İstanbul Bodrum arası ev taşımacılığında en çok tercih edilen firma olduğumuzu BİLİYOR MUYDUNUZ?

Şirketimiz İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılık hizmetini ilk başlatan firmadır. İnsanların bir parça eşya göndermekte zorlandığı dönemlerde firmamız kargolama yöntemini ortaya çıkararak bütçelerinin sarsılmadan eşyalarını gönderebilmelerini sağlamıştır.

Her hafta İstanbul Bodrum arası komple ve parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Buna ek olarak; Özel yani sadece araç size özel olarak da gönderebiliyoruz. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mayıs – Haziran Ayı İstanbul Bodrum Ev Taşıma İndirimleri Başladı

İstanbul ve Bodrum arası tüm nakliye hizmetlerinde indirime giden firmamızdan fiyat teklifi almadan taşınmayın. Her konuda yeterli profesyonelliğe sahip ve daima müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyen bir nakliyat şirketi uygun fiyata taşınmak istemez misiniz?

Bodrum evden eve nakliyat firması olarak sizlere her geçen gün daha iyi hizmetler vermek için çalışmaktayız. Piyasada profesyonel ve güvenilir bir iz bırakmak için çalışan Çolakoğulları ailesi; en uygun fiyata en iyi hizmeti vermektedir. Bodrum ev taşıma süreçlerinde bizlerle çalışmak için hemen arayınız.

İstanbul Bodrum Arası Hizmet Ağlarımız

 • Parça Eşya Nakliyesi
 • Özel VİP Taşımacılık
 • Sigorta Hizmeti
 • Evcil Hayvan Taşımacılığı
 • Askılı Elbise Taşıma
 • Elektrik Hizmeti
 • Mobilya Hizmeti
 • Ağır Yük Taşıma
 • Ofis Taşıma

İstanbul Bodrum Arası Özel Ve Parsiyel Taşımacılık

Firmamızın profesyonel hizmetleri arasında yer alan; Parsiyel taşımacılık ve Özel taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Bodrum İstanbul arası ev taşımacılığı yapmak isteyen tüm müşterilerimiz eşyalarını özel araç ile gönderme fırsatları vardır. Bu fırsatı size kurumsal kimliği ve kaliteli hizmeti ile Çolakoğulları nakliyat firması en iyi şekilde vermektedir.

Kurumsal kimliğimiz ve kaliteli hizmet politikamızı birleştirerek sizlere en iyi şekilde güven vermeye çalışmaktayız. Bodrum’un tüm ilçelerine hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Bodrum Nakliyat Şirketleri
Bodrum Evden Eve Nakliyat

ÖNEMLİ NOT: Firmamızın Bodrum ve İstanbul’da merkez ofisleri vardır. her iki lokasyonda KENDİ EKİPLERİMİZ çalıştırılmaktadır. 

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları ailesi olarak sizlere her daim hizmetlerimizi başarılı bir şekilde sunmaktayız. İstanbul Bodrum arası nakliye hizmetlerinde tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurmanızdır. Firmamız tarafından gönderilen ekiplerimiz tüm eşyalarınızı detaylı olarak paketleyerek yeni yerinize taşımaktadırlar. Sistemli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile size her konuda yardımcı olmaktayız. İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetleri sadece 2 Gün Sürmektedir.

Bodrum Evden Eve Nakliye

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul üzerinde aktif olarak hizmet veren şirketimiz, İstanbul Bodrum evden eve nakliyat konusunda kendine has bir tarzla çalışmalarını sürdürüyor ve çok daha fazlasına ulaşmak için çalışmalar yapıyor. Bu konuda sizlere her türlü profesyonel desteği sağlıyoruz. Bu konuda daha kaliteli, daha gelişmiş ve sunum odaklı olarak hizmetleri sizlere sağlamak istiyoruz. Geç kalmayın ve ön plana çıkarılan yeni hizmetlerimize göz atın. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Profesyonel Ofis Taşıma Süreçleri

Ofis taşımacılık sektöründe en çok merak edilen sorulardan biridir. Google arama motorunda da en az bir kere profesyonel ofis taşıma süreçleri ile ilgili sorular sorulur. Bu konuda firmamız gerekli bilgileri tarafınıza bu sayfamızda sizlere sunacaktır. Günümüz profesyonel ofis taşıma hizmetleri kaliteli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. İstanbul’un en büyük ilçelerinde sürekli olarak kurumsal şirketlerin genel…

