Uluslararası Ev Taşıma ve Kutulama

Türkiye’den AVRUPA’YA – AMERİKA’YA – AZERBAYCAN – İRAN – IRAK Tarafına Kısaca; Dünyanın her yerine profesyonel anlamda uluslararası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve güvenilir ekibimiz tüm ürünlerinizi hasarsız bir şekilde taşımaktayız. Ev taşımacılığı hizmetlerine her geçen gün yeni düzenlemeler yaparak müşterilerini rahat ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. Uluslararası nakliyat hizmetleri ile ilgili ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

ULUSLARARASI Ev Taşımacılığında Sunulan Hizmetler

 • Ücretsiz expertiz hizmetleri
 • Gümrükleme hizmetleri
 • Sigortalama hizmetleri
 • Eşya paketleme kurulum ve yerleştirime hizmetleri
 • Nakliye hizmetleri
 • Evrak düzenleme hizmetleri

Uluslararası Ev Taşımacılığında Expertiz Hizmet Var Mı?

Uluslararası evden eve nakliye hizmetlerinde en önemli kriter fiyatlandırmadır. Şirketimiz sizlere ücretsiz expertiz hizmeti vermektedir. Yapılan inceleme sonucunda eşyalarınızın araç içerisinde kaç M3 kaplayacağını söyler. Profesyonel ve doğru bir expertiz hizmeti sağlamak her firmanın en büyük görevidir. Taşınma yada paketleme esnasında farklı süprizlerle karşılaşmamak adına önemlidir.

Türkiye’de Avrupa’ya Ev Taşımacılığında Kampanyalar Başladı.

Son yıllarda ülkemizden Avrupa’ya yoğun bir göç söz konusudur. Birçok vatandaşımız ev eşyalarını da alıp yeni ülkelere taşınıyor. Nakliyat sektöründe oluşan yoğunluk gün geçtikçe artmaktadır. Firmamız uluslararası ev taşımacılığı hizmetleri ile ilgili birçok konuda özel görüşmeler yaparak ev nakliyesinde %20 gibi büyük indirimler sağlamaktadır. Tüm vatandaşlarımıza ayrıcalıklı hizmetlerini uygun rakamlarla gerçekleştirmektedir. Sizlerde ev taşımacılığı hizmetleriniz ile ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

AVRUPA’DA TÜM ÜLKELERE EV TAŞIMA HİZMETİ VERMEKTEYİZ.

 • SIFIR PAKETLEME MALZEMELERİ
 • SON MODEL ARAÇLAR
 • ÖZEL VİP TAŞIMACILIK
 • PROFESYONEL EKİPLER
 • PARSİYEL TAŞIMACILIK
 • GÜMRÜKLEME HİZMETİ
 • SİGORTALI TAŞIMACILIK
 • DEPOLAMA HİZMETİ
 • KURULUM YERLEŞTİME

Uluslararası Ev Taşımacılığında Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?

Uluslararası ev taşıma hizmetlerinde fiyatlandırma metreküp hesaplaması üzerinden yapılmaktadır. Taşınacak eşyaların paketleme ile dahil hacimleri göz önüne getirilerek ortalama bir nakliye bedeli çıkar. Fakat en son yapılan paketleme ve araç içine yapılan yükleme sonucunda üç aşağı beş yukarı olan fiyat kesinlik kazanır. Çolakoğulları nakliyat firması bu hizmeti sağlarken ortalamayı tam olarak tutturmak adına expertiz hizmetlerini en ince ayrıntısına kadar inceler. Böylece ortalama 10 M3 olan bir malzeme süpriz bir şekilde 20 metreküp olmaz. Sonuçta müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir.

ULUSLARARASI Profesyonel Ev Paketleme Hizmetleri

Ülkemizde yoğun olarak ev taşımacılığı hizmetleri arasında yer alan Uluslararası nakliye hizmetlerinde paketleme işlemleri büyük önem arz etmektedir. Uluslararası ev taşımacılığı hizmetlerinde talepte bulunan müşterilerimize en iyi paketleme hizmetini sağlamaya çalışmaktayız. Her konuda yeterli profesyonelliği sağlamaya çalışmaktayız. İstanbul merkez ofisli olmak üzere Türkiye’nin 81 iline kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Profesyonel Paketleme Hizmetlerimizde tüm ürünlerinizi SIFIR AMBALAJ Malzemesi kullanmaktayız.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri 1980 yılında başlayan Çolakoğulları nakliyat; Tüm avrupa ülkelerine profesyonel olarak hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat hizmetleri dışında kurumsal ofis taşıma ve depolama hizmetlerini de aynı zamanda sizlere sunmaktadır.

Uluslararası VİP Taşımacılığı

Eşyalarınız 3 Gün İçinde Avrupada İstediğiniz Adrese Teslim Edilmektedir.

Firmamız sizlere profesyonel ekipleri ve geniş ekip filosu ile eşyalarınızı istediğiniz zaman dilimlerinde yeni evinize teslim etmektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Hemen firmamızdan Uluslararası ev taşımacılığı ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’da kurulan ve tüm Türkiye’ye ardından da tüm Avrupa’ya açılan bir nakliyat firmasıyız. Ev taşımacılığı süreçlerini en iyi şekilde planlamaktayız. Sorun yaşamadan evinizin tüm eşyalarını sistemli bir şekilde yeni adresinize taşımaktayız.

Uluslararası Evden Eve Taşımacılık
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda yoğun bir şekilde nakliyat firmalarının radarına girmiştir. Dünya’nın her alanında evden eve nakliyat hizmetleri sunan, 1970 yılından bu yana sektörde önemli görevler alan Çolakoğulları nakliyat ile Uluslararası evden eve nakliye hizmetleri tüm hızıyla devam etmektedir.

Türkiye’de Dünyanın Her Yerine Nakliyat

Türkiye’nin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanın büyük başarılara imza atan Çolakoğulları nakliyat ile profesyonel taşımacılık hizmetleri uluslararası arenada da sürdürülmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliye

Uluslararası evden eve nakliye süreçlerinde tecrübeli bir nakliyat firmasıyız.1970 yılında dünyanın her tarafına hizmet veren Çolakoğulları nakliyat, İstanbul´un en önemli uluslararası evden eve taşıma şirketi olarak tüm dünya tarafından bilinmektedir. Ülkemizin her yerine önemli adımlar atan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel taşımacılık hizmetleri ile herkes tarafından büyük taktir kazanmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetlerinde de büyük başarılarından sonra bu hizmetini uluslararası arenaya taşımıştır.

Uluslar Arası Nakliyat

Uluslar arası nakliyat süreçlerinde profesyonelce hareket eden firmamız; sizlere tüm taşımacılık süreçleri boyunca eşlik etmektedir. eşyalarınıza varıncaya kadar her konuda gerekli tecrübeye sahip olan şirketimiz Uluslararası ev taşımacılığında özel taşımacılık sigortaları ile ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Profesyonel evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman kendini en iyi şekilde gösteren firmamız bu konuda büyük çabalar sarf etmektedir.

Uluslararası Nakliyat Hizmetleri
Uluslararası Evden Eve Taşımacılık

Tüm Dünyaya Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Yılların deneyimli ve güvenilir bir firması ile ev taşımacılığı hizmetleriniz çok rahat bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Bu konuda özverili çalışmak önemlidir. Taşımacılık hizmetlerinde firmamız tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketleyerek yeni adresinize götürüp yerleştirmektedir. Kısaca A´dan Z´e taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Tüm bu hizmeti sunarken ALLİANZ güvencesi ile hareket etmektedir. Böylece ev eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız aynı zamanda sigorta hizmetlerini süresini arttırarak evinizin eşyalarını teslim aldıktan sonra da devam etmektedir. Yani yerleşene kadar eşyalarınız firmamızın güvencesinde sigortalıdır. Bu yüzde sonradan oluşabilecek bir problemde firmamız hızlı bir şekilde size yardımcı olmaktadır.

Uluslararası Sigortalı Ev Eşyası Taşımacılığı

Uluslararası ev eşyası taşımacılığı ile ilgili birçok araştırma gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat ailesi sizlere her konuda profesyonel desteklerini sağlamaktadır. Evden Eve Tüm Dünyaya sloganı ile harekete geçen firmamız, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. İstediğiniz yerden istediğiniz yere taşımacılık hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir.

Firmamız aynı zamanda yarı devlet sistemi ile çalıştığı için gümrük olsun veya farklı bir durum söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde Türkiye hükümeti aracılığı ile çözmektedir. Bu denli kurumsal bir taşımacılık şirketi ile çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. Taşımacılık alanında kaliteli bir kimlik kazanan firmamız Türkiye´nin neredeyse her yerinde tanınmakta ve güven duyulmaktadır. Bu güveni 40 yıldır ULUSLARARASI Nakliye hizmetlerinde de göstermeye çalışan firmamız büyük bir ilgi ile takip edilmektedir.

Tüm sosyal sitelerinde firmamız hakkında bahsedilen övgü dolu sözlerden aldığımız sonuç ÇOLAKOĞULLARI ailesi olarak bizi mutlu etmektedir.  Çolakoğulları nakliyat ile yapacağınız taşımacılık hizmetlerinde maddi imkansızlıkları düşünmenize gerek yok. Firmamız deden aldığı nasihat ile bu yola çıkarak taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin paradan önce geldiğidir. Çünkü biliyoruz ki müşteri kazandıkça para da kendiliğinden gelecektir.

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık Paketleme
Uluslararası Nakliyat Paketleme

Profesyonel eşya taşımacılığı süreçlerinde sizlere her türlü bilgimizi paylaşabiliriz. Artık uluslararası ev taşımacılığı hizmetlerinde tereddüt yaşamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmeniz.

Şayet iletişim bilgilerimizi bilmiyorsanız hızlı bir şekilde google arama motoruna Çolakoğulları uluslararası evden eve nakliyat şirketi yazın ve firmamızın kurumsal web adresinden https://www.colakogullari.com.tr sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Burada istediğiniz tüm taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eksik bir bilgi sahibi olduğunuz taktirde firma yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Böylece ev taşımacılığında aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaz ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / [email protected] adresinden firmamıza ulaşabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2   Sosyal medya hesabımız olan Facebook üzerinden de firmamızın güncel bilgilerini takip edebilirsiniz.

Uluslararası Ev Taşımacılığında Ekspertiz Ücreti Var Mı?

Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinizin tamamında ev eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştirmeden önce fiyat ve hizmet sürecini sizlere aktarmak için ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır.

Uluslararası Nakliyat Alanında Deneyimimiz Ne Zamandan Beri Var?

Firmamız Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini 1980 yılından beri kesintisiz olarak sürdürmektedir. Profesyonel ekiplerimiz, Depolarımız, paketleme ürünlerimiz ve her iki taraftaki organizasyon ekiplerimiz ile sizlere 7/24 hizmet verebilmekteyiz.

Uluslararası ev taşımacılığında fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?

Uluslararası eşya transferinde fiyatlandırma M3 üzerinden hesaplanmaktadır.

Uluslararası Ev Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde ücretlendirme; yapılan ekspertiz hizmetleri sonucunda netlik kazanmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Taşıma Sigortası Mevcut Mudur?

Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerinde de gerekli sigortalama hizmetlerini sağlamaktadır

Uluslararasında parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Firmamız her türlü nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi uluslararası ev taşımacılığında ister parça ister komple taşıma hizmeti sağlayabilmektedir.

Avrupa ülkeleri dışında diğer ülkelere de ev taşıma hizmeti yapıyor musunuz?

Çolakoğulları uluslararası nakliyat şirketi olarak tüm ülkelere evden eve nakliyat hizmetlerini sağlamaktayız.

Uluslararası Ev Taşımacılığı ✅Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri
C2 Yetki Belgesi 2022 2022✅Uluslararası Taşıma Fiyatları Güncel 2022
Profesyonel Paketleme✅Avrupa’nın Her Yerine Nakliye
1956’dan Beri Ev ve Ofis Taşımacılığı✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesi
Profesyonel Uluslararası Ev Taşımacılığı
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 29 Ortalama: 4.4]

 1. çayhan diyor ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde doğru adres olan Çolakoğulları nakliyat firması ile ön inceleme için hemen iletişime geçebilirsiniz. Dünyanın her yerine hızlı ve güvenilir taşımacılığın doğru adresiyiz

  • Emineee diyor ki:

   Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde on numara beş yıldız siniz gerçekten işinizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorsunuz tebrik ediyorum

 2. özlem şahin diyor ki:

  Harika işini özenle yapan güvenilir bir firma güler yüzlü hizmet ve tüm ülkelere evden eve nakliyat hizmeti sunan çok fazla imkan tanıyan firma.

 3. Fatma diyor ki:

  çolakoğulları uluslararası nakliyatta bir numara işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlar emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

 4. Mustafa diyor ki:

  Uluslar arası taşımacılıkta güvenle işlerinizi yaptırabişeceğiniz güvenli tek adres diyebilirim özenli paketleme özenli taşımacılıkla 1 ci firma

 5. Murat T. diyor ki:

  Çevremde taşınma için Çolakoğulları’nı seçen ve memnun kalan çok kişi var. Kaliteli, başarılı ve profesyonel bir işletme

 6. Cengiz diyor ki:

  Taşımacılık olarak çok başarılı bulduğum işlerini titizlikle yapan ve güvenlir en iyi firma dünya ülkelerinde özellikle çalışma sistemleri dahada çekici haline getiriyor teşekkürler hizmetleriniz için faydalanmıştık

 7. Harikanne diyor ki:

  Böyle titiz bir firma ile çalışmak gerçekten gurur verici benim için.Hicbir eşyamı zarar görmedi sayelerinde.Bu her firmanın harcı değildir

  • Emineee diyor ki:

   Uluslararası taşımacılık hizmetlerinde on numara beş yıldız siniz gerçekten işinizde çok iyisiniz tebrik ediyorum

 8. Hasan tek diyor ki:

  Nakliye konusunda gerçekten çok iyisiniz profesyonelsiniz birçok ülkeye uluslararası evden eve nakliyat yapıyorsunuz iyisiniz mükemmelsiniz

 9. Mustafa diyor ki:

  Daima uluslararası taşımacılık islerimizde bu şirketten hizmet alıyoruz.Benzerlerine göre kaliteli hizmet sunuyorlar.Güven ve müşteri memnuniyeti ile rakipsizdir.

  • Mustafa diyor ki:

   Piyasaya göre gerçekten uygun fiyata güzel hizmet bu hizmeti bulmak gerçekten zor çalışanlarda işini güzel yapıyorlar kolay gelsin 👏👏

 10. Emre Cesur diyor ki:

  İşini özenle ve titizlikle yapan nadir taşıma ve nakliye firmalarından biri. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

 11. Yasin Alper diyor ki:

  Yapılan işlerin kalitesi tartışılmaz,bu firmayla çalıştığım için gayet memnunum her hizmetiniz için teşekkürler

 12. Murat T diyor ki:

  Amcamın evini Sofyaya taşırken sizden hizmet almıştık. Tüm bu süreçte gösterdiğiniz ilgi,çaba ve emeğe teşekkürler, kaliteyi ve profesyonelliği her alanda gösteriyorsunuz

 13. Fırat diyor ki:

  Gerçekten işini güzel ve sağlam yapıyorsunuz o kadar yoldan bir eşya bile kırılmadı.kirilmayi bırak çizik bile olmadı ellerinize sağlık 🥰🥰

 14. Cengizhan diyor ki:

  Uzun zamandır çalıştığım nakliyat şirketi işinin kalitesiyle çalışan ekip dünyanın her yerinde yaygınlaşması hem gurur hemde iyi hizmet verildiğinin göstergesidir tebrikler ve başarılar dilerim

 15. mahmut diyor ki:

  gerek yurtdışı gerek yurtiçi taşımacılkta favori firma çolakoğulları işinin ehli profesyonel firma herkese tavsiye ederim

