Lojistik tedarik zincirinin en önemli halkasıdır. Bir ham maddenin ya da eşyanın bir noktadan başka bir noktaya üretim sonrasında taşınma işlemi olarak değerlendirilen lojistik gerek ülkemizde gerekse dünyada önemli bir sektördür. Lojistik hizmeti veren firmaların tecrübeli ve yetkin olması çok önemlidir. Taşınacak olan malın hassasiyetine göre yapılacak planlama neticesinde lojistik yurt içinde ya da yurtdışına gerçekleştirilebilir.

Firmamız lojistik sektörü içerisinde en kaliteli hizmeti sağlayabilecek güce ve tecrübeye sahip bir markadır. Bu zamana kadar taşımacılık sektöründe küçüklü büyüklü birçok markaya lojistik desteği sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz.

Lojistik hizmetleri ile ilgili birçok konuda yazımızda sizlere bilgiler verdik. Profesyonel taşımacılık hizmetlerinde güvenilirliğin ve kalitenin tek adresi olan Çolakoğulları nakliyat firması ile artık tüm taşımacılık faaliyetlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taşımacılık ve depolama alanında büyük yatırımlar gerçekleştiren şirketimiz, kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe büyük adımlar atmıştır. Her geçen gün hizmet alanında büyüyen şirketimiz, taşımacılık hizmetlerinin dışında ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı gibi alt birimlere de önem vererek ilerlemektedir.

lojistik colakogullari

Lojistik Şirketleri

Lojistik şirketleri arasında en çok tercih edilen firma olduğumuzu biliyor muydunuz? Peki nasıl mı olduk? Şirketimiz geniş araç filosu ile sektöründe büyük yatırımlar gerçekleştirerek hızlı ve kaliteli bir şekilde ilerlemektedir. Bünyesinde barındırmış olduğu özel ekibi ile sayısız başarılara imza atarak sürecini hızlandırmıştır. Taşımacılık faaliyetleri boyunca her zaman hizmetlerine özen gösteren firmamız bu konuda yeterli donanıma sahip olmuştur. Profesyonel yapısından asla taviz vermeden ilerleyen ve günümüz taşımacılık koşulları üzerinden büyüyen firmamız bu konuda önemli gelişmeler kat etmiştir.

İstanbul Lojistik Şirketi

İstanbul lojistik şirketi olarak sektörümüze hemen hemen her türlü profesyonel desteği sağlamaktayız. Taşımacılık hizmetlerinde her geçen gün daha iyi bir şekilde ilerleme kat eden şirketimiz nakliyat hizmetlerine sayısız katkılar sağlamıştır. Yılların birikimli taşımacılık şirketi olarak bünyesinde barındırdığı profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile her konuda sizlere öncülük etmiştir. Çolakoğulları taşımacılık firmasının alt yapısı gereği taşımacılık faaliyetlerini büyük bir titizlik ile ilerletmiştir. Kalifiyeli personelleri ile sayısız hizmet gerçekleştiren firmamız, sizlere her daim  yardımcı olmaktadır.

Profesyonel Kadro Geniş Araç Filosu ve Zamanında Hizmet

Nakliyat faaliyetlerinde soğuk zincir taşımacılığı dışında tüm taşımacılık hizmetlerini gerçekleştiren şirketimiz, sizlere her konuda gerekli hassasiyeti en iyi şekilde sağlamaktadır. İstanbul’un en büyük nakliyat şirketi olması konusunda büyük yatırımlar sunan ve günümüz nakliyat sektöründe önemli başarılara imza atan firmamız ile çalışmalar gerçekleştirmek isterseniz firmamız ile hareket edebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük taşımacılık şirketi ile başarılı hizmetler elde edebilirsiniz.

Çolakoğulları Lojistik Sosyal Medya Üzerinden Takip Edebilirsiniz.

Çolakoğulları nakliyat firmasını aynı zamanda sosyal medyada da takip edebilirsiniz. Facebook ve Twitter üzerinden şirketimizin taşımacılık faaliyetlerini takip edebilir, soru ve önerileriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde taşımacılık faaliyetlerinde başarılı olan bir nakliyat firması ile sizlerde çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere lojistik faaliyetleri içinde evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama gibi hizmetlerde sunabilmektedir.

Site Haritası