Eşya depolama işlemi nasıl olmalıdır? en çok merak edilen sorudur. Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüş ve birçok duruma istinaden insanlar depolama ihtiyaçları olmuştur. Günümüzde bu ihtiyaçları karşılamak adına birçok depolama firması türemiştir.

Eşya Depolama İşlemleri
Eşya Depolama İşlemleri

Peki Bu Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır

Aslında depolama işlemleri çok basit gibi görünse de teferruatı itibari ile çok ayrıntıya sahiptir. Emanet alınan ürünlerin hasar, toz, rutubet görmeden belirlenen koşullarda müşterinin istediği süre zarfına kadar korunması gerekmektedir.

Profesyonel eşya depolama firmalarından biriyiz. Bu alanda 1990 yılından bu yana irili ufaklı depolama süreçlerine başladık. Ve zamanla gelişimimiz tamamlayarak profeyonel depolama hizmetlerine 2004 yılında adım attık. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında bu hizmetlerimizi geliştirdik. Başarılı bir grafik sergiledik. Şuan depolama alanlarımızda 2000 üzeri ev eşyası depolayarak sektörde büyük bir paya sahip olduk.

Çolakoğulları İle Eşya Depolama Avantajları Nelerdir

En büyük avantajımız kuşkusuz profesyonel ve güvenilir bir nakliyat firması olmamızdır. Çünkü; insanlar hem eşyaları için para veriyor hem de istediği gibi korunaklı bir şekilde korunmasını istiyor.

Sigortalı eşya depolama gibi süreçlere de önem veren firmamız her zaman işini sağlama almıştır.

Profesyonel Eşya Depolama Süreçleri Nasıl İlerlemektedir?

  • Tüm ürünler taşımadan önce ayrıntılı incelenerek gerekli sigorta bedeli belirledikten sonra sigortası yapılmaktadır.
  • Yapılan incelemede ürünler için gerekli paketleme ve araç tedariği sağlanmaktadır.
  • Ürünler tek tek ambalajlandıktan sonra etkiletlemesi ve listesi yapılmaktadır.
  • Liste yapıldıktan sonra depolama alanlarına taşınmaktadır.
  • Depolama alanları odalı sistem olduğu için bazen 1 bazen 2 odaya ürünler konulmaktadır.
profesyonel ev esyasi depolama
profesyonel eşya depolama işlemleri

Bu şekilde depolama süreci tamamlanmış olmaktadır. Eşya depolama hizmetleri ile ilgili yapılan sözleşemde de tüm ayrıntıları ile yazılıp müşterimize bir nushasını teslim etmekteyiz.

Yukarda belirtildiği gibi eşya depolama işlemi nasıl olmalıdır sorusuna ayrıntılı olarak cevap vermeye çalıştık. Süreç boyunca hem ücretiz expertiz hizmetlerimizden hem de 7/24 dnışma hattımızdan ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan olan İnstagram hesabımızdan da firmamızın süreçlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca firmamızın eşya depolama fiyatları sayfasından da resmi fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Site Haritası