Çolakoğulları İstanbul İzmir ev taşıma şirketleri, daireler bulunan tüm eşyaları profesyonel bir şekilde nakil etmektedir. İki il arasında düzenlenen sevkiyatlar sayesinde 1+1 ve 1+0 gibi küçük daireler maksimum 2 iş günü içerisinde adreslere götürülmektedir. Taşıma işlemleri sırasında en küçük bir eşyanın zarar görmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca İstanbul İzmir ev taşıma şirketleri, sigortalı nakliye noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar sağlam ve dayanıklı olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketlerin içerisinde yerleştirilen strafor malzemeleri sayesinde yüklerin darbelerden korunması sağlanmaktadır. Yine paketlenen eşyalar sistematik bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir.

İstanbul İzmir Arası Ev Nakliye Şirketi

İstanbul İzmir arası nakliyat firmamız, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve büro taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Yük sayısının fazla olması durumunda depolama açısından geniş alanlara sahip olan araçlar temin edilmektedir. Çolakoğulları İstanbul İzmir ev taşıma şirketleri kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Örneğin tüm teslimatlar müşterilere söz verilen süreler içerisinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız yeni adreslere getirilen eşyaların, mobilyaların ve raf sistemlerinin kurulumu noktasında da destek sağlamaktadır. Bünyemizde yer alan marangoz ustaları sayesinde montaj işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul İzmir arası nakliyat, talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Firmamız müşterilerinden anlaşılmışın dışında kalan herhangi bir ek ücret istememektedir. Ayrıca komisyon üzerinden ne iş alınmakta ne de iş verilmektedir.

İstanbul İzmir Şehirlerarası Nakliyat Şirketi

İstanbul İzmir arası nakliye için, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler için her türlü araç desteği sunmaktadır. Ev taşıma hizmeti veren firmaların çoğu müşteri memnuniyeti noktasında sorun yaşamaktadır. Özellikle de zarar gören eşyalar, geç yapılan teslimatlar veya yüksek ücretler, pek çok müşteriyi mağdur etmektedir. İstanbul İzmir şehirlerarası nakliyat firmamız ise her daim sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Öncelik her zaman müşteri memnuniyetine verilmektedir. Ayrıca bünyemizde bulunan tüm araçlar K3 belgesine sahip olmakla beraber tonlarca yükü aynı anda taşıyabilmektedir. Firmamız Manisa, Kütahya ve Aydın gibi şehirler içinde nakliye desteği sunmaktadır. Parça eşya taşıma hizmetleri de dahil olmak üzere tüm hizmetler firmamızın kendi bünyesine ait olan araçlar ile verilmektedir. Firmamızın nakliye süreçlerinde kullanmış olduğu paketleme malzemelerini inceleyebilirsiniz. Şirketimiz aynı zamanda İstanbul İzmir arası profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri de sunmaktadır.

Neden İstanbul İzmir Ev Taşıma Şirketleri?

İstanbul İzmir Ev Taşıma Şirketleri
İstanbul Evden Eve Nakliyat

20 yıldır nakliye sektöründe hizmet veren İstanbul İzmir arası şehirlerarası hizmeti veren şirketimiz, mesleğin gerektirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Kırılgan ve hassas olan eşyalar için kutulama desteği sunulmaktadır. Her bir yük, sıfır risk ile taşınmakla beraber müşterilerimizin güven noktasında sorun yaşamamaları engellenmektedir. Ayrıca paketleme, montaj veya dizayn hizmetleri için ek bir ücret kesinlikle söz konusu değildir. Çolakoğulları İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat piyasa ortalamasına göre daha makul rakamlar ile hizmet ermektedir. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve adresinize ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamızı facebook adresinde de takip edebilirsiniz.

 

Site Haritası