Eşyanın güvenliğini ön planda tutarak nakliyat hizmeti sağlayan Beşiktaş evden eve nakliye firmamız müşteri memnuniyetini her taşıma işleminde sağlamıştır. Sigortalı nakliyat yaparak yalnız müşteri memnuniyeti değil aynı zamanda eşyanın maddi güvenliğini de sağlamaktayız. Eşyalarınız ister şehirler arası isterseniz şehir içi taşıma olsun her şekilde sigortalanır ve bu şekilde zarar görmesi halinde sigortanız bu zararın karşılanmasını sağlar. Beşiktaş eşya taşıma firmamız İstanbul’da hizmet alabileceğiniz en sağlam nakliyat hizmetini sağlamaktadır.

Verdiğimiz söz üzerine belirlenmiş gün ve saatte adresinizde hazır bulunur ve eşyalarınızı en uygun şekilde paketleyerek araca alınmasını sağlarız. Beşiktaş evden eve nakliye firması olarak sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmetler vermeye çalışmaktayız. Beşiktaş nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilen nakliyat firmasıyız. Ülkemizin ev taşımacılığı sektöründe profesyonel olan Çolakoğulları nakliyat firması,  şirketi olarak sizlere 1970 yılından beri evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Beşiktaş bölgesinde kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetlerini alabilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
Beşiktaş Evden Eve Taşımacılık

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firmamız ev taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirirken tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde süre boyunca tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketleyerek yeni adresinize taşımaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan tüm personelleri ile sizlere ev taşımacılığında gerekli özeni göstermektedir. Firmamız ev taşımacılığı hizmetlerinde kaliteli bir şekilde süreçleri ilerletmektedir. İnternet ortamında firmamızın taşımacılık hizmetleri ile ilgili olarak gerekli paketleme ve nakliye süreçlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul’un Beşiktaş bölgesinde şehir içi taşıma hizmetleri sunduğu gibi şehirler arası ev taşıma hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Hizmeti Güvenli mi? 

Nakliyat hizmeti almak sorun değildir. Çünkü bu alanda hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Ancak Beşiktaş nakliyat hizmeti güvenli mi? Sorusu herkesin aklında yatan bir sorudur. Aslında birçok kişi nakliyat hizmetlerinin pek güvenli olmadığını düşünmektedir. Ancak yetkili bir nakliye firması ile anlaşırsanız güvenilirlik konusunda asla problem yaşamazsınız. Çolakoğulları Nakliyat olarak devletten aldığımız K3 yetki belgesi ile hizmet veriyoruz. Yani verdiğimiz tüm hizmetler resmidir. Bu sebeple de bir problem yaşama ihtimaliniz yoktur. 

Beşiktaş Sigorta Hizmeti Veren Nakliye Firmaları 

Eşyalarınızı sigortalatmadan asla nakliye araçlarına yükletmemelisiniz. Çünkü sigortasız yapılan bir taşıma esnasında oluşacak hasarlardan dolayı siz sorumlu tutulursunuz. Bu sebeple de kırılan veya kaybolan eşyalarınızdan dolayı hizmet aldığınız firmayı sorumlu olarak gösteremezsiniz. Çolakoğulları Nakliyat olarak Beşiktaş sigorta hizmeti veren nakliye firmaları içerisinde yer almaktayız. ALLİANZ Sigorta güvencesiyle nakliyeden önce eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Böylelikle taşıma esnasında eşyalarınıza bir zarar gelse dahi bu zararı sigorta şirketi karşılayacaktır. Aslında biz bu şekilde güvenli taşımacılığın temellerini atmış oluyoruz. 

Beşiktaş Nakliyat Firmaları

Firmamız Beşiktaş bölgesinin kurumsal evden eve nakliyat şirketi olduğu için tüm taşımacılık hizmetlerinde özel indirimler sağlamaktadır. Özellikle Kış aylarına özel kampanyalar sunan firmamız sizlere taşımacılık hizmetlerinde her türlü aşamayı sunmaktadır. Taşımacılık süreçlerinde önceden yapacağınız her türlü rezervasyona istinaden %10 gibi bir indirim sağlamaktayız. Aynı zamanda firmamız ile daha önce taşınan müşterilere %30 gibi bir indirim sağlamaktayız. Tüm taşımacılık hizmetlerimiz garantili bir şekilde sizlere sunmaktayız. Beşiktaş bölgesinde olmanız sizlere gerçekten nakliyat hizmetlerinde büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle şehirler arası ev taşımacılığı hizmetleri ile ilgili bir destek istediğiniz taktirde firmamız hızlı bir şekilde istediklerinizi çözmektedir. Türkiye’nin ve özellikle Beşiktaş bölgesinin köklü ve güvenilir nakliyat şirketiyiz. Çolakoğulları ile çalışmak ve taşınma süreçlerinde destek almak isteyebilirsiniz. Öyleyse tek yapmanız gereken İstanbul Evden Eve Nakliyat adresine giriş yapmaktır. Böylelikle hizmetleriniz ile ilgili bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

7/24 Danışma Hattımız Mevcuttur.

Firmamızın taşımacılık hizmetlerinde sosyal medya üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Güncel sosyal medya hesaplarımız olan Facebook ve İnstagram hesaplarımız üzerinden firmamızı takip edebilirsiniz.  Yılların deneyimli ve kaliteli nakliyat şirketimizin paketleme ve taşınma süreçlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca firmamız ile ilgili öğrenmek istediğiniz bir detay var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Danışma hattımız olan 444 65 02 nolu numaran da şirketimizden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.      

Site Haritası