İlaç taşımacılığı denildiğinde akla tek gelen lojistik firmasıyız. Türkiye’nin lojistik devi olan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel taşımacılık hizmetlerini Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız, 1956 yılından bu yana sayısız hizmetler sunarak; ülke çapında önemli bir konuma gelmiş, saygın ve köklü bir nakliyat firması olarak tüm insanların hafızalarında yer edinmiştir.

İlaç Taşımacılığında Dünya Devi: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat

İlaç Taşımacılığı
İlaç Taşımacılığı

Çolakoğulları lojistik, taşımacılık hizmetlerinde her türlü nakliye sevkiyatı ile ilgili sizlere  destek vermektedir. Lojistik alanda birçok lojistik firmalara göre özel bir yanı olan firmamızın; Türkiye’nin her yerinde istediğiniz lojistik desteğinin tamamını alabilme şansınız vardır. İlaç taşımacılığıhizmeti de bu hizmet dalları içinde mevcuttur.

Soğuk İlaç Taşımacılığı

Firmamız ilaç nakliye hizmetlerini kış ve yaz aylarına göre hareketlilik sağlayarak taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. İlaç nakliye hizmetlerinde firmamız ile yapacağınız görüşmelerde her türlü isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar sistemli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çolakoğulları nakliyat, ilaç taşımacılığı hizmetlerinde %100 referanslı çalışan yılların nakliyat şirketidir.

İlaç Taşımacılığına Uygun Araçlar Organize Etmekteyiz.

Firmamız her taşımacılık faaliyetine uyum sağlamadan bu hizmetlere girişmemektedir. Bu konuda büyük bir kararlılık ile hareket eden şirketimiz; sektöründe en iyi olmak için çaba sarf eder. Araç filosu konusunda da aynı hassasiyetlik ile hareket etmektedir. İlaç sevkiyatı için gerekli tüm tedbirleri alarak nakliye faaliyetlerine girişir. Kuruluşundan bu yana ev taşıma hizmetlerinde de aynı titizlik ile çalışmaktadır.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen ilaç taşımacılığı şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Tıbbi Malzeme Taşımacılığı

Sizde firmamız ile kurumsal taşımacılık hizmetlerinde destek almak isterseniz tek yapmanız gereken; firmamızın bünyesinde çalışmalarınızı yürüterek uzun yıllar boyunca çalışmamızı sağlayacaktır. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Firmamızın tüm nakliye süreçleri ile ilgili olarak instagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Her konuda tecrübesi olan personellerimizin ilaç sevkiyatlarında nasıl hareket ettiğini ve ne tür araçlarla gerçekleştirdiğini inceleyebilirsiniz.

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlaç Taşımacılığı
İlaç Taşımacılığı
 • Tıbbi malzemelerin özenle taşınması
 • Taşıma işlemi esnasında ilaçlara ve diğer içeriklere hiçbir şekilde zarar gelmemesi
 • Tıbbi malzeme taşımacılığı konusunda uygun bir firma seçimi yapıldığından emin olunması
 • Çolakoğulları Nakliyat firmasının sektör dahilindeki uzmanlık ve tecrübesine güven duyulması
 • İlaç taşımacılığı sırasında ilaç içeriklerinin bozulmaması için gerekli önlemlerin alınması
 • Firma personellerinin ilaç taşımacılığı konusunda bilgilendirilmesi

Sizlerden Gelen Sorular

İlaç Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

İlaç taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

İlaç Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ilaç taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve bu alandaki eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ilaç taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

İlaç Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

İlaç taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca sağlık alanı eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

İlaç Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ilaç taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

İlaç Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

İlaç taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ilaç ürünlerinin miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ilaç taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası İlaç Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ilaç taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası