Nisan ve Mayıs Ayına Özel Parça Eşya Taşıma Fırsatları

Çolakoğulları olarak sizlere uygun fiyata kaliteli taşıma hizmeti sunmaktayız. Her aylara özel indirim fırsatlarından sizlerde yararlanmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma İle İlgili Alt Başlıklar

  İstanbul Bodrum parça eşya taşıma hizmetleri ile ilgili google da arama yaptığınızda karşınızda biz çıkarız. Çünkü firmamız hem İstanbul hem Bodrum merkezli bir nakliyat şirketi olduğu için 7/24 İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmetleri sunmaktayız.

  2022 Yılında İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı

  Çolakoğulları ailesi olarak; hem İstanbul hem de Bodrum bölgesinde merkez ofislerimizin olmasından dolayı her hafta sürekli olarak İstanbul Bodrum arası ev taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız. Parça eşya taşımacılığı ile ilgili dilediğiniz hafta eşyalarınızı firmamızın aracılığı ile gönderebilirsiniz. Kaliteli ve sıkıntısız bir süreç ile hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

  İstanbul Bodrum Parsiyel taşımacılık yani parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde fiyat teklifini sistem üzerinden net bir şekilde almanız çok zor olacaktır. Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde müşterinin uygun fiyat avantajı sağlaması için nakliyat firmasına uyumlu olmak zorundadır.

  İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma Fiyatları

  1 M3 – 5 M3 Ortalama Taşıma Fiyatı 2000 TL’den Başlamaktadır.
  5 M3 – 10 M3 Ortalama Taşıma Fiyatı 3000 TL’den Başlamaktadır.
  10 M3 – 15 M3 Ortalama Taşıma Fiyatı 5000 TL’den Başlamaktadır.
  Yapılacak Detaylı Analiz Sonucu Net Fiyat Ortaya Çıkacaktır.

  İstanbul’dan Bodrum ilçesine bir koli de taşınsa, komple bir ev de taşınsa bulacağınız tek firma biziz. Firmamız 1956 yılından beri sektöründe önemli bir yere gelmiştir. Profesyonel ekipleri ve sistemli işleyişi ile sektöründe her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışmıştır.

  Parça eşya taşımacılığı; Ev taşımacılığın bir bölümü olan bir hizmet dalıdır. Bir yerden başka bir yere az miktarda eşya transferine parça eşya taşımacılığı denir.

  Taklitlerimizden Sakının
  Taklitlerimizden Sakının

  İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı

  Sektörümüzün en iyi firması olarak sizlere parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde her ay özel kampanyalarla indirimler sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz indirimli taşımacılık politikası ile tüm ev eşyalarınızı  en uygun rakama taşımaktayız.

  Özellikle yaz sezonlarında yoğun bir hareketlilik yaşandığını açıkça belirtmeliyiz. Kış aylarında da İstanbul Bodrum arası parça eşya taşıma hizmetlerini sağlamaktayız.

  İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı Kaç TL’dir?

  İstanbul Bodrum arası parça eşya taşıma fiyatları değişmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  İstanbul Bodrum Parça Eşya Nakliyesinde Sigorta Yapılıyor Mu?

  Firmamız tüm eşyalarınızı ayrıntılı olarak sigortalamaktadır.

  İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

  İstanbul Bodrum Parça Eşya Transferi
  İstanbul Bodrum Parça Eşya Nakliyesi

  Bodrum İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizde tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. İstanbul Bodrum aras ev taşıma hizmetlerinde firmamız ücretsiz expertiz hizmetleri sunmaktadır. Böylece eşyalarınızın miktarı, ne kadar malzeme gerektiği ve bunun dışında diğer tüm planlamalarda aksaklık yaşamadan gerçekleşmesini sağlamaktayız.

  Çolakoğulları İle Bodrum Ev Taşımacılığı

  Çolakoğulları kalitesi ile profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerinizi hemen alın. Şirketimiz tüm nakliye süreçleriniz de sizlere özel indirimler sağlamaktadır. Profesyonel ekibimizden alacağınız tüm destekler kaliteli bir şekilde zamanında sağlanmaktadır. https://www.colakogullari.com.tr adresinden istediğiniz kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ayrıca şirketimizin sosyal medya ağı olan Facebook ve Twitter sosyal medya ağlarından da firmamız ile ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Firmamızı sizlere İstanbul Bodrum arasında yapılacak tüm nakliye hizmetlerini öncesinde haberdar etmektedir. Böylelikle sizde bu haberleri kaçırmadan uygun fiyata kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

  İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşımacılığı

  İstanbul Bodrum arası parça eşya taşımacılığı hizmetlerimize fiyatlarımız güncel fiyatlardır. FAKAT KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. Yapılacak görüşmede sizden aldığımız bilgiler ve sizlerin istemiş olduğu hizmet süreçleri göz önüne alınarak fiyatlarımızda revize gerçekleşecektir.

  Eşya Miktarı

  Parsiyel Taşımacılık Fiyat Aralığı

  Özel Taşımacılık Fiyat Aralığı

  5 M3’lük Eşya İçin

  4000 TL

  7500 TL

  10 M3’lük Eşya İçin

  7000 TL

  11000 TL

  15 M3’lük Eşya İçin

  10000 TL

  14000 TL

   

   

   

  NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

  Derecelendirmek için tıklayın!
  [Toplam: 8 Ortalama: 3.9]

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir