Eviniz mi taşınacak? Evimin eşyaları için kaç m3’lük araç gerekiyor? Bu sorulara doğru cebaplar sayfamızdadır. Ev taşımada metreküp hesaplaması önemlidir. Eşya miktarına uygun araç organize edilmelidir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en çok araştırılan konulardan biri eşyamızın taşıma ücreti ne olur. Eşyalarımızı taşıyacak kamyon boyutu nedir? Çolakoğulları nakliyat olarak sizlere ayrıntılı olarak bilgiler sunacağız.

Evden Eve Nakliyatta Kaç m3’lük Araçlar Kullanılıyor.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde 3 çeşit araç kullanılmaktadır. Büyük araç, orta boy araç ve küçük araç kullanılıyor. Peki bu araç boyutları ve m3 ne kadar?

Kamyonlardaki M3 Boyutları

Araç BoyutuM3
Küçük Boy Araç25 M3
Orta Boy Araç35 M3
Büyük Boy Araç55 M3
Evden Eve Nakliyat Araçların M3 Hacimleri

Yukarıda belirtildiği gibi araçların m3’leri belirtilmiştir. Bu m3’lere göre aşağıda sizlere oda sayılarına göre ihtiyaç duyulacak araç boyutları ortaya çıkmıştır.

NOT: Bu veriler değişkenlik gösterebilir. Çünkü insanların evlerinde her çeşit eşya boyutları ve yoğunluğu değişkenlik göstermektedir. Bu işlemin en sağlam yanı ücretsiz yapılacak Expertiz. Expertiz hizmeti için Tıklayınız.

Oda SayısıAraç Boyutu
1+1 Odalı EvlerKüçük Boy Araç
2+1 Odalı EvlerOrta Boy Araç
3+1 Odalı EvlerBüyük Boy Araç
4+1 Odalı EvlerBüyük Boy Araç
Ev Taşımacılığında Araç Boyutları

Çolakoğulları nakliyat firması olarak sizlere detaylı bilgiler sunmak istedik. Çolakoğulları nakliyat iletişim sayfamızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamızın instagram sayfasından da bizleri takip edebilirsiniz.

Ev Taşımacılığında Araç Boyutlarının Önemi Nedir

İstanbul içinde ev taşımacılığı yapılırken büyük araç veya küçük araçların avantaj ve dez avantajları vardır. Bu konuda ayrıntılı olarak araştırdığımızda özellikle İstanbul gibi büyük illerimizde büyük araç tercih edilmez. Genel olarak; firmamızda büyük araç yerine 2 adet orta boy araç kullanmaktayız.

Ev Taşımasında Metreküp Hesaplaması
Ev Taşımasında Metreküp Hesaplaması

Şehirlerarası Ev Taşımacılığında M3 Hesaplamasının Önemi Nedir?

Ev taşımada metreküp hesaplaması özellikle şehirlerarası için büyük önem arz etmektedir. Şehirlerarası ev taşıma hizmetlerinde tüm ürünlerin tek seferde aracın alması gerekiyor. Expertiz hizmeti sunan nakliyat firmasının çok iyi analiz etmesi gerekiyor. Sistemli ve güvenli nakliye hizmetlerinde her zaman doğru ve düzenli olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Bu konuda bize başvurabilirsiniz.

Site Haritası