Continue Reading Profesyonel Ofis Taşıma Süreçleri

Ofis Taşımacılığında İstenilen İSG Evrakları

Ofis taşımacılığında istenilen İSG evrakları ile ilgili araştırma yapıldığında birçok konu karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ofisini taşıtmak isteyen müşterilerimizin yeni yerlerine taşınmalarında bazı sorunlarla karşılaştıklarını görebiliriz. Özellikle büyük illerimizde bulunan plazalar ve iş hanlarında ofis taşımacılığı hizmeti sunacak olan şirketlerden İSG evrakları talep edilir. Bu İSG evrakların açılımı: İş Sağlığı ve Güvenliğidir. İş Sağlığı ve Güvenliği…

Continue Reading Ofis Taşımacılığında İstenilen İSG Evrakları

Maket Taşımacılığı

Türkiye’de Maket taşımacılığı birkaç firma tarafından yapılan bir hizmet dalıdır. Hassas, dikkatli ve yeri geldiğinde ağır bir taşımacılıktır. Maket nakliye süreçleri ile ilgili sizlere bu makalemizde ayrıntılı olarak bilgi vereceğiz. Maket taşımacılığı, hassas ve özenli bir işlemdir. Maketler, genellikle küçük ve kırılgan parçalardan oluşur ve bu nedenle, darbelere ve hasara karşı hassastır. Maket taşımacılığı yapılırken,…

Continue Reading Maket Taşımacılığı

İstanbul İzmir Eşya Taşıma Hizmetleri Nasıl Yapılıyor?

İstanbul İzmir eşya taşıma hizmetleri, İstanbul’dan İzmir’e veya İzmir’den İstanbul’a taşınacak eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde nakledilmesini sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet, birçok taşıma şirketi tarafından sunulmaktadır ve profesyonel ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir. İlk adım, taşınacak eşyaların değerlendirilmesidir. Taşıma şirketi, müşterinin eşyalarını inceleyerek miktarı, boyutları ve taşınma sürecinde ihtiyaç duyulabilecek diğer bilgileri belirler. Buna…

Continue Reading İstanbul İzmir Eşya Taşıma Hizmetleri Nasıl Yapılıyor?

Profesyonel Ofis Eşyası Taşımacılığı

Bir iş yeri taşımak, birçok detay ve zorluk içeren karmaşık bir süreç olabilir. Ofis eşyalarının doğru bir şekilde paketlenmesi, güvenli bir şekilde taşınması ve yeni yerinde düzenlenmesi, işin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlamak için önemlidir. Profesyonel ofis eşyası taşımacılığı hizmetleri, işletmelerin bu zorlu süreci kolaylaştırmasına ve iş akışını aksatmamasına yardımcı olur. Bu makalede, profesyonel…

Continue Reading Profesyonel Ofis Eşyası Taşımacılığı

Bodrum Bölgesine Çalışan Kurumsal Ev Taşıma Şirketleri

Ev taşıma süreci, insanların hayatında önemli bir kilometre taşıdır ve bu süreçte profesyonel bir nakliyat şirketiyle çalışmak büyük bir rahatlık sağlar. Bodrum gibi hareketli bir bölgede yaşayanlar için ise, güvenilir ve kaliteli bir ev taşıma hizmeti bulmak oldukça önemlidir. İşte Bodrum bölgesine hizmet veren kurumsal ev taşıma şirketlerinin önemi ve sundukları avantajlar. Bodrum, tatilcilerin akın…

Continue Reading Bodrum Bölgesine Çalışan Kurumsal Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı Yapıyor Musunuz?

Firmamız İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerini sağladığı gibi parça eşya taşımacılığı hizmeti de sağlamaktayız. İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Sigortası Var Mı?

İstanbul Bodrum nakliyat hizmetlerimiz tamamen sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Allianz Güvencesi ile tüm eşyalarınız firmamızın bünyesinde sigortalanmaktadır.

İstanbul’dan Bodrum’a Ev Taşıma Kaç Günde Yapılmaktadır?

İstanbul’dan Bodrum’a ev taşıma hizmetleri 2 gün içinde gerçekleştirilmektedir. Bir gün yükleme ikinci gün boşaltma şeklinde gerçekleştirilmektedir. Bu konuda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Firmaları

İstanbul bodrum nakliyat firmaları olarak; Bu hareketlerin neredeyse hemen hemen hepsini kendi içinde ön plana çıkarabilir ve rahatlıkla görebiliriz. Bizim önerimiz bu süreçleri çok daha yakından görmeniz olacaktır. Aklınıza gelen detaylar için bizimle iletişime geçebilir ve çözümleri ön plana çıkarabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Ücretleri

2022 Yılından itibaren fiyatlarımız güncellenmiştir. Yeni yılda siz değerli müşterilerimizin İstanbul – Bodrum arası ev taşıma hizmetleri ile ilgili ücretlendirme tarifeleri aşağıda belirtilmiştir. Şirketimiz sizlere hem parsiyel hem de özel taşımacılık hizmetlerinde uygun rakamlar sunmaktadır. Bu konuda tek yapmanız gereken firmamız ile bağlantı kurarak uygun fiyata rezervasyon yapmanız. Detaylı bilgi için https://www.colakogullari.com.tr/iletisim

Eşya Miktarı

Parsiyel Taşımacılık Fiyat Aralığı

Özel Taşımacılık Fiyat Aralığı

1+1 Odalı Ev Eşyaları

4000 TL

6500 TL

2+1 Odalı Ev Eşyaları

5600 TL

8500 TL

3+1 Odalı Ev Eşyaları

7200 TL

9900 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

İstanbul Bodrum Arası Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sektörümüzde en eski nakliyat firması olduğumuz için en çok merak edilen konu; sigortadır. İnsanlar ev eşyalarının sigortası olarak taşınmasına karşıdır. Bu en doğal haklarıdır. Kullanılmış ev eşyalarının ve sigorta şirketlerin nakliyat firmalarının bazı pozisyonlarınından dolayı sigortalama işlemlerinde sorun çıkarmaktadırlar. Bu konuda en duyarlı firmaların başında firmamız gelmektedir. Sigorta acenteleri ile anlaşarak, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Sigortalı ev taşıma hizmetleri ile ilgili işlemlerin nasıl ilerlediği ile ilgili firmamızın iletişim bilgilerinden bağlantı kurarak hemen detayları öğrenebilirsiniz. 

Bodrum’un En İyi Evden Eve Nakliyat Şirketiyiz

Evet, Bodrum ilçesinin daimi ve en çok tercih edilen firmasıyız. İnternet ortamında İstanbul Bodrum nakliyat şirketi yazdığınızda google arama motorunun bizi en çok tercih edilen firması olarak ilk sırada çıkarmaktadır. Firmamız Bodrum evden eve nakliyat hizmetlerinde sigortalı olarak işlemlerini yürütmektedir.

Bodrum bölgesinde şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık hizmetlerinde asla sorun yaşamayacağınız gerçek nakliyat şirketiyiz.

ALLİANZ Güvencesinde Ev Taşımacılığı

Tüm taşıma hizmetlerinde olduğu gibi; Eşyalarınız Allianz sigorta bünyesinde sigortalı taşınmaktadır. Taşıma hizmetlerine başlamadan bazı konulara dikkat etmektedir. Detaylı bir şekilde sigortalama işlemlerine tabii tutar. Yapılan her değerlendirmeyi dikkate alan şirketimiz en önemli parçanızdan en değerli tablonuza kadar her şeye ayrıntılı bir şekilde bakarak hareket eder. Herhangi bir taşımacılık desteği almadıysanız; Bodrum bölgesinde taşımacılık hizmetleri almak istiyorsanız tek yapmanız gereken https://www.colakogullari.com.tr/bodrum-evden-eve-nakliyat.html adresine giriş yaparak detaylı bilgi sahibi olmanız yeterlidir.

İstanbul Bodrum Ev Taşımacılığında SİGORTA Hizmeti

Bodrum Evden Eve Nakliye
Bodrum Evden Eve Taşımacılık

Sektöründe her zaman en iyi olmak için yoğun mesai harcamaktayız. Profesyonel elemanları ile kaliteli iş yapmaktayız. Bu hizmetlerini güvence altına almadan hareket etmez. Tüm eşyalarınızı ayrıntılı bir şekilde sigorta ettirmekteyiz. Sizlere her konuda gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır. İstanbul Bodrum arası nakliyat hizmetlerinizde sigorta işlemleri ALLİANZ güvencesinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız tüm hizmetlerini sigorta yaparak en çok tercih edilen firma konumundadır.

İstanbul Bodrum nakliye şirketleri nasıl çalışır?

İstanbul Bodrum nakliye şirketleri nasıl çalışır sorusunun cevabına biz kurumsal cümlesini kurmak istiyoruz. Kurumsal bir hizmet sunuyor ve ön plana çıkarılan en önemli nakliye standartlarını sizlere sağlamaya devam ediyoruz. Nakliye hizmetleriyle ilgili ayrıntılı bilgileri almak için https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca firmamızın instagram sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum bölgesinde ev taşımak için şubeniz var mı?

evet, firmamızın Bodrum/merkez bölgesinde şubemiz vardır.

Bodrum evden eve nakliyat firması mısınız?

firmamız hem İstanbul hem de Bodrum evden eve taşıma şirketidir.

Bodrum bölgesinde sürekli olarak nakliyat hizmeti veriyor musunuz?

Evet, firmamız sürekli olarak bu bölgede ev taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İstanbul Bodrum nakliyat hizmetiniz kaç para?

Ev taşıma hizmetlerimiz 1000 TL’den başlıyor. Detayları aldıktan sonra fiyatlarımız netleştiriliyor.

Bodrum İstanbul arası parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

evet, firmamız iki bölge arasında her hafta taşımacılık hizmeti vermektedir.

https://youtu.be/A6Oj0nuBFYk
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 8 Ortalama: 4.9]
[ ux_video url=”https://youtu.be/uLmJt3UdrUE”]

asansörlü evden eve nakliyat Bodrum evden eve nakliyat depolama şirketleri Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat firmaları evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat ücretleri evden eve nakliyat şirketleri evden eve nakliye evden eve taşıma evden eve taşımacılık ev eşyası depolama ev taşıma ev taşımacılığı ev taşıma firmaları ev taşıma fiyatları ev taşıma ücretleri ev taşıma şirketleri eşya depolama istanbul evden eve nakliyat sirketleri Kars evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliyat şirketleri nakliye firmaları ofis nakliyesi ofis taşıma Ofis Taşımacılığı ofis taşıma şirketleri parça eşya taşımacılığı profesyonel evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat çolakoğulları nakliyat İstanbul Bodrum evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat İstanbul nakliyat şirketleri İstanbul ofis taşımacılığı İstanbul İzmir evden eve nakliyat İzmir evden eve nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat şehirlerarası evden eve taşımacılık şehirlerarası ev taşımacılığı şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 8 Ortalama: 4.9]

 1. Berataydin diyor ki:

  güzel bir Nakliyat taşımacılığı yapıyorsunuz Bodrum’da çok makul fiyata sorunsuz bir şekilde evden eve taşıma harika

 2. Tuğçe diyor ki:

  İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetiniz gerçekten çok kaliteli çok memnunum sizden çok teşekkürler harika bir kurumsunuz

 3. özlem diyor ki:

  Güvenilir bir firma işinde bir numara, kaliteli ve güler yüzlü bir ekip çok memnunum hizmetinizden iyi ki denk geldim firmanıza herkese tavsiye ediyorum.

 4. Sinemm diyor ki:

  Bende Colakoglu firması ile evimi tanıtım,son derece memnun kaldım,cok güzel paketlediler en küçük bir problem bile olmadı,emeklerine saglik

 5. Ayça diyor ki:

  Biz 2+1 odalı ev taşıma işlemleri için yani İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetlerinden yararlanmak için başvurduk gerçekten işlerini en iyi şekilde yapıyorlar, fiyatları konusunda da çok uygun ve en önemlisi çok güvenilir bir yer.

 6. Buket diyor ki:

  Taşıma şirketleri arasında en iyisi kesinlikle hiçbir eşyanız zarar görmeden özenle paketleniyor. Kaliteli hizmet için teşekkürler

 7. Fahri Güney diyor ki:

  Gerçekten çok kaliteli ve güzel bı hizmet sayfasi uygun fiyatina evden taşıma böyle bı sayfadan çok memnunum 👏👏

 8. Suzann diyor ki:

  Çolakoğulları firması ile evimi taşittim, son derece memnun kaldım,paketlemeyi çok güzel yaptılar,en ufak bir sorun olmadı emeklerine sağlık.

 9. Mustafa diyor ki:

  Açıkçası şunu söylim geçen ay eşyalarımı taşıttım hem hızlı bir şekilde hemde uygun fiyata taşıdılar tekrardan teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir