Ülkemizde 1956 yılından beri sektöre birçok kurumsal ev taşımacılık firmaları adı altında nakliyat şirketleri girmiştir. Kimisi bu işi daha da büyüterek şehirler arasına kimisi de uluslararasına kadar çıkarmıştır. Ev taşımacılık hizmetleri dışardan bakıldığında o kadar kolay bir hizmet olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Birçok zorluğu olduğu gibi kolaylıkları da mevcuttur. Ülkemizde bu zorlukları başarılı bir şekilde kolaylaştıran ve sisteme oturtan nakliyatçılarda mevcuttur.

Kurumsal Ev Taşıma Firması

Bu hizmeti başarılı ve sistemli bir şekilde sunan kurumsal evden eve nakliyat şirketlerinin başında şüphesiz ki Çolakoğulları nakliyat firması gelmektedir. 1956 yılından beri sektöründe önemli başarılara imza atmıştır. Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde güveni her geçen gün tazeleyen bir şirket olmuştur. Ülkemizde bu kadar başarılı bir nakliyat firması ile çalışmak sizler için nakliye hizmetlerinin çok rahat geçeceği anlamını taşır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş ahlakına dayanarak taşımacılık hizmetlerini yürüten Çolakoğulları ailesi, ev taşımacılığı hizmetlerinde her geçen gün yeni sistemler oluşturmaktadır. Profesyonel kadrosunu düzenli bir şekilde organize eden ve evden eve nakliyat hizmetlerinde iş sonunda başarı sağlayan bir kurum haline gelmektedir. Şirketimiz sadece ev taşımacılığı değil, aynı zamanda kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. İster şehir içi ister şehirler arası olsun, ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde organize etmekteyiz.

Yukarıda verilen bilgilere istinaden şirketimiz hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapabilirsiniz. Firmamız kurumsal ev taşımacılık hizmetlerinde özel paketleme hizmetleri ile birlikte kaliteli araçlar da kullanarak taşımacılık hizmetlerinizin bir sekteye uğratmadan devam etmesini sağlamaktadır. Şirketimiz ile yapacağınız ev taşımacılığı hizmetleri ile ilgili olarak https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal Ev Taşımacılığında Doğru Adres

Aşağıda bulunan linke tıklayarak firmamızın genel merkezine ulaşabilirsiniz. Kurumsal ev taşımacılık firmaları için detaylı inceleme yapmanıza gerek kalmayacağını yerimize giderek öğrenebilirsiniz.

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / [email protected] adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2         

Site Haritası