1956 Yılından beri İstanbul’un en eski evden eve nakliyat şirketleri arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışma ve taşınma zamanı geldi. Türkiye’nin her tarafında hizmetlerini 7/24 şeklinde gerçekleştiren firmamız, evden eve nakliyat sektörüne yıllar boyunca büyük adımlar atarak hizmet vermiştir.

İstanbul’un en eski taşıma şirketi dediğimiz de aslında gerçekte de bu hizmet başlatan resmi olan kurumsal Çolakoğulları nakliyat firmasıdır. İlk başlarda parça eşya taşımacılığı hizmeti veren ve daha sonra bu hizmeti toplu olarak yapmaya başlamıştır. Şehirler arası evden eve nakliyat macerası 1970 yılına kadar bekletildi. Firmamız profesyonel nakliyat kategorisine girmeden başka bir alana yönelmek istememektedir. Bu konuda çeşitli önemler alarak taşımacılık hizmetlerini düzene koymuştur.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Şirketi

Şirketimiz evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman profesyonelliğe önem vermiştir. Müşteri memnuniyetsizliğine beraberinde kaybetme riskine asla girmemiştir. Her zaman tüm müşteriler bizim müşterimizdir politikası güderek sektörde önemli başarılara imza atmıştır. Köklü ve kurumsal bir nakliyat şirketi ile ev taşımacılığı hizmetleri sunduğunuzda bu alanda başarılı nakliyat firması bulmak aslında çok zor. Ev taşımacılığı hizmetlerinde her çeşit nakliyeci bulunmaktadır.

İsim Benzerliği Çolakoğulları
İsim Benzerliği Çolakoğulları

1956 Yılında sektörün en büyük nakliyat şirketi olmak için yoğun çabalar sarf etmiştir. Kurumsal kimliği üzerinde herhangi bir durum söz konusu olmadan her zaman müşterilerini korumuş ve onlara kaliteli bir şekilde hizmetler sunmuştur. Taşımacılık sektöründe her zaman en iyi nakliye firması olan şirketimiz özel nakliye hizmetlerinde garantili bir şekilde süreçlerini ilerletmiştir.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Şirketimiz ev taşımacılığı hizmetlerinde her zaman önem verdiği konulardan biri tüm eşyalarınız olsun, parça eşyalarınız olsun bunları sistemli ve düzenli bir şekilde sigorta ettirerek yeni adrese taşımaktır. Sektörde her zaman en iyi olmaya çalışan firmamız ev taşımacılığı hizmetlerinizin dışında kurumsal ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Firmamız tüm nakliye sigortalarında ALLİANZ firması ile ortak çalışmaktadır. Her zaman sigorta hizmetlerine önem veren şirketimiz hem eşyalarınızın hem de kamyonun sigortasını yaparak şirket ve müşteri güvencesini teminat altına almaktadır. İstanbul bölgesinde profesyonel nakliyat hizmetlerinde sigorta işlemlerini her gün düzenli olarak gerçekleştirmektedir.

Tüm sosyal ağlarda aktif olan firmamızı Facebook ve Twitter üzerinde hatta instagram üzerinden de takip edebilir. Güncel konularda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.  Deneyimli ve kaliteli bir taşıma şirketi ile her türlü nakliye organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Site Haritası