Şehir içi evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili yıllardan beri sistemli olarak sizlere doğru bir fiyatlandırma yapmaya çalışıyoruz. 1956 yılından bu yana Kurumsal Ev & Ofis Taşımacılığında en çok tercih edilen Çolakoğulları Nakliyat, güvenilir çalışma prensibi ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam etmektedir. Hızlıca büyüyen nakliyat sektöründe müşterilerin öncelikli olarak firmalardan beklentileri; hızlı, güvenilir ve profesyonel çalışma ortamı sunarak kusursuz bir taşıma süreci sunmalarıdır. Şehir içi Nakliyat fiyatları ile ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Bizler de bu süreçte iş yükünüzü hafifletmeyi, profesyonel kadromuz ile hızlı ve güvenli taşıma ortamı sunarak sizlere kolay taşıma süreci sunmaya çalışmaktayız.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

Şehir İçi Evden Eve Taşıma Ücretleri

Şehir içi evden eve taşıma ücretleri ile ilgili olarak; İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet sunan firmamız, Ev Nakliyatlarında 1+0 ev eşyasından 5+1 villa taşımacılığına kadar sizlere hizmet sunabilecek potansiyeldedir. Taşıma süreçleri öncesinde uzman kadromuz tarafından yapılacak ücretsiz ekspertiz sistemimiz ile fiyatlandırma çalışması yapılır.Daha sonrasın taşıma günü belirlenerek taşıma sözleşmesi imzalanır. Taşıma günü minimum altı kişilik ekip ile tüm eşyalar demonte edilerek paketlenir, sonrasında diğer adrese kurulum ve yerleştirme yapılarak anahtar teslimi olacak şekilde hizmet verilir.

Fiyat Politikamız;

Şehir İçi

1+1 Ev Eşyası: Min. 1500 TL – 2500 TL

2+1  Ev Eşyası: Min. 2000 TL – 3500 TL

3+1  Ev Eşyası: Min. 3500 TL –5000 TL

4+1 ve üzeri Ev Eşyaları Min 5500 TL- 10.000 TL

Ofis Taşıma Ücretleri

Ofis taşıma ücretleri ile ilgili yapılan incelemeler ile sizlere fiyat teklifi verilmektedir. İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir merkezli Ofis Taşıma Hizmeti sunan firmamız, kurumsal ofis taşımacılığı hizmetinde en çok tercih edilen firmalardan olmuştur. 1956 Yılından bu yana fabrika taşımacılığı, holding taşımacılığı ve banka taşımacılığı gibi büyük hizmet alanlarında taşıma tecrübesi olan firmamız, küçük ya da orta işletmeli firmalara da Kurumsal Ofis Taşıma hizmeti sunmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmeti öncesinde ücretsiz ekspertimiz keşif yaparak fiyat politikamızı ve sürecimizi sizlere iletmektedir. Sonrasında belirlenen tarihte  profesyonelekibimiz tüm mobilyalarınızı  demonte ve paketleme işlemini gerçekleştirmektedir.  Taşıma esnasında gerekli el araçları desteğini sunarak eşyaların araca yükleme işlemini yaptıktan sonra yeni adresinizdetüm eşyalarsizlerden gelen direktifler doğrultusundakurulumu ve yerleştirilmesi yapılarak iş sonlandırılmaktadır.

Yeniköy Evden Eve Nakliyat
Yeniköy Evden Eve Nakliyat

Depolama Ücretleri

Depolama Ücretleri son yıllarda yoğun bir şekilde değişkenlik göstermektedir. Kaliteli ve güvenilir depolama hizmetleri sunan Çolakoğulları Nakliyat; sizlere özel depolama alanları tahsis etmektedir. Ev ve Ofis eşyalarınız için depolama hizmetini sunan firmamız, tüm eşyalarınızı Profesyonel ekibimiz tarafından ayrıntılı olarak paketleyerek eşya depolama alanlarına taşımaktadır. 7/ 24 kameralı sistemi ve yangın söndürme sistemi ile tüm eşyalarınızı koruyacak şekilde güvenli depolama hizmetleri sunuyoruz. Depolama süreçlerinde nakliyat ücreti ve aylık depolama ücreti olacak şekilde fiyatlanlandırma yapmaktayız. Şehir içi evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için bize başvurabilirsiniz. Ayrıca facebook sayfamıza da başvurabilirsiniz.

1+1 Depo Eşyası: Min. 350 TL – 450 TL

2+1 Depo Eşyası: Min. 500 TL – 700TL

3+1 ve üzeri  Depo Eşyası: Min. 1000 TL –5000 TL

Site Haritası