İstanbul firması olan şirketimiz parça eşya taşımacılığı hizmetlerini 1956 yılından beri gerçekleştirmektedir. Çolakoğulları nakliyat,1970 yılından itibaren şehirlerarası alanına taşıyarak ev taşımacılığı hizmetlerini 81 ile kadar götürmüştür. Zamanla bir sektör haline gelen evden eve nakliyatta firmamız en büyük hizmeti veren şirketlerden birisidir.

ŞEHİRLER ARASI  PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Firmamız taşımacılık hizmetlerini her açıdan genişletmiştir. Zamanla bir parça eşyanızı yada komple evinizin taşınması ile alakalı olarak araç organizasyonları yapmış bulunmaktayız. Firmamız ofis taşımacılığı, evcil hayvan taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı gibi hizmetleri de gerçekleştirdiği için her türlü müşteri potansiyeline sahiptir.

Eşya Taşımacılığında ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat Farkı

Komple ev taşımacılığı ana taşıma hizmetimizdir. Ama zamanla insanların fazla eşyalarını taşıttırmak istediği zamanlar hızla yoğunlaşmıştır. Çolakoğulları nakliyat olarak hızla gelişen ve yoğunlaşan bu talep karşısında kayıtsız kalmadan şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetine giriş yapmıştır. Diğer bir adı ile parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir. Çolakoğulları Nakliyat, özellikle parça taşımacılığı konusunda çok titiz bir şekilde hareket etmiştir. Asla müşterilerinin sorun yaşamaması adına her taşınan ürün gerekli etiketleme işlemlerinden geçerek taşınması sağlanmıştır.

Türkiye’nin şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi olan ve geçmişten günümüze kadar her alanda kaliteli nakliye hizmetleri ile adını sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerine duyuran Çolakoğulları nakliyat ile ister parça eşya taşımacılığı isterseniz de komple evden eve taşımacılık hizmetleri alabilirsiniz. Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesabımızı takip ederek, nakliye sürecimizi değerlendirebilirsiniz.

Şehirlerarası parça eşya taşıma
Şehirlerarası parça eşya taşıma

Nakliyat işlemlerimizi gerçekleştirmeden önce, analiz yapmaktayız. Taşıma sırasında karşılaşılabilecek sorunlara, önceden önlemler almaktayız. Çolakoğulları Nakliyat, yıllardan beri başarılı işlere imza atmaktadır. Firmamız, taşıma sırasında oluşabilecek tüm sıkıntılarla baş edebilecek kapasitededir. Bundan dolayı taşıma işlemlerinizde güvenle bizden yardım talep edebilirsiniz. Aynı zamanda taşınma sırasında eşyalarınızın değerini ve kıymetini bilmekteyiz.

Parça Eşya Taşımacılığında En İyi Firmayız

Piyasada birçok nakliyat firması, işi bitirmek için acele etmektedir. Çolakoğulları Nakliyat ekibi, eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşımaktadır. Nakliyat anlayışımızdan dolayı, müşteri memnuniyeti her geçen gün daha fazla artmaktadır. Sizde bizi arayarak, taşınma için randevu alabilirsiniz.

Site Haritası