Ülke genelinde profesyonel ev taşıma hizmetlerinde marka olan firmamız, sizlere İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Kurumsal ve köklü bir nakliyat firması olan şirketimiz; hem İzmir hem İstanbul bölgesinde merkez ofisler açarak sizlere şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

İZMİR İSTANBUL ARASI TAŞIMA ŞİRKETİNİZ: ÇOLAKOĞULLARI NAKLİYAT

Türkiye’nin sayılı lojistik firmalarından biri olan; Çolakoğulları nakliyat ile İzmir İstanbul arası evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri yapmak istemez misiniz? Çolakoğulları nakliyat güvencesi ile sigortalı bir taşıma hizmeti almak istemez misiniz?

1956 yılında sektöre atılan ve gün geçtikçe adını tüm Türkiye’ye duyuran Çolakoğulları ailesi siz değerli iş ortaklarımıza taşımacılık hizmetleri konusunda her zaman özen göstermiştir. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası taşıma hizmeti veren Çolakoğulları ile ev taşımacılığı hem hızlı hem de güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Firmamız İzmir İstanbul arası hem özel taşıma hem parsiyel taşıma hizmeti vermektedir. Özel taşıma ve Parsiyel taşıma hizmetleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak için; 444 65 02.

İZMİR İSTANBUL ARASI TAŞIMA SÜRESİ SADECE 1 GÜN

Evet, ülkemizde bazı bölgeler arası taşıma mesafeleri yeni yapılan yollar ile git gide kısalmıştır. Bunlardan biri de şüphesiz ki İzmir İstanbul arası mesafedir. Çolakoğulları nakliyat bu mesafeyi hızlı bir şekilde değerlendirerek araç filosunun genişliği ve yüksek model araçlar ile siz değerli iş ortaklarımıza taşıma hizmetini hızlı bir şekilde vermektedir.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde de aynı şekilde hareket eden Çolakoğulları ailesi, ev eşyalarınızın paketleme işlemlerini özel malzemeler ile gerçekleştirmektedir. Yılların vermiş olduğu birikim ile hareket eden her konuda sizlere destek veren ve bilgi sahibi olmanızı sağlayan kurumsal bir aile şirketiyiz. Çolakoğulları nakliyat güvencesinde İstanbul İzmir arası evinizi taşıtmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr  adresine giriş yapabilirsiniz.

 

Site Haritası