Maslak ofis taşımacılığı, böylesine elit bir bölgede son zamanlarda sıklıkla gerçekleştiriliyor. İşyeri sahipleri, çeşitli sebeplerden ötürü ofis adresini değiştirmek istemektedir. Bunun için de ofis taşımacılığı alanında hizmet veren firmalardan hizmet alınır. Zaten böylesine bir işlem için uzman adreslerden destek alınması şarttır. Ancak bu sayede ofis eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için de en doğru tercihiniz elbette ki Çolakoğulları Nakliyat firmamız olacaktır. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Maslak Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Maslak Ofis Taşımacılığı Yapan Firmalar

Maslak ofis taşımacılığı yapan firmalar, sizlere ofis nakliyesi konusunda yardımcı olacaktır. Bu kapsamda hizmet veren firmalar arasında detaylı bir araştırma yaparak, sizin için en uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz. Ancak seçtiğiniz firmanın iş kalitesi bakımından uygun bir adres olduğuna özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Zira ofis taşıma şirketleri konusunda kalitesiz bir seçim yapmanız, açık ve net şekilde pişman olmanıza sebebiyet verebilir. Böyle bir senaryonun meydana gelmesini elbette ki istemeyiz. İşte bu yüzden de profesyonel ofis taşıma firmaları arasında bir seçim yapmalısınız. 

4.arac

Veya da hiç araştırma yapmakla uğraşmadan, direkt olarak bize ulaşabilirsiniz. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Ofis eşyalarınızın bizimle birlikte her daim güvende olacağını da özellikle belirtmek istiyoruz. Üstelik bize instagram adresimizden bile ulaşım sağlamanız mümkündür. 

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Firma personellerinin deneyimli ve işinde uzman olması gerekir. 
  • Hizmet aldığınız firma, ofis nakliyesi sürecinde uzman bir adres olmalıdır. 
  • Müşteri memnuniyeti her daim ön planda olmalıdır. 
  • Ofis taşıma fiyatları konusunda uygun seçenekler sunulmalıdır. 
  • Kurumsal nakliyat hizmeti sağlanmalıdır. 
  • O firmanın sektör genelinde uzun yıllardır var olması gerekir. 
  • Aynı zamanda muhakkak ofis eşyası paketleme hizmeti de sunulmalıdır. 

Çolakoğulları Nakliyat Maslak Ofis Nakliyesi Süreci

Çolakoğulları Nakliyat firmamızdan aldığınız ofis taşıma hizmeti, belirli bir iş süreci dahilinde gerçekleşmektedir. Bu hizmet kapsamında, ilk olarak adresinize gelerek ofis eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Tabii bu esnada sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti de sağlamaktayız. Sonrasında da fiyat bilgisi sağlayıp, sizin onayınızdan sonra da eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmetimiz kapsamında, eşyalarınızı öncelikle gruplandırmaktayız. Sonrasında da ofis eşyası paketleme işlemi yaparak, artık nakliyat işlemine hazır hale geliyoruz. 

Paketlenen eşyalarınızı da özel asansörlü araçlarımızla indirerek nakliye aracımıza yüklemekteyiz. Sonra da yeni adresinize ulaşıp, eşyalarınızı yine yük asansörü ile ofis içerisine taşımaktayız. Son olarak, eşyalarınızı paketlerinden çıkararak yerlerine yerleştiriyoruz ve böylece de süreç tamamlanmış oluyor. Çaolakoğulları Nakliyat firmamız, şehirlerarası ofis taşımacılığı konusunda olduğu gibi Maslak ofis taşımacılığı konusunda da sizlere kesintisiz hizmetler sağlamaktadır. 

IMG 20240209 WA0156 1

Profesyonel Ofis Taşıma Firmasının Özellikleri

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

Sizlerden Gelen Sorular

Maslak Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Maslak ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Maslak Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Maslak ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Maslak Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Maslak ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii ofis eşyalarınızın miktarına ve diğer belirli etkenlere bağlı olarak bu süre iki veya üç güne de çıkabilir. 

Maslak Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız Maslak ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Maslak Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Maslak ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası