İstanbul İzmir arası parça eşya taşımacılığı hizmetlerini ülkemizde ilk gerçekleştiren firma; Çolakoğulları nakliyat şirketidir. 1956 yılından beri ev taşımacılığı hizmeti veren firmamız 1980 yılından itibaren özellikle İstanbul İzmir arası parça taşımacılığı hizmetlerine başlamıştır. Bu konuda yeterli profesyonelliği sağlayan firmamız ile günümüzde en çok tercih edilen şirket konumuna gelmiştir.

İSTANBUL İZMİR Parça Eşya Taşıma Hizmetlerinde En İyisiyiz.

Firmamız ile İstanbul İzmir arası parça eşya taşımacılığında diğer firmalara nazaran en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Parça eşyalarınız alındıktan 2 gün sonra yeni yerinize teslim edilmektedir. Şirketimiz hem  İstanbul hem İzmir firması olmasından dolayı büyük avantaj elde etmektedir.

2022 Yılında İstanbul İzmir Parça Nakliye Fiyatları Nedir?

Şirketimiz tarafında son aylarda kurun artması ve akabinde yakın ve plastik ürünlere zam gelmesi ile beraber ne yazık ki fiyatlarımızda %5’lik bir artış söz konusu olmuştur. Bu konuda müşterilerimize yardımcı olmak adına büyük bir artışa gitmeme karar aldık. Şirketimiz ile yapacağınız çalışmalarda devamlılık söz konusu olmasından dolayı eski müşterilerimize %5’lik zam oranınıda kaldırmış bulunmaktayız.

Ev Taşıma Tüyoları
Ev Taşıma Tüyoları

İstanbuk İzmir Arası Parça Eşyanız Mı Taşınacak?

Aradığını bilgi burada bulabilirsiniz. Sektörün vazgeçilmez kurumsal evden eve nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat ile İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. 1956 yılından bu yana sektörde önemli işlere imza atan ve özellikle İstanbul İzmir ve Bodrum arasında taşımacılık hizmetleri sürekli bir hale getiren şehirler arası ev taşımacılığında tecrübe kazanmış bir nakliyat firması ile çalışmak istemez misiniz?

Çolakoğulları nakliyat, İstanbul’un en köklü ev taşıma firmalarından biridir. Özellikle ev ve ofis taşımacılığı konusunda profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile hareket etmesi bakımından daima güvenilir bir taşımacılık şirketi olmuştur.

İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşımacılığı

bu konuda oldukça profesyonel olan Çolakoğulları nakliyat, parsiyel taşıma yani parça eşya taşımacılığını kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekibimiz tarafından gerekli organizasyonlar yapılarak plan ve programlı bir şekilde hareket edilmektedir. Parsiyel taşımacılık aslında bakıldığında çok kolay gözüken bir kargo yöntemi gibidir. Fakat taşınan malzeme ev eşyası olduğu için bu konuda firmamız oldukça titiz bir şekilde hareket etmektedir.

Yılların Tecrübesi İle Hareket Edebilirsiniz

Firmamız parsiyel taşımacılık hizmetleri sunarken her müşteri için ayrı ayrı sigortalama işlemleri yapmaktadır. Eşyalarınızın miktarı ve değeri kadar sigortalatmaktadır. Çolakoğulları nakliyat, böylece güvenli bir şekilde evinizin parça eşyalarını taşımaktadır. Sizde İstanbul İzmir arası parça eşya taşımacılığı işlemini yaptırmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan  http://www.colakogullari.com.tr/istanbul-izmir-evden-eve-nakliyat.html adresine giriş yaparak İstanbul ve İzmir arası nakliye hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Site Haritası