 16. Mikail Kahraman diyor ki:

  Hem sigortalı hem asansörlü gerçekten mükemmel bir firma. Ayrıca fiyatları piyasaya uygun. Ben aldığım hizmetten çok memnun kaldım

 17. Ercan diyor ki:

  Kaliteli hizmetinizle gerçekten farkınızı ortaya koyan bir firma olduğunuzu söylemeden edemeyeceğim. Çok teşekkür ediyorum…

 18. Mertrww diyor ki:

  Uluslararası nakliyat konusunda gerçekten bir numarasınız harika hizmet sunuyorsunuz Fiyatlarınız gayet makul taşıma konusunda hiçbir sorun yaşamıyoruz

 19. Gökhan Köse diyor ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat dendiğinde aklıma hemen çolakoğulları nakliyat gelir. Bu işte gerçekten çok başarılılar. Belçika’ya taşınırken kendilerinden hizmet aldım. Çok memnun kaldım. İşinizi özenle yaptığınız için teşekkür ederim

 20. Gökhan Köse diyor ki:

  Belçika’ya taşınırken hizmetinizden fazlasıyla memnun kaldim. Başarılarınızın devamını dilerim çok kaliteli hizmetiniz var

 21. Ömür Erkil diyor ki:

  İşlerinde çok kaliteli titizlikle profesyonel ekibiyle yapan müthis işletme. Nakliyat işlerini kusursuz yapan müşterilerine en iyi hizmeti sunan bir numara nakliye firması. Kesinlikle tavsiye ederim bu isin pireler artık

 22. Gulistan T. diyor ki:

  Yurt dışından gelecek olan bir kısım eşyalarımı sorunsuz bir şekilde bana teslim ettiler kaliteli bir hizmet veriyorlar ben çok memnun kaldım

 23. Kubilay diyor ki:

  Emeklerinize sağlık gerçekten hem ülke hem avrupa çapında kaliteli hizmet veriyorsunuz ve umarım dünya çapında tanınır bir noktaya gelmenizi,bu iyi hizmeti tüm dünyaya yaymanızı temenni ediyorum…

 24. Feyruz Doganay diyor ki:

  uluslararası evden eve nakliye alanında çok iyi bir hizmet veriyorlar, onlarla çalıştığım çok memnun kaldım,verdikleri hizmet mukkemel

   • Emir Mutlu Top diyor ki:

    İşinizin hakkını veriyorsunuz gerçekten tebrikler başarılar diliyorum ikili ilişki işine sahip çıkma ilgi alaka üst düzeyde kesinlikle harikasınız.

 25. Nezahat diyor ki:

  En temiz ve titiz firmasınız gerçekten çok memnun kaldım burada ifade etmek istedim tekrar teşekkürler 🙏 Çevremdekilere öneriyorum tekrar çalışmak dileğiyle

 26. Nezahat yarar diyor ki:

  En temiz ve titiz firmasınız gerçekten çok memnun kaldım burada ifade etmek istedim tekrar teşekkürler 🙏 Çevremdekilere öneriyorum tekrar çalışmak dileğiyle sağolun

 27. Melek yildizhan diyor ki:

  Çok güzel kaliteli güvenilir işini özveriyle yapan ilgili cihazlarıyla güzel bir firma.
  Uluslararası nakliyat konusunda tavsiye üzerine iletişime geçtim işini özenle ve profesyonel şekilde yapan bir firma. Herkese tavsiye ederim

 28. Ajda kadirali diyor ki:

  Ofisimin ve evimin şehirler arası nakliye işlerini emanet ettiğim nakliye şirketinden çok memnun kaldım tavsiye ediyorum

 29. Muhammed A. diyor ki:

  Nakliye işinde çok Profesyoneller verdikleri hizmet kaliteli sorunsuz bir taşımacılık yapıyorlar fiyatları da gayet uygun nakliye işlemlerimi yaptılar gayet memnun kaldım

  • Elif diyor ki:

   İşiniz büyük emek gerçekten. Umarım daha çok büyür 81 ilimizdede en iyi hizmetleri verirsiniz. Bol kazançlarınız hayırlı işleriniz olsun.

