Evden eve nakliyat, parça taşımacılığı, eşya taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra sigortalı ofis taşımacılığı hizmetini de şirketimiz aracılığı ile profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile alabilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığının Önemi!

Sigortalı Ofis Taşımacılığı
Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Değişen ve gelişen koşullara çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler ile ayak uyduran şirketimiz; ofis taşıma hizmetlerinde ofis eşyalarının yoğunluğuna uygun araçlar ile hizmet sunmakta, asansör taşımacılığı ile değerli ve pahalı ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamakta, birçok kurumsal firmalara sunduğu ofis taşımacılığı hizmeti ile nakliyat sektöründe tercih edilen şirkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşımacılığında Kurumsal Olmanın Önemi

Ofisinizi taşımaya karar verdinizde; ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın değerleri hesaplanacak, sizlere ofis taşıma hizmeti ile ilgili bilgilendirme yapılacak; aklınızda yer alan tüm soruların cevabı verilerek stres yaratan taşınma sürecinde sizlerin rahat ve güven içinde olması sağlanacaktır.

Sigortalı taşıma politikamız ile belirlenen gün ve saatte ofis eşyalarınızın işlerinin ehli olan uzman ekiplerimiz ile kolilenmesi, kırılmayı ve çizilmeyi önleyen özel ambalajlar ile ofis malzemelerin paketlenmesi, yeni ofisinize eşyaların taşınması ve yer ve konumun uygun olması halinde asansörlü taşımacılık ile eşyalarınızın ofise yerleşmesi ve temizliği gibi hizmetlerimiz ile hızlı ve pratik bir şekilde yeni ofisinizde aksama olmadan ofis taşımacılığı hizmetimizin katkılarıyla hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sigortalı Ofis Taşımacılığı
Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Yılların deneyimi ve birçok kurumsal firmaya sunduğumuz ofis taşıma hizmeti ile profesyonel ve kurumsal ofis taşımahizmetinde; hizmetimizin niteliğini sürekli artırıyoruz. Sitemizde bulunan referans ve yorumlar kısmına bakarsanız; ortak çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz kurumsal firmaların ofis taşıma sürecinde neden bizim şirketimizi seçtiğinin cevabını kolaylıkla bulacaksınız. Güvenilir, kurumsal, geniş araç filosu ve profesyonel çalışanlarımız ile ofis taşıma hizmetimizi; geçmişten aldığımız deneyimler ile sürekli geliştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Şirketimizin tüm taşımacılık hizmetlerini youtube kanalımızdan da takip edebilirsiniz.

Evden eve nakliye hizmetlerimizin yanı sıra kurumsal ofis taşıma gibi hizmetleriyle de öne çıkan firmamız Çolakoğulları Nakliyat; ofisinizin taşınmasında en büyük yardımcınız olacaktır. Bir söz vardır, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diye, işte tam da bu söz ofis taşımacılığı hizmeti sunan şirketimizin en çok değer verdiği slogandır. Siz de gönül rahatlığıyla Çolakoğulları Nakliyat firmamızı ofis taşıma işiniz için tercih edebilirsiniz.

İstanbul’un Tüm Semtlerinde Sigortalı Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Anadolu Yakası İlçeleriAvrupa Yakası İlçeleri
KadıköyBeyoğlu
ÜsküdarBeşiktaş
MaltepeSarıyer
AtaşehirŞişli
KartalBakırköy
PendikEyüp
TuzlaAvcılar
ÇekmeköyBağcılar
SancaktepeGüngören
SultanbeyliZeytinburnu

Sizlerden Gelen Sorular

Sigortalı Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Sigortalı ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası