Şirketimiz İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılık hizmetini ilk başlatan firmadır. İnsanların bir parça eşya göndermekte zorlandığı dönemlerde firmamız kargolama yöntemini ortaya çıkararak bütçelerinin sarsılmadan eşyalarını gönderebilmelerini sağlamıştır.

Bodrum Profesyonel Ev Taşımacılığı Yapan Firmaların Özellikleri

 ✅Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaAsansörlü Ev taşımacılığı hizmeti sağlama
 ✅Müşteri memnuniyetini sağlama✅Uzman nakliye personelleri
 ✅Ev nakliyesi ücretleri konusunda uygun tarifeler✅Daimi müşteri desteği
Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum arası ev taşımacılığında en çok tercih edilen firma olduğumuzu BİLİYOR MUYDUNUZ?

EV TAŞIMA ÜCRETLERİEVDEN EVE TAŞIMA FİYATLARIASANSÖRLÜ EV TAŞIMA FİYATLARI
1 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı4.500 – 6.500 ₺+ 3800 ₺
2 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı8.500 – 12.800 ₺+ 4800 ₺
3 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı14.700 – 18.500 ₺+ 5900 ₺
4 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı22.800 – 26.800 ₺+ 6900 ₺
5 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı28.800 – 34.800 ₺+ 7800 ₺
+5 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı35.000 ₺ ve ÜzeriTEKLİF AL
Bodrum Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşımacılığı Fiyat Teklifler

Firmamız İstanbul Bodrum arasında profesyonel ev taşıma hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Son yıllarda İSTANBUL BODRUM arası yoğun nakliye hizmetleri gerçekeştirilmektedir. Firmamızın hem İstanbul hem de Bodrum’da şubelerinin olması sizler ve bizler açısından da önem taşımaktadır.

Her hafta İstanbul Bodrum arası komple ve parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Buna ek olarak; Özel yani sadece araç size özel olarak da gönderebiliyoruz. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

2024 Mart- 2024 Haziran Ayı İstanbul Bodrum Ev Taşıma İndirimleri Başladı

İstanbul ve Bodrum arası tüm nakliye hizmetlerinde indirime giden firmamızdan fiyat teklifi almadan taşınmayın. Her konuda yeterli profesyonelliğe sahip ve daima müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyen bir nakliyat şirketi uygun fiyata taşınmak istemez misiniz?

Bodrum evden eve nakliyat firması olarak sizlere her geçen gün daha iyi hizmetler vermek için çalışmaktayız. Piyasada profesyonel ve güvenilir bir iz bırakmak için çalışan Çolakoğulları ailesi; en uygun fiyata en iyi hizmeti vermektedir. Bodrum ev taşıma süreçlerinde bizlerle çalışmak için hemen arayınız.

İstanbul Bodrum Arası Hizmet Ağlarımız

  • Parça Eşya Nakliyesi
  • Özel VİP Taşımacılık
  • Sigorta Hizmeti
  • Evcil Hayvan Taşımacılığı
  • Askılı Elbise Taşıma
  • Elektrik Hizmeti
  • Mobilya Hizmeti
  • Ağır Yük Taşıma
  • Ofis Taşıma

İstanbul Bodrum Arası Özel Ve Parsiyel Taşımacılık

Firmamızın profesyonel hizmetleri arasında yer alan; Parsiyel taşımacılık ve Özel taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Bodrum İstanbul arası ev taşımacılığı yapmak isteyen tüm müşterilerimiz eşyalarını özel araç ile gönderme fırsatları vardır. Bu fırsatı size kurumsal kimliği ve kaliteli hizmeti ile Çolakoğulları nakliyat firması en iyi şekilde vermektedir.

bodrum istanbul nakliyat

Kurumsal kimliğimiz ve kaliteli hizmet politikamızı birleştirerek sizlere en iyi şekilde güven vermeye çalışmaktayız. Bodrum’un tüm ilçelerine hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

ÖNEMLİ NOT: Firmamızın Bodrum ve İstanbul’da merkez ofisleri vardır. her iki lokasyonda KENDİ EKİPLERİMİZ çalıştırılmaktadır. 

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları ailesi olarak sizlere her daim hizmetlerimizi başarılı bir şekilde sunmaktayız. İstanbul Bodrum arası nakliye hizmetlerinde tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurmanızdır. Firmamız tarafından gönderilen ekiplerimiz tüm eşyalarınızı detaylı olarak paketleyerek yeni yerinize taşımaktadırlar. Sistemli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile size her konuda yardımcı olmaktayız. İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetleri sadece 2 Gün Sürmektedir.

bodrum evden eve nakliyat

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul üzerinde aktif olarak hizmet veren şirketimiz, İstanbul Bodrum evden eve nakliyat konusunda kendine has bir tarzla çalışmalarını sürdürüyor ve çok daha fazlasına ulaşmak için çalışmalar yapıyor. Bu konuda sizlere her türlü profesyonel desteği sağlıyoruz. Bu konuda daha kaliteli, daha gelişmiş ve sunum odaklı olarak hizmetleri sizlere sağlamak istiyoruz. Geç kalmayın ve ön plana çıkarılan yeni hizmetlerimize göz atın. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Ofis Taşıma Kutusu

Ofis taşıma kutusu, eşya taşıma sürecinde çok gerekli bir malzemedir. Zira ofis eşyaları, genel itibariyle kırılgan ve pahalıdır. Bu malzemelerin bir adresten diğer adrese taşınması durumunda korunaklı şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Bu da ancak ofis malzemeleri için kutu kullanımı ile mümkün olabilmektedir. Ofis eşyalarının kutu içerisine konması sayesinde dış etkenlere olan dayanıklılığı artacaktır. Hiçbir şekilde…

Continue Reading Ofis Taşıma Kutusu

Ofis Taşıma Nakliye

Ofis taşıma nakliye alanında hizmet veren iyi bir firmayla anlaşırsanız, bu kapsamda tüm sorunları hallettirebilirsiniz. Yani ofis taşıma işlemleri, bireysel olarak yapılamayacak işlerdir. Oldukça zorlu olan bu işlerin düzgün şekilde yapılabilmesi için ofis taşıma nakliye firmalarıyla anlaşmanız gerekir. Ancak bu sayede ofis eşyalarınızı dilediğiniz gibi taşıtmanız mümkün olacaktır. Biz de Çolakoğulları Nakliyat firması olarak bu…

Continue Reading Ofis Taşıma Nakliye

Ofis Taşımacılık Firmaları

Ofis taşımacılık firmaları, ofis nakliyesi sürecinde hizmet alabileceğiniz adreslerdir. İşyeri sahipleri, birçok sebepten ötürü ofislerini taşıtmak durumunda kalırlar. Maddi sebepler, kentsel dönüşüm, işyeri büyümesi veya küçülmesi, bu durumun başlıca sebepleri arasındadır. Ofis taşıma sürecinde ise mutlaka uzman bir firmadan yardım alınması gerekir. Çolakoğulları Nakliyat firmamız, bu kapsamda tercih edebileceğiniz en doğru adrestir.   Ofisten Ofise…

Continue Reading Ofis Taşımacılık Firmaları

İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında her daim en iyisini bulmaya özen göstermelisiniz. Bu şehirde aklınıza gelecek her sektörde binlerce firmanın hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Konu ofis taşımacılığı olunca, bu alanda da yine birçok alternatifi görebilirsiniz. Ancak bu firmaların her biri, size istediğiniz kalitede hizmet sunamayacaktır. Siz, İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında her daim en iyi seçeneğe…

Continue Reading İstanbul Ofis Taşıma Şirketleri

Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

Sigortalı ofis taşıma şirketleri ile ofis eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşıtmak ister misiniz? Bu kapsamda hizmet veren uzman firmalar, mutlaka en birincil tercihiniz olmalıdır. Zira konu ofis taşımacılığı olunca, bu hizmetler kapsamında sigorta yapılması çok önemlidir. Bunu da ancak gerçek anlamda uzman olan firmalardan sağlayabilirsiniz. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimiz için sigortalı hizmetler…

Continue Reading Sigortalı Ofis Taşıma Şirketleri

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri

En çok tercih edilen ofis taşıma şirketleri, size bu kapsamda en iyi hizmeti sağlayacak adreslerdir. Tercihinizi bu kapsamdaki en kaliteli firmalardan yana kullandığınızda, hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak sizlere bu konuda en güncel hizmetleri sunuyoruz. Yani ofis taşımacılığı hizmetini en modern şekilde gerçekleştiren adres biziz diyebiliriz.   İstanbul’da En Çok Hangi…

Continue Reading En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı Yapıyor Musunuz?

Firmamız İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerini sağladığı gibi parça eşya taşımacılığı hizmeti de sağlamaktayız. İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Sigortası Var Mı?

İstanbul Bodrum nakliyat hizmetlerimiz tamamen sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Allianz Güvencesi ile tüm eşyalarınız firmamızın bünyesinde sigortalanmaktadır.

İstanbul’dan Bodrum’a Ev Taşıma Kaç Günde Yapılmaktadır?

İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma hizmetleri 2 gün içinde gerçekleştirilmektedir. Bir gün yükleme ikinci gün boşaltma şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu konuda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Firmaları

İstanbul bodrum nakliyat firmaları olarak; Bu hareketlerin neredeyse hemen hemen hepsini kendi içinde ön plana çıkarabilir ve rahatlıkla görebiliriz. Bizim önerimiz bu süreçleri çok daha yakından görmeniz olacaktır. Aklınıza gelen detaylar için bizimle iletişime geçebilir ve çözümleri ön plana çıkarabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Ücretleri

2022 Yılından itibaren fiyatlarımız güncellenmiştir. Yeni yılda siz değerli müşterilerimizin İstanbul – Bodrum arası ev taşıma hizmetleri ile ilgili ücretlendirme tarifeleri aşağıda belirtilmiştir. Şirketimiz sizlere hem parsiyel hem de özel taşımacılık hizmetlerinde uygun rakamlar sunmaktadır. Bu konuda tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurarak uygun fiyata rezervasyon yapmanız. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr/iletisim

Eşya Miktarı

Parsiyel Taşımacılık Fiyat Aralığı

Özel Taşımacılık Fiyat Aralığı

1+1 Odalı Ev Eşyaları

4000 TL

6500 TL

2+1 Odalı Ev Eşyaları

5600 TL

8500 TL

3+1 Odalı Ev Eşyaları

7200 TL

9900 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

İstanbul Bodrum Arası Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sektörümüzde en eski nakliyat firması olduğumuz için en çok merak edilen konu; sigortadır. İnsanlar ev eşyalarının sigortası olarak taşınmasına karşıdır. Bu en doğal haklarıdır. Kullanılmış ev eşyalarının ve sigorta şirketlerin nakliyat firmalarının bazı pozisyonlarınından dolayı sigortalama işlemlerinde sorun çıkarmaktadırlar. Bu konuda en duyarlı firmaların başında firmamız gelmektedir. Sigorta acenteleri ile anlaşarak, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Sigortalı ev taşıma hizmetleri ile ilgili işlemlerin nasıl ilerlediği ile ilgili firmamızın iletişim bilgilerinden bağlantı kurarak hemen detayları öğrenebilirsiniz. 

Bodrum’un En İyi Evden Eve Nakliyat Şirketiyiz

Evet, Bodrum ilçesinin daimi ve en çok tercih edilen firmasıyız. İnternet ortamında İstanbul Bodrum nakliyat şirketi yazdığınızda google arama motorunun bizi en çok tercih edilen firması olarak ilk sırada çıkarmaktadır. Firmamız Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerinde sigortalı olarak işlemlerini yürütmektedir.

Bodrum bölgesinde şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık hizmetlerinde asla sorun yaşamayacağınız gerçek nakliyat şirketiyiz.

ALLİANZ Güvencesinde Ev Taşımacılığı

Tüm taşıma hizmetlerinde olduğu gibi; Eşyalarınız Allianz sigorta bünyesinde sigortalı taşınmaktadır. Taşıma hizmetlerine başlamadan bazı konulara dikkat etmektedir. Detaylı bir şekilde sigortalama işlemlerine tabii tutar. Yapılan her değerlendirmeyi dikkate alan şirketimiz en önemli parçanızdan en değerli tablonuza kadar her şeye ayrıntılı bir şekilde bakarak hareket eder. Herhangi bir taşımacılık desteği almadıysanız; Bodrum bölgesinde taşımacılık hizmetleri almak istiyorsanız tek yapmanız gereken https://www.colakogullari.com.tr/bodrum-evden-eve-nakliyat.html adresine giriş yaparak detaylı bilgi sahibi olmanız yeterlidir.

İstanbul Bodrum Ev Taşımacılığında SİGORTA Hizmeti

Bodrum Evden Eve Nakliye
Bodrum Evden Eve Taşımacılık

Sektöründe her zaman en iyi olmak için yoğun mesai harcamaktayız. Profesyonel elemanları ile kaliteli iş yapmaktayız. Bu hizmetlerini güvence altına almadan hareket etmez. Tüm eşyalarınızı ayrıntılı bir şekilde sigorta ettirmekteyiz. Sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır. İstanbul Bodrum arası nakliyat hizmetlerinizde sigorta işlemleri ALLİANZ güvencesinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tüm hizmetlerini sigorta yaparak en çok tercih edilen firma konumundadır.

Bodrum Ev Taşımacılığı Adresimiz: Orhaniye, Haluk Özsoy Cd. No:21 D:B, 48000 Bodrum/Muğla

İstanbul Bodrum nakliye şirketleri nasıl çalışır?

İstanbul Bodrum nakliye şirketleri nasıl çalışır sorusunun cevabına biz kurumsal cümlesini kurmak istiyoruz. Kurumsal bir hizmet sunuyor ve ön plana çıkarılan en önemli nakliye standartlarını sizlere sağlamaya devam ediyoruz. Nakliye hizmetleriyle ilgili ayrıntılı bilgileri almak için https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca firmamızın instagram sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum bölgesinde ev taşımak için şubeniz var mı?

evet, firmamızın Bodrum/merkez bölgesinde şubemiz vardır.

Bodrum evden eve nakliyat firması mısınız?

firmamız hem İstanbul hem de Bodrum evden eve taşıma şirketidir.

Bodrum bölgesinde sürekli olarak nakliyat hizmeti veriyor musunuz?

Evet, firmamız sürekli olarak bu bölgede ev taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İstanbul Bodrum nakliyat hizmetiniz kaç para?

Ev taşıma hizmetlerimiz 1000 TL’den başlıyor. Detayları aldıktan sonra fiyatlarımız netleştiriliyor.

Bodrum İstanbul arası parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

evet, firmamız iki bölge arasında her hafta taşımacılık hizmeti vermektedir.

https://youtu.be/A6Oj0nuBFYk
[ ux_video url=”https://youtu.be/uLmJt3UdrUE”]

asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri istanbul ofis taşıma kurumsal taşımacılık nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat taşımacılık şirketleri villa taşıma villa taşımacılığı çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

Site Haritası