Ofis taşımacılık firmaları, ofis nakliyesi sürecinde hizmet alabileceğiniz adreslerdir. İşyeri sahipleri, birçok sebepten ötürü ofislerini taşıtmak durumunda kalırlar. Maddi sebepler, kentsel dönüşüm, işyeri büyümesi veya küçülmesi, bu durumun başlıca sebepleri arasındadır. Ofis taşıma sürecinde ise mutlaka uzman bir firmadan yardım alınması gerekir. Çolakoğulları Nakliyat firmamız, bu kapsamda tercih edebileceğiniz en doğru adrestir.  

Ofisten Ofise Taşımacılık Süreçleri 

Ofis Taşımacılık Firmaları
Ofis Taşımacılık Firmaları

Ofisten ofise taşımacılık süreçleri kapsamında her daim dikkatli adımlar atan bir firmayız. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tuttuğumuz için bizden aldığınız hizmetlerde hiçbir sorun yaşamazsınız. Öncelikle ofisinize gelerek sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Sonra da ofis eşyalarınızı sigortalayıp, eşya taşıma işlemlerimize başlıyoruz. 

Paketlediğimiz ofis eşyalarınızı nakliye asansörümüze yükleyerek aşağı indirmekteyiz. Buradan da nakliye aracımıza transfer edip, güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Yeni adresinize ulaştırdığımız eşyalarınızı da paketlerinden çıkarıp uygun kısımlara yerleştirmekteyiz. Böylece ofis taşıma süreci tamamlanmış oluyor. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için bize sabit telefonlarımızdan veya da instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.  

Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ofisimizi Taşıtırken Hangi Firmalardan Destek Almalıyız?

Ofis Taşımacılık Firmaları
Ofis Taşımacılık Firmaları

Ofis taşımacılık firmaları arasında seçim yapmak istediğinizde, tercihinizi her daim en kaliteli adreslerden yana kullanmalısınız. Eğer ki kalitesiz bir firma seçimi yaparsanız, işte o durumda mutlaka pişman olursunuz. Biz, kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti sağlayan bir firma olarak sizlere bu alanda hep en iyi hizmetleri sunacağımızı özellikle belirtmek istiyoruz. 

Bizimle iletişime geçerek ofis eşyalarınızın tamamen güvenilir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul ofis taşıma şirketleri arasında da zaten bir numaralı adres biziz. Şehrin dilediğiniz kısmından başka bir kısmına ofis taşıma işlemleri için bizden destek alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için her daim en iyisini sağlamayı hedefleyen bir firma olarak ön plana çıkmak istiyoruz.  

Ofis Taşımacılık Firmaları Arasında En Çok Tercih Edileni Hangisidir?

Ofis Taşımacılık Firmaları
Ofis Taşımacılık Firmaları

Ofis taşımacılık firmaları arasında en çok tercih edilen adres, Çolakoğulları Nakliyat firmasıdır. Ofisten ofise taşımacılık konusunda yarım asrı aşkın süredir gelen bir deneyimimiz mevcut. Bu sayede, çokça da tecrübe kazandığımızı söyleyebiliriz. Zaten sektör genelinde de birçok firmaya öncü olmuş bir adresiz. Siz de firmamızca sağlanan üstün hizmet kalitesinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. 

Tercihimizin de her daim profesyonellikten yana olması, bizi bu sektör genelinde hep ön plana çıkarmaktadır. Bizden hizmet alan tüm müşterilerimizin de bu hizmetlerden memnun kaldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Sizlerin de üstün hizmet kalitemizden faydalanmanızı temenni ediyoruz. Bunun için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.  

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetleri

Profesyonel ofis taşıma hizmetleri almak isteyen herkesin bizimle iletişime geçmesi çok önemlidir. Zira bu konudaki hizmetlerde gerçek anlamda profesyonelliği öyle her firma sunamaz. Hatta birçok adres, müşterilerini mağdur etmektedir. Ancak biz, müşteri mağduriyetine asla yer vermiyoruz. Tek hedefimiz, ofis taşımacılığı konusundaki müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun mümkün olması için siz de bizimle iletişime geçin ve üstün hizmet kalitemizden faydalanın. 

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

Site Haritası