Genel anlamda kurumsal taşımacılık hizmetleri içinde yer alan server taşımacılığı hizmetleri çok basit bir nakliye işlemi değildir. Yani bu hizmeti her önüne gelen nakliyat şirketi sunamaz. Burada en önemli noktalardan biri hiç şüphesiz ki kalite ve güvencedir. Sigortalı nakliye hizmetlerinde en önemli konulardan birine girmektedir.

IT Cihaz Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Kurumsal ofis taşıma hizmetleri sunan şirketimiz IT cihaz taşımacılığı hizmetini de başarılı bir şekilde sunmaktadır. IT cihazları hassas ve pahalıdır. Bu cihazların taşınmasında çok dikkatli olmamız gerekiyor. Bu işlemi yaptırmak için yalnızca Çolakoğulları Nakliyat gibi uzman bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Biz, bu konuların uzman adresi olarak sizlere en iyi şekilde hizmet sağlayacağız. Bize sabit telefon numaralarımızdan veya da instagram adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Peki IT cihaz taşımacılığı nasıl yapılmaktadır;

  • Cihazlar IT ekipleri tarafından de montaj yapıldıktan sonra Çolakoğulları nakliyat firması olarak teslim almaktayız.
  • Tüm switch ve server cihazlarını tek tek hassas bir şekilde sarsıntı yaşatmadan paketlemekteyiz.
  • Paketlenen tüm cihazlar tek tek araçlara sevk edilmektedir.
  • Araç içinde üst üte istiflenme söz konusu değildir. Bu konuda dikkatli bir şekilde hareket etmekteyiz.
Server Nakliyesi
Server Nakliye Hizmetleri

Profesyonel IT Kabin Taşımacılığı

1956 Yılından beri Türkiye’nin her yerine kurumsal taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinin içinde yer alan server cihazlarının nakliye hizmetinde de aktif olarak bulunmaktadır. Ülkemizde özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat firması, ofis taşıma hizmetlerine 1970 yılında girmiştir.

Server Taşımacılığı
Server Taşımacılığı

Bu hizmetlerinde şirketlerin en önemli malzemelerinden biri olan IT odalarının nakliye hizmetlerini başarılı bir şekilde taşımaktadır. Söküm ve kurulum işlemleri dışında paketleme ve yeni adrese taşımacılık hizmetlerinde firmamıza güvenebilirsiniz. Profesyonel taşıma ekibi ve geniş araç filosu ile neyi nasıl taşıyacağını çok iyi bilen bir nakliyat firması ile sizde çalışmak istemez misiniz.

Kabin Taşımacılığı | Server Taşımacılığı

Server Taşımacılığı
Server Taşımacılığı

Yılların deneyimi ve tecrübesine sahip olan şirketimiz server nakliyesi hizmetlerinde özel sigortalama hizmetleri gerçekleştirerek siz değerli iş ortaklarımızın ürünlerini güvence altına almaktadır. Oluşabilecek her türlü kazaya karşı tüm hizmetlerini sigortalı bir şekilde organize eden firmamız kabin taşımacılığı olsun iç malzemesi olan server taşımacılığı olsun her daim sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadır. Şirketimiz 1990 yılından beri kurumsal firmalara ofis taşımacılığı hizmetleri sunduğu gibi bu şirketlere server taşıma hizmetleri de sunmaktadır.

Tüm nakliye süreçleri boyunca her zaman titiz bir çalışma çıkaran firmamız bu hizmetlerde sadece söküm ve takım işlemlerini gerçekleştirmemektedir. Sizde firmamızın çalışmalarını beğendiyseniz ve referans aldıysanız artık gözünüz arkada kalmayacak şekilde firmamıza tüm değerli malzemelerinizi emanet edebilirsiniz. Server taşımacılığında bir numara olan firmamız ile hemen irtibata kurabilirsiniz. Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz  

Site Haritası