Ülkemizin kurumsal ofis taşıma şirketi olarak; hem İstanbul hem Ankara hem de İzmir bölgesinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Kurumsal nakliye hizmetlerinde her zaman en iyi olma yolunda ilerleyen şirketimiz, Ankara ofis taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin Vazgeçilmez Nakliyat Şirketi: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat

Ankara Ofis Taşıma
Ankara Ofis Taşımaciligi

Firmamız geçmişten günümüze kadar sayısız başarılara imza atmıştır. Her alanda olduğu gibi nakliyat alanında da önemli adımlar atan şirketimiz sadece İstanbul bölgesi ile sınırlı kalmamıştır. Ankara gibi merkezi bölgemizde de aynı hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Şirketimiz ofis taşımacılığı konusunda her daim bir adım ileri atlamıştır. Ofisinizin taşınma sürecinde özel paketleme hizmetlerinden özel taşıma ekiplerine kadar itina ile seçilerek nakliyat süreçlerine geçilmiştir. Bize instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ankara Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır
Ankara Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir. 
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır. 
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir. 
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

ANKARA Bölgesinde Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis Taşımacılığı
Ankara Ofis Taşımacılığı

Sektörde kalitesinden ve güveninden asla taviz vermeyen şirketimiz, 2010 senesinden beri Ankara bölgesinde ev ve ofis taşımacılığı hizmetlerini aksatmamıştır. Ülkemizin sayılı iş adamlarından büyük holdinglerine kadar her alanda hizmetler sunmuş olan ve bu başarılarına her geçen gün yeni yeni referanslar ekleyen Çolakoğulları nakliyat, adını sadece İstanbul ve Ankara değil, Türkiye’nin her yerinde duyurmuştur. Ankara bölgesinde ofis taşımacılığı hizmetlerinde her zaman ekibine, malzemesine ve araçlarına dikkat etmiştir.

Hiç bir zaman yapmış olduğu hizmete karşı asla güvensizlik oluşturmamıştır. Yapılan tüm işlemlerde en iyi malzeme ve en iyi ekibi kurmuştur. Başarısının en büyük sırrı verdiği tüm sözleri yerine getirerek oluşturmuştur. Çolakoğulları nakliyat ile Ankara bölgesi içinde yapılan tüm taşımacılık hizmetleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İnternet ortamında Ankara ofis taşıma şirketlerine baktığınızda karşınıza birçok firma görünümlü şahıslar çıkabilir. Bu konuda sizlerden ricamız seçici ve dikkatli olmanızdır. Her zaman başarılı işlere imza atan şirketimiz ile iş yapmasanız bile bilgi alabilirsiniz. Kapımız her zaman sizlere açıktır.  

Sizlerden Gelen Sorular

Ankara Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ankara Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası