İstanbul denildiğinde aklımıza simgesi olarak Taksim gelmektedir. Taksim evden eve nakliyat hizmetleri denildiğinde de aklımıza Çolakoğulları nakliyat firması gelmektedir. Yılların deneyimli ve güvenilir nakliyat şirketi ile Taksim içinde yada dışına profesyonel ev taşımacılığı hizmeti verebilen en büyük taşımacılık şirketidir.

Taksim’de Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Firmamız profesyonel taşımacılık hizmetlerini yılların vermiş olduğu deneyimlere dayandırmaktadır. Tarihi bir yapısı olan Taksim bölgesinde de bu hizmetlerini yıllardan beri kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Taksim bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerini sunmak hiçte o kadar kolay değildir. Taksim evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle eski binaların yoğun bulunması ve bu binalarda asansörlerin olmaması, sokakların dar olması, her kamyonun bu sokaklara girememesinden dolayı birçok konuda sorunlu bir bölge olduğunun göstergesidir. Tabi bu eşyaların o binaya çıkarılıp taşınmayacağı anlamı katmıyor. Bu konuda o kadar profesyonel davranabilen tek nakliyat şirketi Çolakoğulları nakliyat firmasıdır. Firma gerek gördüğü taktirde dış asansör kurulumu, sokakların dar olduğu zaman ufak kamyonetler ile taşımacılık hizmetlerini kolaylaştırmaktadır.

Taksim Bölgesinin Tek Nakliyat Şirketiyiz

Firmamız bu bölgede her zaman saygı duyulan nakliyat şirketlerinin başında gelmektedir. Taşımacılık süreci boyunca her zaman ilk tercih edilen nakliyat firmasıdır. Kurumsal hizmet anlayışından asla taviz vermeyen, her sektöre önemli katkıları olan bir nakliyat şirketidir. Taksim evden eve taşımacılık şirketleri olarak sektöre her daim hizmet verebilmek adına önemli projelere dahil olmaktayız.

Şirketimiz kaliteli ve profesyonel hizmetlerini sağlamak adına her zaman araştırması bir kimlik sergilemektedir. Taşımacılık hizmetlerinde kolaylıkları araştıran ve kolaylıkları nakliyat süreçleri boyunca devam ettiren yegane şirketlerin başında gelmektedir. Taksim’de profesyonel ev taşıma hizmetlerinin tamamını sigorta bir şekilde gerçekleştirmektedir. Deneyimli ve kaliteli ekibi ile sizlere her daim hizmet vermektedir.

İstanbul’un Her Yerinde Ev Taşımacılık Hizmetleri

Firmamızın merkez ofis adresi: Bağlarbaşı mah kumru sokak no: 17/A Maltepe/İstanbul / 444 65 02 / [email protected] adresinden firmamıza ulabilirsiniz. aşağıda bulunan bağlantı üzerinden de firmamızın merkez ofisine konum üzerinden gelebilirsiniz. https://goo.gl/maps/HFFt7fLgPzQ2  

Sosyal medya hesabımız olan Facebook üzerinden de firmamızın güncel bilgilerini takip edebilirsiniz.

İstanbul’un her yerinde güvenli taşımacılık hizmetleri veren firmamız 1956 yılından beri İstanbul’un tüm ilçelerinde bu hizmetlerini en iyi şekilde organize etmiştir. Siz hangi ilçede oturuyorsanız aşağıda bulunan ilçelerimizin linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Sizlere bulunmuş olduğunu ilçelerde taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır

 

Site Haritası