İstanbul Evden Eve Taşımacılık
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde her geçen gün kendini yenileyen Çolakoğulları nakliyat firması ile artık sizlerinde tanışma ve taşınma zamanı gelmedi mi? Türkiye’nin her bölgesinde yüzlerce nakliyat şirketi olduğunu biliyoruz. Eskiden İstanbul evden eve nakliye hizmetlerinin lojistik hizmetlerinin en alt tabakası olarak görülmekteydi. Fakat; son yıllarda ev taşıma firmalarının zamanla kendilerini geliştirmesi; ülkemizin 81 iline dağılıp tüm illerde faaliyetlerde bulunması ile evden eve nakliyat hizmetlerini lojistik sektöründen bağımsız bir hale getirmiştir.

 

2022 Yılı İtibari İle İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Fiyat Listesi

Firmamız tarafından yapılan fiyatlandırma listesi aşağıda belirtilmiştir. Ülkemizdeki ekonomik durumlar ve oluşan maliyetler baz alınarak firmamız tarafından müşterilerimize bilgi amaçlı ortalama fiyat tekliflerini sunmuş bulunmaktayız.

Eşya MiktarıOrtalama FiyatKolileme HizmetiDış Asansör Maliyeti
1+1 Odalı Ev Eşyası  3000 TLEk Maliyet  500 TL
2+1 Odalı Ev Eşyası  4200 TLEk Maliyet  500 TL
3+1 Odalı Ev Eşyası  5800 TLEk Maliyet  700 TL
4+1 Odalı Ev Eşyası  7500 TLEk Maliyet  900 TL
3+2 Odalı Ev Eşyası  8000 TLEk Maliyet1100 TL
4+2 Odalı Ev Eşyası  9500 TLEk Maliyet1300 TL
5+1 Odalı Ev Eşyası11000 TLEk Maliyet1300 TL
5+2 Odalı Ev Eşyası13500 TLEk Maliyet1400 TL

İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık firması olan; Çolakoğulları nakliyat firması olarak da bu hizmeti bir sektör haline getirmiş bulunmaktayız. Bu konuda büyük katkımızın olması şirketimiz adına gurur verici bir durumdur. Firmamız aslında bir İstanbul evden eve taşımacılık şirketiyiz. Yıllardan beri ülkemizin hemen hemen her yerde kaliteli hizmetlerimiz ile sektörümüze önemli hizmetler sunmuş bulunmaktayız. Ülkemizin en kaliteli firmalarından biri olan; çolakoğulları ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken firmamıza bir mesaj yada telefon göndermenizdir.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık
İstanbul Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul evden eve nakliye firması olarak; ülkemizde her sektörde sektörünün en iyisi vardı. Buna yaptığımız araştırmalar, aldığımız hizmetler ile karar verebiliriz. Bu şekilde baktığımızda; evden eve nakliyat sektöründe de kendini en iyi şekilde organize ediyoruz. Ve bu işi gerçekten çok iyi yapabilen bir nakliyat şirketiyiz. Firmamız sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda arşiv taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve kurumsal ofis taşıma hizmetleri sunmaktayız.  Deneyimli ve kadrolu personellerimiz ile tüm ev eşyalarınızı düzenli bir şekilde paketleyen ve yeni adrese götürüp yerleştiren bir nakliyat şirketiyiz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerini de düzenli olarak sağlayan bir nakliyat şirketiyiz. Sizde Çolakoğulları nakliyat firmasının hizmet alanını araştırarak ne kadar başarılı olup olmadığını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her zaman hizmet sektörüne büyük önem veren Çolakoğulları nakliyat ve çalışanları ile sizde çalışmalarınızı yürütmek isterseniz https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın kurumsal web adresinden detaylı bir şekilde bilgi aldıktan sonra hızlı bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda paketleme hizmetleri de sunmaktadır.

Firmamızın merkez ofis adresi; Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / bilgi@colakogullari.com.tr adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir