uluslar arasi ev tasima kutulama
Uluslararası Ev Taşıma ve Kutulama

Türkiye’den AVRUPA’YA – AMERİKA’YA – AZERBAYCAN – İRAN – IRAK Tarafına Kısaca; Dünyanın her yerine profesyonel anlamda uluslararası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir ekibimiz tüm ürünlerinizi hasarsız bir şekilde taşımaktayız. Ev taşımacılığı hizmetlerine her geçen gün yeni düzenlemeler yaparak müşterilerini rahat ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. Uluslararası nakliyat hizmetleri ile ilgili ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşımacılığı Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Firma

Firmamız uluslararası bazda en çok tercih edilen nakliyat şirketidir. Tüm ülkelerde yeterli potansiyele sahibiz. Ekiplerimiz ve geniş araç filolarımız ile ürünlerinizin nakliyesini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Depolama alanlarımızın da hizmet süreçlerinde en iyi şekilde planlamış bulunmaktayız. Resmi fiyat ve hizmet teklifi almak isterseniz hemen firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Ürünlerin paketleme süreçlerini incelemek isterseniz https://www.colakogullari.com.tr/foto-galeri/paketleme adresine giriş yapabilirsiniz.

ULUSLARARASI Ev Taşımacılığında Sunulan Hizmetler

 • Ücretsiz expertiz hizmetleri
 • Gümrükleme hizmetleri
 • Sigortalama hizmetleri
 • Eşya paketleme kurulum ve yerleştirime hizmetleri
 • Nakliye hizmetleri
 • Evrak düzenleme hizmetleri

Uluslararası Ev Taşımacılığında Expertiz Hizmet Var Mı?

Uluslararası evden eve nakliye hizmetlerinde en önemli kriter fiyatlandırmadır. Şirketimiz sizlere ücretsiz expertiz hizmeti vermektedir. Yapılan inceleme sonucunda eşyalarınızın araç içerisinde kaç M3 kaplayacağını söyler. Profesyonel ve doğru bir expertiz hizmeti sağlamak her firmanın en büyük görevidir. Taşınma yada paketleme esnasında farklı süprizlerle karşılaşmamak adına önemlidir.

Türkiye’de Avrupa’ya Ev Taşımacılığında Kampanyalar Başladı.

Son yıllarda ülkemizden Avrupa’ya yoğun bir göç söz konusudur. Birçok vatandaşımız ev eşyalarını da alıp yeni ülkelere taşınıyor. Nakliyat sektöründe oluşan yoğunluk gün geçtikçe artmaktadır. Firmamız uluslararası ev taşımacılığı hizmetleri ile ilgili birçok konuda özel görüşmeler yaparak ev nakliyesinde %20 gibi büyük indirimler sağlamaktadır. Tüm vatandaşlarımıza ayrıcalıklı hizmetlerini uygun rakamlarla gerçekleştirmektedir. Sizlerde ev taşımacılığı hizmetleriniz ile ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

AVRUPA’DA TÜM ÜLKELERE EV TAŞIMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

 • SIFIR PAKETLEME MALZEMELERİ
 • SON MODEL ARAÇLAR
 • ÖZEL VİP TAŞIMACILIK
 • PROFESYONEL EKİPLER
 • PARSİYEL TAŞIMACILIK
 • GÜMRÜKLEME HİZMETİ
 • SİGORTALI TAŞIMACILIK
 • DEPOLAMA HİZMETİ
 • KURULUM YERLEŞTİME

Uluslararası Ev Taşımacılığında Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?

Uluslararası ev taşıma hizmetlerinde fiyatlandırma metreküp hesaplaması üzerinden yapılmaktadır. Taşınacak eşyaların paketleme ile dahil hacimleri göz önüne getirilerek ortalama bir nakliye bedeli çıkar. Fakat en son yapılan paketleme ve araç içine yapılan yükleme sonucunda üç aşağı beş yukarı olan fiyat kesinlik kazanır. Çolakoğulları nakliyat firması bu hizmeti sağlarken ortalamayı tam olarak tutturmak adına expertiz hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar inceler. Böylece ortalama 10 M3 olan bir malzeme süpriz bir şekilde 20 metreküp olmaz. Sonuçta müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