 30. Emrah Sag diyor ki:

  Merhabalar firmanızdan cok memnun. Kaldığımı dile getirmek istiyorum işletmenizi ve çalışanlarınizi çok beğendim herkese tavsiye ediyorum

 31. Mehmet yildizhan diyor ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında en güvenilir ve hizmet açısında marka vede birinci geliyor. Tavsiye ederim hiç düşünmeden ve de gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz

 32. Cengiz V. diyor ki:

  Hizmet ve kalitesini çok sevdiğim bi taşıma şirketi çalışmaları kusursuz cok memnunum detaylı yazı için teşekkürler emeklerinize sağlık

 33. Emre Yılmaz diyor ki:

  Temiz. İşlerini sağlam. hakkıyla yapan firma ben çok memnun kaldım. Güvenilir. Hızlı gerçekten. Herkese tavsiye ederim. Süper. 👍

 34. mahmut k diyor ki:

  Colakogullari hem şehir içi hem de uluslararası nakliyatta işinin profesyonel olarak yapan bir firma birçok kez çalışma fırsatı bulduğum için rahatlıkla tavsiye ediyorum

 35. İsmail Mehmet batmaz diyor ki:

  Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz Bi firma. Çalışanları gerçekten işini layıkıyla yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim

 36. Mustafa diyor ki:

  Piyasaya göre gerçekten uygun fiyata güzel hizmet bu hizmeti bulmak gerçekten zor çalışanlarda işini güzel yapıyorlar kolay gelsin 👏👏

 37. Çağdaş Evren Kabal diyor ki:

  Çok güvenilir ve profesyonel bir firma. Ekip işinin ehli ve çok işlerinde çok itinalı çalışıyorlar…

 38. Emir Mutlu Top diyor ki:

  İşinizin hakkını veriyorsunuz gerçekten tebrikler başarılar diliyorum ikili ilişki işine sahip çıkma ilgi alaka üst düzeyde kesinlikle harikasınız.

 39. Elife diyor ki:

  Şehir içi nakliye işleri de dahi o kadar titiz ve güvenilir bir firmaki uluslararası olması çok sevindirici ihtiyaç halinde başvuracağım tek adres

 40. Yuan diyor ki:

  Uluslararası evden eve nakliyat dendiğinde aklıma hemen çolakoğulları nakliyat gelir. Bu işte gerçekten çok başarılılar. Belçika’ya taşınırken kendilerinden hizmet aldım. Çok memnun kaldım. İşinizi özenle yaptığınız için teşekkür ederim emeğinize sağlık

 41. Ercan Aysun diyor ki:

  A’dan z’ye öyle memnun kaldık ki ailecek Çok teşekkür ederim bu kaliteli hizmetinizden dolayı iyi ki sizinle çalışmışız diyorum Çok teşekkürler…

 42. Mahir Toluay diyor ki:

  Gerçekten işlerinde çok iyiler daha önce başka bir yerden hizmet alıyordum sonra burayı önerdiler çok memnun kaldım çalışanları çok güler yüzlü işlerinin hakkını veriyorlar tavsiye ederim

 43. Emre Cesur diyor ki:

  Ev taşımak zahmetli iş. Ülkeden ülkeye taşınmak çok daha zahmetli bir iş. Bu sebeple işi ehline bırakmak lazım.

 44. Gamze Torunoğlu diyor ki:

  Tartışmasız en güvenilir ve dürüst nakliyat şirketi 👍 Sizi keşfettiğim için çok mutluyum Herhangi bir nakliye işimi daima sizin yapmanızı istiyorum Herşey için teşekkürler 👍

 45. Mikail Kahraman diyor ki:

  Avusturya’dan İstanbul’a taşınan kardeşim eşyalarını su firmaya taşıttı. Çatal kaşıktan koltuk yatak takımına kadar sarıp sarmalayıp öyle titizlikle taşıdılar. Türkiye’nin en büyük firması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir