Bankalar konum itibariyle yoğun çalışma temposuna sahip sektörler arasında yer alır. Çeşitli nedenlerden dolayı bankanın bir yerden başka bir yere taşınması gerektiğinde ise banka taşımacılığı hizmetimiz sayesinde aksaksız bir nakliyat gerçekleştirilir. Bankadaki tüm eşyalarınız montaj ekibimiz tarafından düzenli bir şekilde sökülerek yeni şubeye banka tarafından belirlenmiş plan doğrultusunda kurulum yapılır. Bankaların yoğun temposu taşıma hizmetinin de profesyonel, hızlı ve hatasız olmasını gerekli kılar. Firmamız bankanın taşınmasında profesyonel nakliyat hizmeti sağlayarak hizmete devam etmesine yardımcı olacaktır.

Banka Taşımacılığı Hizmetleri

Banka Taşıma
Banka Taşımacılığı

Türkiye’de banka taşımacılığı hizmetleri kendi başına bir sektör olarak kabul edebiliriz. Kurumsal firmalar ile çalışmak diğer taşımacılık hizmetlerine göre çok farklı bir durumdur. Banka taşımacılığı hizmetlerinde en büyük farklılık her türlü malzemenin dışında tüm malzemelerin değerli ve önemli bir konumda olmasıdır. Bankaların satın alma yetkilileri de bu konuda büyük bir titizli ile banka taşıma firmalarını seçmektedirler. Bu konuda bizi seçmek için instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Banka Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Bankadaki Eşya MiktarıOrtalama Banka Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır
Banka Taşımacılığı fiyatları

ÇOLAKOĞULLARI İLE BANKA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Ülkemizin batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine kadar her türlü nakliyat organizasyonları gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat firması, kurumsal taşımacılık hizmetlerine 1970 yılında başlamıştır. Kurmuş olduğu özel ekip ve geniş araç filosu ile İstanbul merkez olmak üzere ülkemizin bir çok noktasında kurumsal şirketlere lojistik desteği sağlamıştır. Özellikle bu kurumsal şirketler arasında yer alan bankalara firmamız her daima 7/24 hizmet etmiştir. Firmamız Bankalara her konuda destek sağlamaktadır. Bankamatik taşımacılığı, şube taşımacılığı, banka personellerinin ev eşyalarının taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet ağı oluşturmuştur.

Banka Taşıma
Banka Taşıma Şirketleri

PROFESYONEL BANKA TAŞIMACILIĞI

Banka taşımacılığı, dediğimiz gibi kurumsal taşımacılık ağına girmektedir. Bu yüzden bu hizmet ağını çok iyi bilen firmalar ile taşınmak en doğru karardır. Firmamız geçmişten bu yana şirketler ile yapmış olduğu çalışmalar ile %100 güvenceli referanslar kazanmıştır. Bankalar ile ortak çalışmalarımız personellerin ev eşyalarını taşımak ile başlanılmıştı. Daha sonra bankaların bankamatik sistemlerinin nakliye organizasyonlarına geçilmiştir. Profesyonel olarak bankamatik taşımacılığı hizmeti sunan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel hizmet ağı ile artık ülkemizde 81 ile ait tüm bankaların nakliye organizasyonuna el atmıştır.

81 İLDE HİZMET AĞIMIZ MEVCUTTUR

Firmamız bir organizasyonu yaparken elbette tam bir şekilde yapar. eksik bir yan bulamazsınız. Banka taşımacılığı hususuna giren her konuda biz nakliyat firması olarak sizlere her zaman yardımda bulunuruz. Taşımacılık şirketlerinin de taktirini kazanan bir firma ile çalışma fırsatını sizde kaçırmayın. Profesyonel destek almak istediğiniz taktirde firmamız size her konuda gerekli desteği vermeye hazırdır. Firmamız ile daha önce çalışma yapmadıysanız firmamız hakkında detaylı bilgileri http://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası