Adalar evden eve nakliyat hizmeti İstanbul’da Adalar bölgesinde bulunan Büyükada, Burgazada, Kınalı ada, Heybeliada, Sedef adası, Sivri ada, Yassıada, Kaşık adası, Tavşan adası olmak üzere dokuz adada verilen evden eve nakliyat hizmetidir. Ayrıca  Adalar evden eve taşımacılık hizmeti ile İstanbul’un en güzel ilçesi Adalar’da evden eve taşınma sorununuzu profesyonel ve kurumsal bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık Şirketleri

Taşımacılık şirketleri ile ilgili araştırma yaparken lütfen dikkatli olunuz. Bununla birlikte Ada şartlarını bilmeden taşımacılık hizmetlerinde anlaşma sağlayacağınız firmalarla büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Elbette bahsi geçen profesyonel ve kurumsal hizmeti her firma veremez. Ayrıca Adalar ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen sizlerin aklından birçok soru geçmektedir. Fakat sadece kurumsal firmalar bu sorulara yanıt verebilir. Adalar’da nakliyat yaparken en çok şu soru gündeme gelmektedir: “Adaya araç girişi yasak, nakliyat nasıl olacak?”

Bu sorunun gündeme gelmesiyle kişiler nakliyat ücreti konusunda da şüpheye düşmektedir. Bundan dolayı Çolakoğulları Nakliyat ile sorularınızın cevaplarını alacak ve kurumsal anlayışımız sayesinde aldığınız hizmetten yüzde yüz memnun kalacaksınız

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

Adalar Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye hizmetimiz ile Adalar ilçesinde taşınma sorununuzu yılların deneyimi ile çözmekteyiz. Ayrıca Adalar evden eve nakliyat hizmeti ile ilgili ön bilgi almak istiyorsanız 444 65 02 iletişim numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Adalar’da hizmet sağlarken şu aşamaları takip etmekteyiz:

İlk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın tespiti yapılacaktır.

Eşyaların tespiti ile sizlere taşıma ve ücret hakkında detaylı bilgi sunulacaktır.

Adalar ilçesine araç girişi izne tabi olduğundan dolayı taşıma süresi iki günü bulmaktadır. (Adalar Belediyesinden gerekli izinler alınarak sabah erken saatlerde kalkan feribotlara rezervasyon yapılmaktadır.)

Bununla birlikte rezervasyon gününün bir gün öncesinde evinize gelinerek alanında uzman çalışanlarımız eşyalarınızın demontesini yapıp özel ekipmanlar ile eşyalarınızın ambalajlanmasını yapmaktadır. Aynı zamanda eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamak öncelikli hedefimizdir. Ayrıca olası zarar görme durumlarında ise sigortamız devreye girerek eşyalarınızın garanti alınmasını sağlamaktadır. Firmamızın facebook sayfasını da takip ederek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

YouTube video

Adalar Nakliyat Şirketleri

Adalar nakliyat şirketleri Adalar ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Sayıca fazla olan evden eve nakliyat şirketlerinin hizmetleri aynı doğrultuda nitelikli olmamaktadır. Adalar ilçesinde taşınmanın masraflı olacağı konusunda sizlere gerçek dışı beyanda bulunarak profesyonel olmayan hizmet sunan birçok şirket bulunmaktadır.

Bu nedenle seçim yapmadan önce mutlaka nakliyat şirketlerini ve Adalar Nakliye Feribot fiyatlarını araştırmalısınız.

Adalar Nakliye Feribot Fiyatları

KAMYONET500 TL
ORTA BOY KAMYON600 TL
KAMYON800 TL

 

Nakliyat işlemleri sırasında yapılan her işlemin faturasını sizlerle paylaşan firmamız; Adalar ilçesinde evden eve nakliyat hizmetinde referanslarımız ile sizlere kaliteli ve uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktafır. Adalar evden eve taşımacılık ihtiyacınız için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Firmamızın tüm süreçleri ile ilgili olarak iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Site Haritası