İstanbul ve Antalya arasındaki evden eve nakliyat, Türkiye’nin en popüler nakliye rotalarından biridir. Bu rota, İstanbul’un yoğun nüfuslu ve hızlı tempolu hayatından kaçmak isteyen insanların Antalya’nın güzel plajları, denizi ve sıcak iklimiyle tanıdığı bir rotadır. Aynı zamanda, Antalya’da yaşayan insanlar da İstanbul’da daha fazla iş ve eğitim fırsatı arayanlar arasındadır.

Türkiye’nin her ilinde hizmet veren Çolakoğulları nakliyat; İstanbul Antalya arasında da hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Antalya bölgesinde de şubemiz olan Çolakoğulları nakliyat; size her türlü hizmeti sunmaktadır.

Istanbul Antalya Evden Eve Nakliye

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliye

Firmamız sizlere şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerin arasında İstanbul Antalya evden eve nakliye hizmeti de mevcuttur. Profesyonel ekiplerimiz tüm eşyalarınızı toplayarak yeni adresinize taşımaktadır. Son model araçlar ve kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Şirketimizin bünyesinde daima profesyonel elemanlar çalıştırılmaktadır. Hemen firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklif Tablosu

Firmamız tarafından 2022 yılından itibaren ORTALAMA resmi fiyat tekliflerini aşağıda tarafınıza sunmuştur. Verilen fiyat teklifleri ortalama fiyat teklifleridir. Bu teklifler sizlerin vereceği bilgiler doğrultusunda netlik kazanacaktır.

Eşya Miktarı Parsiyel Taşımacılık TeklifiÖzel Taşımacılık Teklifi
1+1 Oda4000 TL – 7000 TL7500 TL’den Başlamaktadır.
2+1 Oda5200 TL – 8500 TL8500 TL’den Başlamaktadır.
3+1 OdaParsiyel Taşımacılık OLMAZ!9000 TL’den Başlamaktadır.
4+1 OdaParsiyel Taşımacılık OLMAZ!9800 TL’den Başlamaktadır.
İstanbul Antalya Fiyat Teklif Tablosu

Antalya İstanbul Profesyonel Ev Taşımacılığı

İstanbul Antalya nakliye hizmetleri ile ilgili aradığınız tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin güvenilir taşımacılık şirketlerinin başında yer alan Çolakoğulları nakliyat; sizlere İstanbul Antalya arasında parça eşya ve tam eşya taşımacılığı hizmetini sağlamaktadır.

İstanbul Antalya Arası Profesyonel Nakliyat

Firmamız sektöründe her zaman kaliteli ve güvenilirdir. Aynı zamanda her konuda bir iş çıkarmak için çalışmıştır. Her zaman müşteri memnuniyetine önem firmamızın başarılı nakliye hizmeti ile ANTALYA Bölgesinin en kaliteli nakliye firması olmuştur. Bununla birlikte yılların birikimine sahip olan şirketimiz bu konuda önemli bir duyarlılığa sahip olmuştur. Ayrıca siz de Çolakoğulları nakliyat kalitesi ile tanışmak ve ofisinizi ve evinizi firmamız ile taşıttırmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçin, evinizi gönül rahatlığı ile firmamıza taşıtabilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin her yerinde İstanbul Antalya evden eve taşımacılık şirketi olarak bilinmektedir. Firmamız bir telefon kadar sizlere yakındır.

İstanbul Antalya Nakliyat

Profesyonel kadromuz ile nakliye hizmetlerinizi sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Firmamız tüm ev taşıma hizmetlerinde ev sahibi kim ise onun adına sigortalama hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Böylelikle taşımacılık süreçlerinde müşterilerimiz güvenli bir şekilde nakliye hizmetlerinin gerçekleştirildiğini görebilmektedir. Bu konuda firmamız birçok nakliyat şirketlerine örnek olmuştur.

Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Antalya Ev Taşımacılığı

Çolakoğulları nakliyat, günümüzde İstanbul Antalya arasında en iyi nakliyat şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sayısız hizmetlerini gerçekleştirdiği iki ilimizde kurumsal yapısından asla taviz vermeden hizmetlerine devam etmiştir. Çolakoğulları nakliyat bünyesinde barındırılan özel ekibi ve geniş araç filosu ile her daim hizmetlerini götürmektedir

İstanbul Antalya Nakliye Hizmetleri İçin Ayrıntılar Sayfamızda

Çolakoğulları nakliyat firması olarak ev taşımacılığı hizmetlerinde firmamız İstanbul ve Antalya arası evden eve nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca hem özel taşımacılık hem de parsiyel taşımacılık şeklinde yürütebilmektedir. Tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak istediğiniz her şeyi bizlere yazabilir mail atabilir yada direk olarak arayarak evden eve nakliyat için taleplerde bulunabilirsiniz.

Sonuç olarak, İstanbul ve Antalya arasındaki evden eve nakliyat, insanların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir hizmettir. Ancak, bu hizmeti doğru bir şekilde yapmak için dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Nakliyat şirketini iyi seçmek, eşyaların güvenliğini sağlamak ve sigortalamak gibi noktalar önemlidir. Bu şekilde, evden eve nakliyat süreci kolay, hızlı ve stressiz olabilir.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yeni makalelerimizden haberdar olmak isterseniz bizi takip edin.

İstanbul Antalya Ev Taşıma Kaç TL’dir?

İstanbul Antalya arası ev taşıma fiyatları 1000 TL’den başlamaktadır. Hemen firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sigortalı Mı Yapılmaktadır?

Firmamız tüm illerde olduğu gibi İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Sigorta detayı için firmamıza başvurabilirsiniz.

Antalya ilinde de şubeniz bulunuyor mu?

Firmamızın İstanbul ilinde olduğu gibi Antalya ilinde de şubemiz bulunmaktadır. Bilgi için 444 65 02 nolu telefon numarasından da alabilirsiniz.

Site Haritası