ULUSLARARASI Profesyonel Ev Paketleme Hizmetleri

Ülkemizde yoğun olarak ev taşımacılığı hizmetleri arasında yer alan Uluslararası nakliye hizmetlerinde paketleme işlemleri büyük önem arz etmektedir. Uluslararası ev taşımacılığı hizmetlerinde talepte bulunan müşterilerimize en iyi paketleme hizmetini sağlamaya çalışmaktayız. Her konuda yeterli profesyonelliği sağlamaya çalışmaktayız. İstanbul merkez ofisli olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Profesyonel Paketleme Hizmetlerimizde tüm ürünlerinizi SIFIR AMBALAJ Malzemesi kullanmaktayız.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri 1980 yılında başlayan Çolakoğulları nakliyat; Tüm avrupa ülkelerine profesyonel olarak hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat hizmetleri dışında kurumsal ofis taşıma ve depolama hizmetlerini de aynı zamanda sizlere sunmaktadır.

Uluslararası VİP Taşımacılığı

Eşyalarınız 3 Gün İçinde Avrupada İstediğiniz Adrese Teslim Edilmektedir.

Firmamız sizlere profesyonel ekipleri ve geniş ekip filosu ile eşyalarınızı istediğiniz zaman dilimlerinde yeni evinize teslim etmektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Hemen firmamızdan Uluslararası ev taşımacılığı ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’da kurulan ve tüm Türkiye’ye ardından da tüm Avrupa’ya açılan bir nakliyat firmasıyız. Ev taşımacılığı süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız. Sorun yaşamadan evinizin tüm eşyalarını sistemli bir şekilde yeni adresinize taşımaktayız.

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda yoğun bir şekilde nakliyat firmalarının radarına girmiştir. Dünya’nın her alanında evden eve nakliyat hizmetleri sunan, 1970 yılından bu yana sektörde önemli görevler alan Çolakoğulları nakliyat ile Uluslararası evden eve nakliye hizmetleri tüm hızıyla devam etmektedir.

Türkiye’de Dünyanın Her Yerine Nakliyat

Türkiye’nin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanın büyük başarılara imza atan Çolakoğulları nakliyat ile profesyonel taşımacılık hizmetleri uluslararası arenada da sürdürülmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliye

Uluslararası evden eve nakliye süreçlerinde tecrübeli bir nakliyat firmasıyız.1970 yılında dünyanın her tarafına hizmet veren Çolakoğulları nakliyat, İstanbul´un en önemli uluslararası evden eve taşıma şirketi olarak tüm dünya tarafından bilinmektedir. Ülkemizin her yerine önemli adımlar atan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel taşımacılık hizmetleri ile herkes tarafından büyük taktir kazanmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetlerinde de büyük başarılarından sonra bu hizmetini uluslararası arenaya taşımıştır.

Uluslar Arası Nakliyat

Uluslar arası nakliyat süreçlerinde profesyonelce hareket eden firmamız; sizlere tüm taşımacılık süreçleri boyunca eşlik etmektedir. eşyalarınıza varıncaya kadar her konuda gerekli tecrübeye sahip olan şirketimiz Uluslararası ev taşımacılığında özel taşımacılık sigortaları ile ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Profesyonel evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman kendini en iyi şekilde gösteren firmamız bu konuda büyük çabalar sarf etmektedir.

Uluslararası Nakliyat Hizmetleri
Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Tüm Dünyaya Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Yılların deneyimli ve güvenilir bir firması ile ev taşımacılığı hizmetleriniz çok rahat bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Bu konuda özverili çalışmak önemlidir. Taşımacılık hizmetlerinde firmamız tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketleyerek yeni adresinize götürüp yerleştirmektedir. Kısaca A´dan Z´e taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Tüm bu hizmeti sunarken ALLİANZ güvencesi ile hareket etmektedir. Böylece ev eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız aynı zamanda sigorta hizmetlerini süresini arttırarak evinizin eşyalarını teslim aldıktan sonra da devam etmektedir. Yani yerleşene kadar eşyalarınız firmamızın güvencesinde sigortalıdır. Bu yüzde sonradan oluşabilecek bir problemde firmamız hızlı bir şekilde size yardımcı olmaktadır.

