İstanbul firması olan şirketimiz parça eşya taşımacılığı hizmetlerini 1956 yılından beri gerçekleştirmektedir. Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından bu yana profesyonel taşımacılık hizmetlerini 1970 yılından itibaren şehirlerarası alanına taşıyarak ev taşımacılığı hizmetlerini 81 ile kadar götürmüştür. Zamanla gelişen ve büyüyen bir sektör haline gelen evden eve nakliyatta firmamız en büyük hizmeti veren şirketlerden birisidir.

ŞEHİRLER ARASI PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Firmamız taşımacılık hizmetlerini her açıdan genişletmiştir. Zamanla bir parça eşyanızı yada komple evinizin taşınması ile alakalı olarak araç organizasyonları yapmış bulunmaktayız. Firmamız ev taşımacılığının yanı sıra ofis taşımacılığı, evcil hayvan taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı gibi hizmetleri de gerçekleştirdiği için her türlü müşteri potansiyeline sahiptir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşımacılığında ÇOLAKOĞULLUARI Nakliyat Farkı

Komple ev taşımacılığı ana taşıma hizmetimizdir. Ama zamanla insanların fazla eşyalarını yada bir kaç parça eşyasını yazlığına, köyüne yada başka bir evine taşıttırmak istediği zamanlar hızla yoğunlaşmıştır. Çolakoğulları nakliyat olarak hızla gelişen ve yoğunlaşan bu talep karşısında kayıtsız kalmadan şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetine giriş yapmıştır. Diğer bir adı ile parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir. Kurumsal ve köklü bir nakliyat şirketi olmasından dolayı özellikle parça eşya taşımacılığı konusunda çok titiz bir şekilde hareket etmiştir. Asla müşterilerinin sorun yaşamaması adına her taşınan ürün gerekli etiketleme işlemlerinden geçerek taşınması sağlanmıştır.

Türkiye’nin şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi olan ve geçmişten günümüze kadar her alanda kaliteli nakliye hizmetleri ile adını sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerine duyuran Çolakoğulları nakliyat ile ister parça eşya taşımacılığı isterseniz de komple evden eve taşımacılık hizmetleri alabilirsiniz. Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments