Avcılar evden eve nakliyat hizmeti alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?yaklaşık 500.000 bin nüfusa sahip olan Avcılar semtinde evden eve nakliye hizmeti sunan birçok firma var. Nüfusun ve göçün artmaya devam ettiği İstanbul’da günde yüzlerce taşınma işlemi gerçekleşmektedir. Taşınma işleminin fazla olması sonucunda Avcılar evden eve nakliye hizmeti sunan firma sayısı da hızla artmaktadır. Ancak bu artış hizmetin kalitesini artırmamakta olup birçok kişi evden eve nakliyat hizmeti alırken sorunlar yaşamaktadır.

Avcılar Evden Eve Taşıma

Avcılar evden eve taşıma hizmetlerinde en iyisi olmak için her zaman en kaliteli taşıma hizmetlerini sunmaya başlamıştır. Nakliyat hizmeti alırken “Taşınma sırasında nakliyeciler zamanında gelmedi”, “Eşyalarım zarar gördü ve zararım karşılanmadı”, “Yaşadığım sorunların çözümü konusunda muhatap bulamadım” tarzı sorunların önüne geçmek için şu noktalara dikkat edebilirsiniz:

Nakliyat şirketi ile her detayı konuşun.

Konuştuklarınızı mutlaka nakliyat sözleşmesi ile kayda alın.

Elinizde bir sözleşme olması durumunda hukuki yollarla hakkınızı arayabilirsiniz. Çolakoğulları Nakliyat olarak 1956 yılından itibaren sizlere kaliteli, kurumsal ve profesyonel, sözleşmeli hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Ev Taşıma Tüyoları
Ev Taşıma Tüyoları

Avcılar Evden Eve Taşımacılık

Avcılar evden eve taşımacılık hizmetimiz ile taşınma sürecinin en başından itibaren şeffaf bir şekilde hizmet sunmaktayız. Avcılar evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında 444 65 02 numaralı hattımızdan veya web sitemizden ön bilgi alabilir; referanslar kısmından şirketimizin kurumsal ve profesyonel yapıda olduğunu görebilirsiniz.

Değerli eşyalarınızı yanınıza alıp taşınma sürecini bizlere bırakınız. Öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın tespiti yapılacak ve taşınma süreci hakkında sizlere detaylı bilgiler verilecektir. Firmamızın tüm taşımacılık görsellerini de instagram sayfasından da takip edebilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Nakliye

Avcılar evden eve nakliye süreçlerinde tüm eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktayız. Sizler ile belirlediğimiz gün ve saatte profesyonel ve alanında uzman çalışanlarımız ile taşınma sürecini başlatmaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özel ambalajlar ile eşyalarınız paketlenmektedir. Apartman duvarları ve asansörlerde eşyalarınızın zarar görme olasılığı bulunduğundan dolayı asansörlü araçlarımız ile eşyalarınızı taşımaktayız.

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına teknolojinin tüm olanaklarını sizler için kullanmaktayız. Olası zararlarınızın karşılanması adına da eşyalarınızın sigortalanmasını sağlamaktayız. Firmamızın evden eve nakliyat sayfası üzerinden tüm hizmetlerimizi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle hijyen ve temizlik konusunda tüm önlemleri almaktayız. Siz de firma seçimi yaparken şu hijyen kurallarına dikkat edebilirsiniz:

Nakliyat firmasının araç temizliği yapılıyor mu? Yapılıyorsa nasıl yapılıyor? Ozonla temizlik yapılıyor mu?Firma çalışanları tek kullanımlık maske ve eldivenler kullanıyor mu? Çalışanlar bu konuda hassas davranıyor mu?Nakliyat süreci boyunca eşya paketlenmesinde tek kullanımlık ambalajlar kullanılıyor mu? Kullanılan ambalajlar kaliteli ve sağlıklı maddelerden mi üretilmiş?

Bu ölçüler çerçevesinde Avcılar evden eve nakliyat için çalışacağınız firmayı seçebilirsiniz.

Site Haritası