İSTANBUL İZMİRBODRUM BALIKESİR ANTALYA ARASI ÇALIŞMAKTAYIZ

Evcil Hayvan Taşıma
Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerimiz belirlediğimiz iller arasında gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda değerli iş ortaklarımız, hayvan severler ve hayvan besleyiciler; Firmamız 1956 yılından bu yana ülkemizde taşımacılık sektörü alanın da eşya taşımacılığı, araç taşımacılığı ve yük taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde sunan kurumsal nakliyat şirketlerinden biridir. Özellikle son zamanlarda firmamızın sürekli olarak İstanbul’dan Balıkesir, İzmir, Bodrum güzergahlarına evden eve nakliyat hizmetleri sunduğu müşterileri tarafından evcil hayvanlarının da bir şekilde taşınmaları talep edilmektedir. Ayrıca bu konuda firmamız kendi bünyesinde gerekli istişareleri yaparak evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerine başlamıştır. Firmamızın hayvan taşımacılığı hizmetleri sınırlı bölgelere yapılmaktadır.

EVCİL HAYVAN TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ İSTANBUL, İZMİR, BODRUM, BALIKESİR VE ANTALYA BÖLGELERİNE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

Evcil Hayvan Taşıma Şirketi

Her zaman sizlere uzman ekibimiz ile kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bundan dolayı Türkiye’nin en güvenilir taşıma şirketinin; evcil hayvan nakliyesi ile ilgili gerçekleştirmiş olduğu bu hizmeti başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkezli firmamız, sadece yukarıda adı geçen illere hizmetlerini vermektedir. Fakat Doğu anadolu yada Karadeniz bölgesine hizmet vermemektedir. Lütfen ayrıntılı okuduktan sonra firmamız ile iletişime geçiniz.

Evcil Hayvan Nakliyatı
Evcil Hayvan Nakliyesi

LÜTFEN Yukarıda belirtilen iller dışında yapılacak evcil hayvan taşıma taleplerini firmamıza iletmeyiniz. 

Firmamız evcil hayvan nakliyesi hizmetlerini üsulüne göre özel saklama malzemeler eşliğinde özel araçlar organize ederek hareket etmektedir. Bununla birlikte Profesyonelce yapılan nakliye hizmetlerimiz aynı gün içinde de gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr adresinden firmamız ile bağlantı kurmanız.

Site Haritası