Ofis Taşımacılığı hizmetinde neden çolakoğulları

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi

Kurumsal ofis taşıma şirketi olan ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat; sizlere yıllardan beri kurumsal taşımacılık ilkelerine bağlı kalarak hizmet sunmaktadır. Şirketlerin taşınma işlemlerinde hem mimarlık hem mühendislik hem de taşınan şirketin idari işleri ile kordinasyonlu bir şekilde hareket ederek tüm ofis taşımacılığı hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de kurumsal ofis taşımacılığı ilkelerini yazan ve bu yönergede insanları hareket ettiren bir nakliyat şirketiyiz. Ve birçok nakliyat firması tarafından da örnek alınan bir ofis taşıma firmasıyız. Bu kadar başarılı ve güvenilir bir nakliyat şirketi olmamızın temelinde; güven, kalite ve verilen sözün yerine getirilmesi yatmaktadır.

Güvenilir Ofis Taşıma

Güvenilir ofis taşıma hizmetlerinde her zaman sistemli bir şekilde taşımacılık süreçlerini ilerletmiş bulunmaktayız. Firmamızın yaklaşık olarak geçmişi daha uzun yıllara dayanmaktadır. Fakat 1970 yılında kurumsal şirketler ile çalışmalarına start vermiştir. 1970 Yılından 2020 yılına kadar geçen sürede sayısız hizmetler sunmuştur. Ofis taşımacılığı hizmetlerinin nasıl gerçekleştirildiğine dair her şeyi bu sayfamızda bulabilirsiniz. Çolakoğulları kurumsal ofis taşıma firması olarak; İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmetlerini kaliteli bir şekilde sağlamaktayız. Günümüz taşıma sektörüne damga vuran bir nakliyat şirketiyiz. Ev taşımacılığı hizmetlerinin dışında ofis taşıma hizmetlerinde de firmamız bir numaradır.

En Uygun Fiyat ile taşınmak için Hemen Bizden Teklif Alabilirsiniz

Merak Ettikleriniz

Parça eşya taşımacılığı normal bir nakliye hizmeti olduğu için sigorta firmaları bunu kesinlikle karşılamaktadır. Bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığında firmamız her hangi bir sınırlandırma getirmemiştir. Dilediğiniz miktarda gönderim sağlayabilirsiniz.

Çolakoğulları nakliyat firması her türlü taşımacılık hizmetlerini sizlere profesyonel olarak sağlayabilen ender firmaların başında gelmektedir.

Parça eşyanızı göndermek istediğiniz tarihten bir hafta öncesinden firmamıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu konuda şirketimiz gerekli ayarlamayı yapmaktadır.

Firmamız Ege bölgesinin tamamına parça eşya taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Bu konuda rahat bir şekilde davranabilirsiniz.

Hankook Ofis Taşıma
Hankook Ofis Taşıma
İç Taş Holding
İç Taş Holding Ofis Taşıma Hizmetleri

İstanbul Ofis Nakliyesi

İstanbul ofis nakliyesi ile ilgili olarak; firmamız sizlere her konuda detaylı olarak bilgi vermek için çalışmaktadır. firmamız her türlü nakliye hizmetlerinde sigorta süreçlerine büyük önem vermektedir. Sigortalı ofis taşımacılığı hizmetleri de bu alanlardan biridir. Yılların deneyimli ve güvenilir taşıma şirketi olan; Çolakoğulları nakliyat firmasından dilediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Şirketimiz; ofis taşıma süreçlerinde tüm eşyalarınızı detaylı olarak sigortalamaktadır. Kurumsal yapısı itibari ile en ufak bir eşyanıza zarar gelmemesi için en kaliteli sigorta şirketi ile çalışmaktadır. Bu çalışmanın kaliteli bir firma tercihinin en büyük sebebi; müşterinin kırılan ürünlerini hızlıca yerine getirebilmektedir. Şirketimiz yıllardan beridir Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan ALLİANZ güvencesinde hareket etmektedir.

Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşıma şirketleri ile ilgili araştırma yaparken birçok konuda çok titiz bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Bu konuda profesyonel olarak çalışan Çolakoğulları ofis taşıma şirketi; sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlayabilmektedir. Paketleme, kurulum ve yerleştirme dahil tüm işlemlerde süreci çok iyi bir şekilde organize edebilmekteyiz. Çolakoğulları ailesi olarak geçmişten bu yana ofis taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz için en çok tercih edilen firma konumundayız.

Ofis Taşımacılığında Yeni Sigorta Sistemi

Günümüze kadar yapılan tüm taşımacılık hizmetlerinde sürekli olarak sigorta problemleri yaşanmıştır. Ülkemizde bu hizmeti profesyonel anlamda iyi bir şekilde gerçekleştiren firmaların sayısı ne yazık ki azdır. Çolakoğulları ailesi olarak; son yıllarda gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerle ofis taşımacılığında zirvede yer alan firma haline gelmiştir. Bu kaliteli hizmet ve müşterilerine vermiş olduğu güven sigorta şirketlerinin firmamız ile yaptığı anlaşmada büyük bir etki yaratmıştır. Artık tüm eşyalarınız firmamızın güvencesinde sigortalı olarak taşınmaktadır.

Sigortalı Ofis Taşıma
Sigortalı Ofis Taşıma

YouTube video

Elektronik Eşyalarınız Emin Ellerde

Firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerinin en önemli parçalarından biri olan elektronik malzemelerin taşınmasında çok dikkatli ve özenli bir hizmet sergilemektedir. Bilgisayar taşımacılığı hizmetlerinde firmamız özel paketleme teknikleri ile paketledikten sonra gerekli kolileme işlemlerini sağlamaktadır.

Çolakoğulları ailesi olarak; tüm elektronik ürünlerinizin söküm, paketleme ve yeni adrese taşınma işlemlerini rahat bir şekilde sağlamaktayız. Her konuda yeterli tecrübeye sahip olan firmamız ile tanışmak; ofis taşımacılığı süreçlerini detaylı bir şekilde öğrenmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonelliğin ve kurumsallığın tek adresiyiz. Firmamızın paketleme ve taşıma videolarını Youtube sayfamızdan da izleyebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

[site_reviews_summary assigned_to=”4916″ schema=”true” hide=”summary”]
google yorum
face yorum

rolup2Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık.

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

[site_reviews_form assign_to=”4916″ id=”ka8vuyzo”]
[site_reviews title=”Son Yorumlar” display=”5″ rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”4916″ schema=”true” id=”ka8v1h8f”]