Nakliyat Fiyatları
Nakliyat Ücretleri

Nakliyat ücretleri ile ilgili her geçen değişimler yaşanmaktadır. Çolakoğulları ailesi olarak sizlere her geçen gün kaliteli hizmetleri Uygun Nakliye Ücretlere gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizde ev taşımacılığı hizmetleri her ne kadar birçok firma tarafından profesyonelce gerçekleştirmese de ismini Türkiye’nin birçok bölgesine duyurmuş olan firmalarda bu fiyat politikaları önemli bir ölçü olmuştur.

Nakliyat Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

Nakliyat Ücretleri hesaplama işlemleri ile ilgili olarak; Profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerinde Çolakoğulları nakliyat firması sizlere özel taşımacılık hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Nakliyat şirketlerinin aldığı karar neticesinde her yıl taşınma ücretlerine %15 zam yapılmaktadır. Daha önceleri %10 şeklinde ilerlenirken günümüzde oluşan ekonomik durumlardan dolayı firmalar böyle bir karar almış bulunmaktalar. İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinde özellikle Çolakoğulları nakliyat firmasında aşağıda bulunan taşıma fiyatları baz alınmaktadır.

İstanbul bölgesi içinde yapılan nakliye hizmetlerinde ücretlendirmeler;

1+1 Ev Taşıma Ücreti

2400 TL

2+1 Ev Taşıma Ücreti

3000 TL

3+1 Ev Taşıma Ücreti

4000 TL

4+1 Ev Taşıma Ücreti

5000 TL

Ülkemizde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat firması sadece şehir içi ev taşımacılığı değil aynı zamanda şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Taşıma Ücretleri Mesafe ve Eşya Miktarına Göre Değişmektedir.

Taşıma ücretleri birçok duruma göre değişmektedir. Yukarıda belirtilen ev taşıma ücretleri elbette ki değişkenlik göstermektedir. İstanbul’un ilçeleri arasındaki mesafe, taşınacak evin 2+1 oda olmasına rağmen içinde çıkacak eşya miktarı ve buna ek olarak katlar vb.. durumlar taşımacılık hizmetinde fiyat tekliflerini etkilemektedir. Bu yüzden firmalar bu hizmetlerinin adını yani fiyatı verebilmek adına ücretiz ekspertizler gerçekleştirmektedir. Çolakoğulları nakliyat firması hem Anadolu hem de Avrupa yakasına düzenli olarak ücretiz ekspertiz organize etmektedir.

Firmamızın taşınma ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi alışverişinde bulunmak isterseniz https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak ayrıntılı bilgi alışverişine bulunabilirsiniz. Türkiye’nin kurumsal ve güvenilir tek gerçek nakliyat şirketidir.

2020 Yılına Özel Taşıma Ücretleri

şirketimiz; 2020 yılı için belirlemiş olduğu fiyat politikası, son yılların en indirimli taşıma fiyatlarını barındırmaktadır. Ülkemizin ekonomik durumları göz önüne alınarak insanların ceplerinin rahatlaması adına büyük indirimlere gitmiştir.

Site Haritası