Türkiye’de ofis taşımacılığı hizmetlerinde büyük bir sükse yapan firmamız; ofis taşımacılığı nasıl olmalıdır sorusuna hızlı ve doğru bir şekilde sizlere cevap verebilmek adına bu makalesini paylaşmış bulunmaktadır. Her zaman taşımacılığı hizmetlerine büyük önem veren firmamız; ister ev ister ofis eşyası olsun gerekli tüm hassasiyetleri aynı koşulla sağlamaktadır.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır?

Ofis Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşir
Ofis Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır?

Çolakoğulları Nakliyat olarak; ofis taşıma konusunda profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile daima güvenceli ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Özellikle son bir yıl içerisinde artan ticaret hacmini de büyük etkisiyle ofis eşyası paketleme , ofis taşımacılığı ve ofis eşyası depolama ihtiyacında büyük bir artış baş gösterdi. Bize instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

ÇOLAKOĞULLARI NAKLİYAT İLE OFİS TAŞIMACILIĞI ÇOK KOLAY

Ofis Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır?
Ofis Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır?

Tüm ofis taşımacılığı şikayetleri, ofis sahiplerinin profesyonel ofis taşıma şirketleri arasından doğru olanı seçme problemi yaşadığını ortaya koyuyor. Ofis sahipleri ilk aşamada ofis taşıma fiyatlarını önemsiyor gibi görünseler de onların en büyük şikayeti kaliteli ofis taşıma şirketlerini bulamamak.  Bunun için firmamız ofis eşyalarınızı rahatlıkla taşıma imkanı oluşturken bir yandan da sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır. Gelişen teknoloji ve profesyonel ekip ile İstanbul Ankara İzmir Antalya Trabzon ve Samsun gibi başta büyük şehirlerde olmak üzere tüm Türkiye’de ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Firmamız 1956 yılında başlamış olduğu evden eve nakliyat serüvenine 1970 yılında ofis taşıma hizmetlerini ve 1990 yılında ise eşya depolama hizmetlerini eklemiştir. ofis taşımacılığı nasıl olmalıdır sorusu ile ilgili yeterli bilgi için yine firmamızın iletişim bölümden bilgi alabilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat firması olarak; sizlere her zaman kaliteli bir nakliye hizmeti sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Türkiye’nin bilindik markası ile yapacağınız tüm nakliyat hizmetlerinde rahat hareket edebilirsiniz. Bizleri tercih etmenizin farkını yaşamanın tam zamanı.

Ofis Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır Sorusunun En İyi Karşılığı Biziz!

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  
 • Ofis Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır? sorusunun tüm cevapları bizde saklı

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası