Ofis taşıma nakliye alanında hizmet veren iyi bir firmayla anlaşırsanız, bu kapsamda tüm sorunları hallettirebilirsiniz. Yani ofis taşıma işlemleri, bireysel olarak yapılamayacak işlerdir. Oldukça zorlu olan bu işlerin düzgün şekilde yapılabilmesi için ofis taşıma nakliye firmalarıyla anlaşmanız gerekir. Ancak bu sayede ofis eşyalarınızı dilediğiniz gibi taşıtmanız mümkün olacaktır. Biz de Çolakoğulları Nakliyat firması olarak bu konuda sizlere en iyi hizmetleri sağlamak için varız. Bizimle iletişime geçerek ofisten ofise taşımacılık işlemlerinizi dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.  

İstanbul Ofis Taşıma Süreçleri

Ofis Taşıma Nakliye
Ofis Taşıma Nakliye

İstanbul ofis taşıma süreçleri kapsamında sınırsızca hizmet sağlıyoruz. Yani ilk olarak adresinize geliyor ve sizler için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu sayede, fiyat konusunda da en doğru tarifelerden işlem yaptırma fırsatını elde ediyorsunuz. Sonrasında, sizler için sigorta sürecimizi de başlatıyoruz. Biz, aynı zamanda sigortalı ofis taşıma firması olarak da ön plana çıkmaktayız. 

Bizden hizmet alan tüm müşterilerimiz, hizmetlerimizden memnun kalmaktadır. Ofis eşyalarınızı önceki adresinizde güzelce paketleyip, yeni adresinizde ise paketlerinden çıkararak ait oldukları kısımlara yerleştiriyoruz. Sizlerin taleplerini de her daim göz önünde bulundurarak tarafınıza en doğru hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Bizi tercih etmeniz, ofis taşımacılığı konusundaki en doğru adımınız olacaktır.  

Ofis Taşıma Nakliye ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

İstanbul Ofis Taşıma Firmaları

Ofis Taşıma Nakliye
Ofis Taşıma Nakliye

İstanbul ofis taşıma firmaları arasında bizi tercih etmeniz çok önemlidir. Zira bu şehirde faaliyet gösteren ofis taşıma firmalarının her birinin de güvenilir adresler olduğunu söylemek pek de doğru değildir. İşte bu yüzden, gerçek anlamda güvenilir olan bir profesyonel ofis taşımacılığı firmasıyla anlaşmanız gerekir. İşte o firma da biz olacağız. 

Çolakoğulları Nakliyat firması olarak, aktif bir rol oynadığımız bu sektörün öncüsü olmayı da başardık. Her bir işlemimiz kurumsal ofis taşımacılığı dahilinde gerçekleşmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Var olduğumuz yarım asrı aşkın süredir de her daim buna dikkat ettik. Ofis taşıma firmaları konusundaki arayışlarınızda, bize sabit telefonlarımız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda instagram adresimiz de bize ulaşım sağlamanız için müsaittir. 

Ofis Taşıma Nakliye Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Tecrübeli ve referansları iyi olmalı
  • Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu olmalı
  • Tüm ofis eşyaları sigortalı taşımalı
  • Kaliteli paketleme malzemeleri olmalı
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olmalı

Kurumsal Ofis Taşıma ve Nakliye Hizmetleri

Ofis Taşıma Nakliye
Ofis Taşıma Nakliye

Kurumsal ofis taşıma ve nakliye hizmetleri dendiğinde, Çolakoğulları nakliyat firmamız bu konuda her daim ön plana çıkmaktadır. Sağlamış olduğumuz kurumsal ofis taşıma hizmeti, siz değerli müşterilerimiz tarafından da memnuniyetle karşılanıyor diyebiliriz. Bizi tercih etmeniz, hem sizler ve hem de bizler açısından çok önemlidir. 

Ofis eşyası taşıma konularında doğrusu ve uygunu neyse onu yapıyoruz. Yani hizmet kalitesinden kısmıyor ve gereksiz fiyat artışlarına da gitmiyoruz. Hakkıyla iş yaparak, sadece hakkımız olan ücretleri talep ediyoruz. Siz de böylesine uygun tarifeler sunan bir firmadan faydalanmak isterseniz, bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sektörün öncü adresi olmamızla birlikte, sizlerin de en iyi tercihi olacağımıza eminiz.  

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

Site Haritası