiz yaptıktan sonra bu işlemleri gerçekleştirmek için gerekli tedbirleri almaktadır. Bu tedbirler sonucunda taşınma işlemlerine geçilmektedir. Çolakoğulları ailesi olarak sizlere her zaman profesyonel desteğimizi sunacağız Tek yapmanız gereken Çolakoğulları iletişim bölümünden firmamız ile bağlantı sağlamanız yeterli olacaktır.
Site Haritası