Evden eve nakliyat, parça taşımacılığı, eşya taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra sigortalı ofis taşımacılığı hizmetini de şirketimiz aracılığı ile profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile alabilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığının Önemi!

Değişen ve gelişen koşullara çağın gerektirdiği teknolojik yenilikler ile ayak uyduran şirketimiz; ofis taşıma hizmetlerinde ofis eşyalarının yoğunluğuna uygun araçlar ile hizmet sunmakta, asansör taşımacılığı ile değerli ve pahalı ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamakta, birçok kurumsal firmalara sunduğu ofis taşımacılığı hizmeti ile nakliyat sektöründe tercih edilen şirkeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

ofis taşıma hizmetleri

Ofis Taşımacılığında Kurumsal Olmanın Önemi

Ofisinizi taşımaya karar verdinizde; ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın değerleri hesaplanacak, sizlere ofis taşıma hizmeti ile ilgili bilgilendirme yapılacak; aklınızda yer alan tüm soruların cevabı verilerek stres yaratan taşınma sürecinde sizlerin rahat ve güven içinde olması sağlanacaktır.

Sigortalı taşıma politikamız ile belirlenen gün ve saatte ofis eşyalarınızın işlerinin ehli olan uzman ekiplerimiz ile kolilenmesi, kırılmayı ve çizilmeyi önleyen özel ambalajlar ile ofis malzemelerin paketlenmesi, yeni ofisinize eşyaların taşınması ve yer ve konumun uygun olması halinde asansörlü taşımacılık ile eşyalarınızın ofise yerleşmesi ve temizliği gibi hizmetlerimiz ile hızlı ve pratik bir şekilde yeni ofisinizde aksama olmadan ofis taşımacılığı hizmetimizin katkılarıyla hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığında Neden Bizi Seçmelisiniz

Yılların deneyimi ve birçok kurumsal firmaya sunduğumuz ofis taşıma hizmeti ile profesyonel ve kurumsal ofis taşıma hizmetinde; hizmetimizin niteliğini sürekli artırıyoruz. Sitemizde bulunan referans ve yorumlar kısmına bakarsanız; ortak çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz kurumsal firmaların ofis taşıma sürecinde neden bizim şirketimizi seçtiğinin cevabını kolaylıkla bulacaksınız. Güvenilir, kurumsal, geniş araç filosu ve profesyonel çalışanlarımız ile ofis taşıma hizmetimizi; geçmişten aldığımız deneyimler ile sürekli geliştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Şirketimizin tüm taşımacılık hizmetlerini youtube kanalımızdan da takip edebilirsiniz.

YouTube video

Evden eve nakliye hizmetlerimizin yanı sıra kurumsal ofis taşıma gibi hizmetleriyle de öne çıkan firmamız Çolakoğulları Nakliyat; ofisinizin taşınmasında en büyük yardımcınız olacaktır. Bir söz vardır, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diye, işte tam da bu söz ofis taşımacılığı hizmeti sunan şirketimizin en çok değer verdiği slogandır. Siz de gönül rahatlığıyla Çolakoğulları Nakliyat firmamızı ofis taşıma işiniz için tercih edebilirsiniz.

Site Haritası