Türkiye’nin lojistik hizmetleri içinde yer alan evden eve nakliyat ağını geçmişten bu yana Çolakoğulları nakliyat firması organize etmektedir. 1956 Yılında taşımacılık hizmetlerine yoğunlaşan Çolakoğulları nakliyat ve ailesi, hızla gelişen karayollarının da etkisi ile ülkemizin hemen hemen her bölgesine evden eve nakliye hizmetlerini sağlamaktadır. Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Şirketleri arasında her zaman ilk tercih edilen nakliyat şirketiyiz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile taşımacılık ağını yaygınlaştıran, ülkemizin 3 büyük ili olan Ankara, İstanbul ve İzmir bölgelerinde merkez ofisler açarak Türkiye’nin her yerine hızlıca ulaşabilmektedir. Firmamız İstanbul köklü bir nakliyat firması olmasına rağmen insanlar tarafından Türkiye’nin şehirlerarası evden eve nakliye şirketi olarak algılanmaktadır. Bu da firmamız adına büyük bir sorumluluk ve mutluluk vermektedir.

Şehirlerarası Profesyonel, Güvenli ve Sigortalı Ev Taşımacılığı

Taşımacılık ağında sadece ev değil, aynı zaman da kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bulunmaktadır. Kadrolu yapılanmış eleman grubu ile şehir içi ve şehirlerarası alanda kendini adapte eden ve her zaman nakliye organizasyonlarında sigortalı ve güvenli taşıma hizmetleri veren Çolakoğulları nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri alanına büyük önem vermektedir. Şehirlerarası ev taşımacılığı işlemelerinde firmamız iki türlü nakliye organizasyonlarını gerçekleştirmektedir. Hem parça eşya taşımacılığı hem de tam eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir. Böylece insanlar istedikleri şekilde taşınmalarının yolunu açmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirlerarası Evden Eve NakliyeHer tülü imkana sahip olan şirketimiz ile ister tayin, ister yazlık, ister kışlık isterseniz de farklı sebeplerden bir yerden başka bir yere taşınmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapmanızdır. Tüm detaylı bilgileri bu adreste bulabilirsiniz. Şehirlerarası evden eve nakliye şirketleri ilgili google arama motoruna baktığınızda pek doğru düzgün firma bulmanız zor olacaktır. İşte bu yüzden her konuda deneyimli ve uygun rakamlara taşıma yapabilen Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışın ve taşının!

İyi Düşün, İyi Taşın!

Çolakoğulları Nakliyat 

Site Haritası