Ofis Taşıma ile ilgili birçok makalemizde de sizlere belirttiğimiz gibi bu hizmet dalı taşımacılık hizmetlerinde biridir. Profesyonelce yapan firmaların az olması bu alanda kurumsal taşımacılık hizmetini büyük ölçüde değerli kılmaktadır. Ofis taşıma şirketleri ile ilgili araştırma yaptığımızda karşımıza birçok sonuç çıkmaktadır.

En İyi Ofis Taşıma Şirketi Nasıl Belirlenir?

Günümüzde internet ortamında ençok sorulan sorulardan biridir. En iyi ofis taşıma şirketi kimdir?

aslında bu soruda kritik cevap; Referanstır. Referanslı bir nakliyat şirketi her zaman diğer firmalara göre ön plandadır. Yani ofis taşımacılığında bir adım öndedir. Firmamızın referans listesine göz atmak isterseniz; https://www.colakogullari.com.tr/kurumsal-referanslar adresi üzerinden incelemede bulunabilirsiniz.

ofis tasima sirketleri

İkinci durum ise firmanın vizyon ve misyon temelleridir. Çünkü; ofis taşımacılığı alanında işini en iyi şekilde yapmak, doğru planlama yaparak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen firmalar her zaman geleceğe sağlam adımlar atabilir. Çolakoğulları nakliyat kurucuları özellikle bu konuda çok dikkatli hareket etmişlerdir.

Ülkemizde ofis taşıma süreçlerini en iyi şekilde organize eden ve günümüzde tüm teknolojik ürünlerden yararlanarak süreçleri kolaylaştıran bir şirket olduk. Çolakoğulları ailesi olarak; her daim hizmetlerimizde pratik çözümler ürettik. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere birçok ilde kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini sunduk.

Ofis Taşıma Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Referansları Olmalı
  • İşinizi Tam Yapabilecek Ekipmana Sahip Olmalı
  • Araç Filosu Konusunda Geniş Olmalı
  • Sigortalı Taşıma Hizmeti Sunmalı

Yukarıda bahsi geçen durumları göz önüne aldığınızda çalışacağınız firma ile sorun yaşayacağınızı sanmıyoruz. Ama bu maddeler dışında birçok etmenler daha vardır. Ofis taşıma şirketleri arasında hizmet anlayışları farklı olabilmektedir.

Sigortalı Ofis Taşıma Süreci

YouTube video
Asansörlü Ofis Taşıma Şirketi

en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Kurumsal ofis taşıma şirketlerinin ürünleriniz için yapmış olduğu sigorta poliçesi çok önemlidir. Kritik konuların başında sigorta süreci gelmektedir. Taşıma fiyatı ile taşınan ürünlerin değerlerinin kıyaslanması söz konusu bile olamaz. Bu yüzden her zaman sigortalı nakliye hizmetine önem vermemiz gerekmektedir. Sizlerde ofisinizi bir taşıma şirketine taşıtırken sigortalı olarak taşıttırmaya çalışınız.

Ofis Taşıma Şirketlerinde Kurumsal Kimlik

Ofislerini taşıyacak firmaların en çok dikkat etmesi gereken diğer bir husus; kurumsal kimlik. Yani ofis taşıma şirketinin profesyonel ve güvenilir yanı olması lazım. Sonuçta bir proje olacak ve bu projede aksaklık söz konusu olmaması gerekmektedir. Ofis taşınırken A planı olduğu gibi B planının da olması gerekmektedir.

Ülkemizde Çolakoğulları nakliyat ofis taşımacılığı alanında büyük başarılara imza atmıştır. Temel hedeflerinin başında müşteri memnuniyeti söz konusu olmuştur. Müşteri kazanmanın para kazanmadan daha önemli olduğunu yıllardan beri tüm seminerlerde söylemektedir. Vizyon ve misyon konusunda her zaman diğer firmalarına fikir vermiştir. Ülkemizde de hemen hemen her firma tarafından bilinin bir taşımacılık şirketidi.

ofis tasima firmalari
Site Haritası