Türkiye’de profesyonel nakliyat hizmetlerinden biri olan Üniversite taşıma hizmeti son zamanlarda yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda Üniversite Taşıma hizmeti 81 ile kurulan binlerce üniversitenin taşınmaları söz konusu olmaktadır. Çolakoğulları nakliyat firması olarak da bu konuda gerekli profesyonelliği sağladığı için ilk kapısı çalınan nakliyat şirketi olmaktadır.

Üniversite Taşıma
Türkiye’de Ev Taşıma Hizmetleri

ÜNİVERSİTE TAŞIMA HİZMETİ

Lojistik sektörünün doğa yenlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat, taşımacılık sektöründe bir numara haline gelmiştir. Ayrıca ülkemizin hava, kara, deniz ve demir yolu taşımacılık hizmetlerinde daima kaliteli hizmetler vermektedir. Bununla birlikte 1956 yılında sektöre atılan ve günümüze kadar bugünlere gelebilen tek nakliyat şirketi diyebiliriz. Köklü ve sağlam referansları ile sadece ofis ve ev taşıma hizmetleri değil, aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca bunlar için kurum, holding ve üniversite taşımacılığı hizmetleri de mevcuttur. Yılların deneyimine sahip olan ve istediğiniz tüm hizmeti hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.

Üniversite Taşımacılığında Bir Numara!

Evet, sektöre baktığımızda her yerde bir nakliyat şirketi olduğu aşikardır. Fakat üniversite gibi kurum gibi büyük yerlerin taşınması ile ilgili olarak her nakliyat şirketi bu işe atılamaz. Bu konuda daima kendisine güvenen Çolakoğulları ailesi yıllardır yürütmekte olduğu hizmetlerini bu alana da taşımıştır. Kurumsal ofis taşıma şirketi olan anılan ve sektörde sadece müşteri değil, tüm nakliyat firmaları tarafından da taktir ile karşılanmaktadır. Üniversite taşımacılığı alanında da aynı başarıyı sağlamıştır. Son yapılan şehir üniversitesi taşımacılığı işleminde de ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Çolakoğulları firması ile sizde bulunmuş olduğunuz kurumu taşıtmak istiyorsanız tek yapmanız gereken firma ile iletişime geçerek kurumunuzun taşınmasını iletmeniz yeterli olacaktır. Detaylı bilgi almak için firmamızın kurumsal web adresi olan; https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Site Haritası