İlaç Nakliyesi
İlaç Taşımacılığı

İlaç taşımacılığı denildiğinde akla tek gelen lojistik firmasıyız. Türkiye’nin lojistik devi olan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel taşımacılık hizmetlerini Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız, 1956 yılından bu yana sayısız hizmetler sunarak; ülke çapında önemli bir konuma gelmiş, saygın ve köklü bir nakliyat firması olarak tüm insanların hafızalarında yer edinmiştir.

İlaç Taşımacılığında Dünya Devi: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat

Çolakoğulları lojistik, taşımacılık hizmetlerinde her türlü nakliye sevkiyatı ile ilgili sizlere  destek vermektedir. Lojistik alanda birçok lojistik firmalara göre özel bir yanı olan firmamızın; Türkiye’nin her yerinde istediğiniz lojistik desteğinin tamamını alabilme şansınız vardır. İlaç taşımacılığı hizmeti de bu hizmet dalları içinde mevcuttur.

Soğuk İlaç Taşımacılığı

Firmamız ilaç nakliye hizmetlerini kış ve yaz aylarına göre hareketlilik sağlayarak taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. İlaç nakliye hizmetlerinde firmamız ile yapacağınız görüşmelerde her türlü isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar sistemli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çolakoğulları nakliyat, ilaç taşımacılığı hizmetlerinde %100 referanslı çalışan yılların nakliyat şirketidir.

İlaç Taşımacılığına Uygun Araçlar Organize Etmekteyiz.

Firmamız her taşımacılık faaliyetine uyum sağlamadan bu hizmetlere girişmemektedir. Bu konuda büyük bir kararlılık ile hareket eden şirketimiz; sektöründe en iyi olmak için çaba sarf eder. Araç filosu konusunda da aynı hassasiyetlik ile hareket etmektedir. İlaç sevkiyatı için gerekli tüm tedbirleri alarak nakliye faaliyetlerine girişir. Kuruluşundan bu yana ev taşıma hizmetlerinde de aynı titizlik ile çalışmaktadır.

Tıbbi Malzeme Taşımacılığı

Sizde firmamız ile kurumsal taşımacılık hizmetlerinde destek almak isterseniz tek yapmanız gereken; firmamızın bünyesinde çalışmalarınızı yürüterek uzun yıllar boyunca çalışmamızı sağlayacaktır. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Firmamızın tüm nakliye süreçleri ile ilgili olarak instagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Her konuda tecrübesi olan personellerimizin ilaç sevkiyatlarında nasıl hareket ettiğini ve ne tür araçlarla gerçekleştirdiğini inceleyebilirsiniz.

Site Haritası