Uluslararası Taşımacılık
Uluslar Arası Nakliyat

Uluslararası nakliyat yalnızca deneyim değil aynı zamanda teknik donanımda gerektirir. Firmamız eşyalarınızı bulunduğu ülkeden alarak farklı bir ülkeye Uluslar arası nakliyat hizmeti sayesinde güvenli bir şekilde ulaştırabilir. 15 yılın üzerinde bir tecrübeye sahip olan firmamız dünyanın her ülkesine eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilir.

Eşyanız ister tek parçadan oluşuyor olsun ister komple bir ev olsun her türlü taşınabilmektedir. Dünyanın birçok ülkesine taşıdığımız eşyalarınız yolculuk süreci içerisinde kesinlikle zarar görmeyecektir. Zararı engelleyebilmek için araçlarımız konforlu bir şekilde donatılmış ve eşyalarınız araç içerisinde sabitlenmektedir.

Türkiye’nin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanın büyük başarılara imza atan Çolakoğulları nakliyat ile profesyonel taşımacılık hizmetleri uluslararası arenada da sürdürülmektedir.

1970 yılında dünyanın her tarafına hizmet veren Çolakoğulları nakliyat, İstanbul´un en önemli uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak tüm dünya tarafından bilinmektedir. Ülkemizin her yerine önemli adımlar atan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel taşımacılık hizmetleri ile herkes tarafından büyük taktir kazanmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmetlerinde de büyük başarılarından sonra bu hizmetini uluslararası arenaya taşımıştır.

ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat İle Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Çolakoğulları nakliyat, uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerini büyük bir titizlik ile profesyonel elemanlarının eşliğinde hizmetlerini sürdürmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde firmamız tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketleyerek yeni adresinize götürüp yerleştirmektedir. Kısaca A´dan Z´e taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Tüm bu hizmeti sunarken ALLİANZ güvencesi ile hareket etmektedir. Böylece ev eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız aynı zamanda sigorta hizmetlerini süresini arttırarak evinizin eşyalarını teslim aldıktan sonra da devam etmektedir. Yani yerleşene kadar eşyalarınız firmamızın güvencesinde sigortalıdır. Bu yüzde sonradan oluşabilecek bir problemde firmamız hızlı bir şekilde size yardımcı olmaktadır.

Uluslararasi Nakliyat Hizmetleri
Uluslararası Nakliyat Şirketi

Uluslararası Ev Taşımacılığında ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat Farkı!

Evden Eve Tüm Dünyaya sloganı ile harekete geçen firmamız, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. İstediğiniz yerden istediğiniz yere taşımacılık hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir. Firmamız aynı zamanda yarı devlet sistemi ile çalıştığı için gümrük olsun veya farklı bir durum söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde Türkiye hükümeti aracılığı ile çözmektedir. Bu denli kurumsal bir taşımacılık şirketi ile çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. Taşımacılık alanında kaliteli bir kimlik kazanan firmamız Türkiye´nin neredeyse her yerinde tanınmakta ve güven duyulmaktadır.

Bu güveni 40 yıldır ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerinde de göstermeye çalışan firmamız büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Tüm sosyal sitelerinde firmamız hakkında bahsedilen övgü dolu sözlerden aldığımız sonuç ÇOLAKOĞULLARI ailesi olarak bizi mutlu etmektedir. Çolakoğulları nakliyat ile yapacağınız taşımacılık hizmetlerinde maddi imkansızlıkları düşünmenize gerek yok. Firmamız deden aldığı nasihat ile bu yola çıkarak taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin paradan önce geldiğidir. Çünkü biliyoruz ki müşteri kazandıkça para da kendiliğinden gelecektir.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetleri

Artık uluslararası ev taşımacılığı hizmetlerinde tereddüt yaşamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmeniz. Şayet iletişim bilgilerimizi bilmiyorsanız hızlı bir şekilde google arama motoruna Çolakoğulları uluslararası evden eve nakliyat şirketi yazın ve firmamızın kurumsal web adresinden http://www.colakogullari.com.tr/uluslararasi-evden-eve-nakliyat.html sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada istediğiniz tüm taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eksik bir bilgi sahibi olduğunuz taktirde firma yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Site Haritası