Uluslararası Sigortalı Ev Eşyası Taşımacılığı

Uluslararası ev eşyası taşımacılığı ile ilgili birçok araştırma gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat ailesi sizlere her konuda profesyonel desteklerini sağlamaktadır. Evden Eve Tüm Dünyaya sloganı ile harekete geçen firmamız, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. İstediğiniz yerden istediğiniz yere taşımacılık hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Firmamız aynı zamanda yarı devlet sistemi ile çalıştığı için gümrük olsun veya farklı bir durum söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde Türkiye hükümeti aracılığı ile çözmektedir. Bu denli kurumsal bir taşımacılık şirketi ile çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. Taşımacılık alanında kaliteli bir kimlik kazanan firmamız Türkiye´nin neredeyse her yerinde tanınmakta ve güven duyulmaktadır. Bu güveni 40 yıldır ULUSLARARASI Nakliye hizmetlerinde de göstermeye çalışan firmamız büyük bir ilgi ile takip edilmektedir.

Tüm sosyal sitelerinde firmamız hakkında bahsedilen övgü dolu sözlerden aldığımız sonuç ÇOLAKOĞULLARI ailesi olarak bizi mutlu etmektedir.  Çolakoğulları nakliyat ile yapacağınız taşımacılık hizmetlerinde maddi imkansızlıkları düşünmenize gerek yok. Firmamız deden aldığı nasihat ile bu yola çıkarak taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin paradan önce geldiğidir. Çünkü biliyoruz ki müşteri kazandıkça para da kendiliğinden gelecektir.

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık Paketleme
Uluslararası Nakliyat Paketleme

Profesyonel eşya taşımacılığı süreçlerinde sizlere her türlü bilgimizi paylaşabiliriz. Artık uluslararası ev taşımacılığı hizmetlerinde tereddüt yaşamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmeniz.

Şayet iletişim bilgilerimizi bilmiyorsanız hızlı bir şekilde google arama motoruna Çolakoğulları uluslararası evden eve nakliyat şirketi yazın ve firmamızın kurumsal web adresinden https://www.colakogullari.com.tr sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Burada istediğiniz tüm taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eksik bir bilgi sahibi olduğunuz taktirde firma yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Böylece ev taşımacılığında aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaz ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / [email protected] adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2   Sosyal medya hesabımız olan Facebook üzerinden de firmamızın güncel bilgilerini takip edebilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşımacılığında Ekspertiz Ücreti Var Mı?

Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinizin tamamında ev eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştirmeden önce fiyat ve hizmet sürecini sizlere aktarmak için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır.

Uluslararası Nakliyat Alanında Deneyimimiz Ne Zamandan Beri Var?

Firmamız Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini 1980 yılından beri kesintisiz olarak sürdürmektedir. Profesyonel ekiplerimiz, Depolarımız, paketleme ürünlerimiz ve her iki taraftaki organizasyon ekiplerimiz ile sizlere 7/24 hizmet verebilmekteyiz.

Uluslararası ev taşımacılığında fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?

Uluslararası eşya transferinde fiyatlandırma M3 üzerinden hesaplanmaktadır.

Uluslararası Ev Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde ücretlendirme; yapılan ekspertiz hizmetleri sonucunda netlik kazanmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Taşıma Sigortası Mevcut Mudur?

Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerinde de gerekli sigortalama hizmetlerini sağlamaktadır

Uluslararasında parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Firmamız her türlü nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi uluslararası ev taşımacılığında ister parça ister komple taşıma hizmeti sağlayabilmektedir.

Avrupa ülkeleri dışında diğer ülkelere de ev taşıma hizmeti yapıyor musunuz?

Çolakoğulları uluslararası nakliyat şirketi olarak tüm ülkelere evden eve nakliyat hizmetlerini sağlamaktayız.

Uluslararası Ev Taşımacılığı ✅Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri
C2 Yetki Belgesi 2022 2022✅Uluslararası Taşıma Fiyatları Güncel 2022
Profesyonel Paketleme✅Avrupa’nın Her Yerine Nakliye
1956’dan Beri Ev ve Ofis Taşımacılığı✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesi
Profesyonel Uluslararası Ev Taşımacılığı
Site Haritası