Neden çolakoğulları nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörünün 1956 yılından beri vazgeçilmez tek kurumsal taşıma şirketiyiz. Çolakoğulları nakliyat olarak; 1956 yılından beri sizlere profesyonel evden eve nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Her konuda yeterli tecrübe ve beceriye sahip personellerimiz ile tüm ev eşyalarınız; güvenli bir şekilde de montajı, paketlemesi ve yeni adresinizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde, evden eve taşıma hizmetlerinde her zaman kaliteli işlere imza atsak da firmamız; tüm eşyalarınızı profesyonelce taşısa da her zaman garantili bir hizmet için SİGORTA işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz tarafından nakliyat süreçlerinde ÜCRETSİZ EKSPERTİZ hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz için hemen iletişim sağlayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini; parasal değerlerden üstün kılarak yoluna devam etmektedir. Ev taşıma hizmetlerinde paketleme bölümümüzü de inceleyebilirsiniz.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

Şirketimiz; evden eve nakliye hizmetlerini sadece İstanbul içinde yapmamaktadır. Aynı zamanda şehirler arasında da bu hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin her yerine profesyonel nakliyat hizmetlerini ulaştıran firmamız ile dilediğiniz taşımacılık hizmetlerini alabilirsiniz. Firmamız iller arasında taşımacılık hizmetlerini hem parsiyel hem de özel taşımacılık hizmetleri şeklinde iki bölümde de gerçekleştirmektedir. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan olan instagram sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

En Uygun Fiyat ile taşınmak için Hemen Bizden Teklif Alabilirsiniz

Merak Ettikleriniz

Firmamız Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin Dikkatine; Kullanılmış ev eşyaları için sigorta hizmeti yoktur. Bu konuda kaliteli ve profesyonel nakliyat firmalarını tercih etmenizde fayda vardır.

Firmamız; İstanbul kuruluşlu bir firma olduğu için hem Avrupa; hem de Anadolu yakasında ofislerini açarak; tüm ilçelerimize evden eve taşımacılık hizmetlerinde destek vermekteyiz.

Firmamız kuruluşundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini parasal değerlerden önce geldiğine inanarak hizmetlerini yürütmüştür. Ve yürütmeye devam etmektedir. Temel amaç; Referans kazanarak müşteri portföyünü geniş tutmak.

Ev Taşımacılığında fiyatları belirleyen kriterler; kat oranları, mesafe, eşya miktarı ve sizlerin istemiş olduğu hizmet şekli. Bunun dışında bazı istisnai durumlar (mesafe, piyano, para kasası gibi ağır malzemeler) söz konusu olabilir. Bu yüzden en net fiyat teklifi ekspertiz sonucunda verilmektedir.

Ev taşımacılığında; Mobilyalarınızın söküm ve takım işlemleri, beyaz eşyalarınızın kurulum işlemleri; cam eşyalarınızın paketleme işlemleri, askılı elbise paketleme işlemleri gibi genel işlemlerin tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır.

YouTube video

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Profesyonel evden eve nakliyat şirketimiz ile artık tüm ev taşıma hizmetleriniz çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlere her konuda yardımcı olabilmek adına yeniliklere önem vermekteyiz. Firmamız; artık ev taşıma hizmetlerini sıkıntılı sancılı bir süreç yerine; keyfinizin kaçmadığı, hızlı, kaliteli ve sistemli olarak değiştirmiştir. Referanslı ve güvenli bir hizmet anlayışı ile çalışan şirketimiz ile evinizi başarılı bir şekilde taşıtabilirsiniz. Çolakoğulları ailesi olarak; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına; tüm filomuz, geniş kadromuz ve ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız. Bizleri takip etmeyi ve bizleri tercih etmeyi unutmayın! Şirketimiz tüm ev taşımacılığı hizmetlerini yanda bulunan videomuzu izleyebilirsiniz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

taşımacılık hizmetlerinde en çok merak edilen kaliteli bir nakliyat firmasının özelliklerinin yanı sıra ev taşıma hizmetlerinde maliyetlerdir. Burada evden eve nakliyat ücretleri ile ilgili sizlere ayrıntılı bilgi verilen alanlarımız mevcuttur. Firmamız, ülkemizin genel ekonomik yapısına ve insanların durumlarına göre fiyatlarında belirlemeler yapmaktadır. Yani her sene artış beklenilmesi gereken durumlarda firmamız yeri geliyor indirime dahi gitmektedir. Bizler bu hizmet sektöründe para kazanmanın yanı sıra insan kazanmak içinde yoğun bir şekilde çaba sarf etmekteyiz.

Firmamızın 2020 yılına özel taşıma fiyatlarımız web sayfasında güncellenerek tarafınıza sunulmuştur. İster şehir içi isterseniz de şehirler arası ev taşımacılığı fiyatları alabilirsiniz.

YouTube video

Evden Eve Hizmetlerinde İndirimli Taşıma

Şirketimiz özellikle 2020 yılında ortaya çıkan hastalık ve ülke genelinde ki ekonomik krizlerden dolayı fiyatlarında düşüşler gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin sayılı nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğulları nakliyat; tüm nakliye hizmetlerinde %15’lik indirim sağlayarak nakliyat faaliyetlerini gerçekleştirmiştir. Profesyonel ekibi ve kurumsal yapısını baz alarak sizlere her türlü desteği sunmaktadır.

YouTube video

Evden Eve Taşımada Cam Eşya Paketlemesi

Evden eve nakliyat hizmetlerinin en çok sorun oluşturan durumlardan biri; cam eşyalardır. Cam eşyalarının düzenli ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını her müşteri talep eder. Çolakoğulları nakliyat firması olarak; tüm cam eşyalarınızı ayrıntılı olarak paketleyen firmamız yeni adresinize kırmadan taşımaktadır. Taşıma hizmetlerinde en önemli olan hizmeti birimi; paketlemedir. Paketleme hizmeti sayesinde firmamız tüm cam eşyalarınızı istediğiniz şekilde taşımaktadır.

Firmamız cam eşyalarınızı beyaz kağıt yada baloncuklu malzeme kullanarak paketlemesini gerçekleştirmektedir. Paketledikleri malzemeleri özel sarı kutularımıza yerleştirerek yeni adresinize taşımaktayız. Çolakoğulları nakliyat farkını yaşayacağınız hizmet dallarımızdan biri için hemen başvurabilirsiniz. Firmamızın diğer paketleme işlemlerini youtube sayfamızdan da izleyebilirsiniz.

E

şirketimiz; kuruluşundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Evden eve taşıma hizmetlerinizin düzenli ve disiplinli bir şekilde taşıma için tüm ekipmanını organize etmektedir. Araç filomuz ile sizlere ev taşımacılığın büyük destek sağlamaktayız.

Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile evden eve taşımacılık hizmetlerini sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan detaylı ve ayrıntılı bilgiler için hemen ana sayfamızdan iletişim bölümünden başvurabilirsiniz.

Uygun Ev Taşıma Paketlerinden Faydalanın!

Evden eve nakliye hizmetlerimizde her konuda firmamızdan bilgi alabilmek için sizlere daha pratik çözümler sunmuş bulunmaktayız. Ekonomik ev taşıma paketinden ultra ev taşıma paketlerine kadar her türlü evden eve nakliyat paketleri bölümüne girerek bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çolakoğlu evden eve nakliyat

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetlerinde her zaman en sistemli taşımacılık hizmetini sunmaya çalışmıştır. Eşyalarınızın zarar görmeden hızlı ve pratik bir şekilde taşınmasını sağlamak için çalışıyoruz. Türkiye’nin her alanına hizmetlerini götüren firmamız bu hizmetlerinden biri de asansörlü evden eve taşımacılık hizmetidir. 1956 yılından beri her alanda kendini en iyi şekilde ispatlayan Çolakoğulları nakliyat; tüm Türkiye’de dışarıdan asansör kurulumu yaparak insanların ev eşyalarının daha rahat ve hızlı bir şekilde taşınmalarını sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat sektörüne yoğun bir şekilde ilgi duyan tüm nakliyat şirketleri de firmamızdan bu konuda profesyonel olarak destek almaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri için lütfen firmamız ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

[site_reviews_summary assigned_to=”4890″ schema=”true” hide=”summary”]
google yorum
face yorum

rolup2Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık.

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

[site_reviews_form assign_to=”4890″ id=”ka8vuyzo”]
[site_reviews title=”Son Yorumlar” display=”5″ rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”4890″ schema=”true” id=”ka8v1h8f”]