istanbul bodrum parca nakliyesi

İstanbul Bodrum parça eşya taşıma talepleri, özellikle de son dönemlerde ciddi anlamda artış göstermektedir. Vatandaşlarımız, her iki kentteki adresleri arasında eşya transferi sağlamak adına bu kapsamda hizmet veren firmalarla iletişime geçmek istemektedir. Biz de “Çolakoğulları Nakliyat” firması olarak böyle bir hizmet ihtiyacı durumunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Firmamızla iletişime geçerek parça eşya taşıma hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

2024 Yılına Özel Parça Eşya Taşıma Fırsatları

“Çolakoğulları Nakliyat” firması olarak 2024 yılına özel parça eşya taşıma fırsatları için harekete geçtik. Yılın her ayına özel indirim fırsatları ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. 

Firmamız, 2024 yılında da indirimli ev taşıma hizmetlerine en kapsamlı şekilde devam edecektir. Bu kapsamdaki amacımız ise tüm vatandaşların evlerini diledikleri gibi taşıyabilmelerini sağlamaktır. Bileceğiniz üzere ülkemizin içerisinde bulunduğu deprem riski, vatandaşlarımızı da adres değişikliği yapmaya zorlamaktadır. Yine bunun yanı sıra, ekonomik sebeplerin de yine ev taşıma konusundaki etkisinin büyük olduğunu söyleyebiliriz. 

Biz de “Çolakoğulları Nakliyat” firması olarak vatadandaşlarımıza ev taşıma fiyatları dahilinde daima yardımcı oluyoruz. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat sayfamızdan da Bodrum nakliye hizmetleri ile ilgili fiyat toplayabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı Avantajları Nelerdir?

  • İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı uygun fiyatlandırma yapılmaktadır.
  • parça eşya taşımacılığı her hafta yapıldığı için istediğiniz zaman istediğiniz miktarda eşya gönderebilirsiniz.
  • Uygun fiyata yapılan parça eşya taşımacılığı Vip taşımacılığı gibi sigortalı olarak yapılmaktadır.
  • Profesyonel kadro ve geniş araç filosu ile parsiyel taşımacılık hizmetleri en iyi şekilde yapılmaktadır.
  • İster bir parça ister komple olarak evinizin nakliyesini yapabilirsiniz
  • İster İstanbul Bodrum, isterseniz de Bodrum İstanbul arası parça taşıma hizmeti verebilirsiniz.
  • Tüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi hem montaj, de montaj hem de paketleme hizmetleri verilmektedir.

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Eşya Miktarıİstanbul Bodrum
Parça Eşya Taşıma Fiyatları
ASANSÖRLÜ OFİS TAŞIMA FİYATLARI
1 Odalı Ev Taşıma Fiyatı8.500 – 10.500 ₺+ 3800 ₺
2 Odalı Ev Taşıma Fiyatı12.500 – 16.800 ₺+ 4800 ₺
3 Odalı Ev Taşıma Fiyatı17.700 – 24.500 ₺+ 5900 ₺
+3 Odalı Ev Taşıma Fiyatı25.800 – 32.800 ₺Teklif Al
İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul Bodrum parça eşya taşıma fiyatları aramanızda, karşınıza ilk olarak her daim “Çolakoğulları Nakliyat” firmamızın fiyat tablosu çıkacaktır. Bunun sebebi ise firmamızın müşterilerimiz tarafından beğenilmesi ve yoğun şekilde talep görmesidir. Siz de böylesine önemli bir hizmet için bize ulaşarak geniş çaplı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma Süreci

İstanbul Bodrum parça eşya taşıma süreci, firmamız tarafından en iyi şekilde yürütülmektedir. İşlem öncesinde, uzman taşıma personellerimiz adresinize gelerek eşya incelemesinde bulunurlar. Bu esnada sizlere ücretsiz ekspertiz ve fiyat bilgisi de sunarlar. Sizlerin de onayını aldıktan sonra, sürece başlarız. Öncelikle, ev eşyalarınız paketlenerek şehirlerarası nakliye işlemine hazır hale getirilir. Sonrasında eşyalarınızı yük asansörümüz ile taşıma aracına alarak yola koyuluruz. 

istanbul bodrum parca esya tasima

İstanbul ve Bodrum arasındaki mesafe her ne kadar uzak da olsa, biz bunu asla sorun etmiyoruz. Ev eşyalarınız da güvenli bir yolculuğun ardından yeni adresinize ulaşmış oluyor. Bu konumdaki uzman ekiplerimiz de ilk olarak yük asansörü ile tüm eşyalarınızı yeni adresinize taşımaktadır. Sonrasında ise eşyalar paketlerinden çıkarılır ve kurulumları sağlanır. Böylece de nakliye sürecimiz tamamlanmış olur. 

İstanbul Bodrum Kurumsal Parça Eşya Taşıma Hizmeti 

“Çolakoğulları Nakliyat” firması olarak müşterilerimize daima kurumsal eşya taşıma hizmeti sağlıyoruz. Bileceğiniz üzere, ev taşımacılığı süreci uzmanlık isteyen bir konudur. Bu işlemi de sadece alanında uzman olan firmaların yapması gerekir. Aksi halde istenmeyen bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

“Çolakoğulları Nakliyat” firmamız ise kurumsal eşya taşıma firmaları arasındaki en iyi tercihiniz olacaktır. 

Sizlerden Gelen Sorular 

Sadece İstanbul ve Bodrum Arasında mı Hizmet Veriyorsunuz?

“Çolakoğulları Nakliyat” firması olarak Türkiye’nin tüm bölgeleri dahilinde profesyonel ev nakliyesi hizmeti sağlamaktayız. 

İstanbul ve Bodrum Arası Parça Eşya Taşıma Ücreti Ne Kadar?

İstanbul Bodrum parça eşya taşıma fiyatları, belirli standartlara göre değişiklik göstermektedir. En doğru ve güncen fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul Bodrum Eşya Nakliyesinde Sigorta Yapılıyor mu?

Firmamız, müşterilerine daima sigortalı eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Böylece olası tüm maddi hasarlar, size hiçbir şekilde yansıtılmaz ve tamamen sigorta şirketi tarafından karşılanır.  

İstanbul Bodrum Parça Eşya Nakliyesi Ne Kadar Sürer?

Bu işlemin süresi de yine oldukça değişkendir. Eşyalarınızın yoğunluğu ve binaların konumu, süreci belirleyen asıl unsurlar olarak ön plana çıkar. Yine de uzman nakliye personellerimiz ve işe uygun ekipmanlarımız sayesinde, bu süreci en geç iki gün içerisinde tamamlamaktayız. 

İstanbul Bodrum Sigortalı Parça Eşya Taşıma Hizmeti 

İstanbul Bodrum Parça Eşya Transferi
İstanbul Bodrum Parça Eşya Nakliyesi

Bodrum İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizde tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. İstanbul Bodrum aras ev taşıma hizmetlerinde firmamız ücretsiz expertiz hizmetleri sunmaktadır. Böylece eşyalarınızın miktarı, ne kadar malzeme gerektiği ve bunun dışında diğer tüm planlamalarda aksaklık yaşamadan gerçekleşmesini sağlamaktayız. Firmamızın instagram sayfası üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz. Hemen teklif alabilirsiniz.

Orhaniye, Haluk Özsoy Cd. No:21 D:B, 48000 Bodrum/Muğla

Site Haritası