Dünya genelinde yapılan araştırmalar sonucunda sektör olarak ortaya çıkan ve hızla gelişen sektörlere bakıldığında İstanbul evden eve nakliye sektörü gözle görülür büyük bir gelişme yaşanmaktadır. Aslında günümüzde insanların pek fazla kullanmasa da genel olarak ve kurumsal hizmetler olarak yoğun bir şekilde kullanıldığı görülmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketlerine baktığımızda bu özellikle İstanbul bölgesinde evden eve nakliye hizmeti sunan pek yeterince kaliteye sahip nakliyat firmaları görülmemektedir. Bu konuda çeşitli araştırmalar yapılarak hizmet kaliteleri ölçülmüştür.

İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmetleri
İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye denildiğinde elbette ki herkesin aklına gelen tek şey evden alıp eve taşınması demektir. Tabi evi derken ev eşyasını kast etmekteyiz. Nakliyat sektörü bir nevi lojistik sektörünün bir parçasıdır. Hem de %50’lik bir parçasıdır. Nakliye hizmetlerine bakıldığında ev nakliyesi en çok yoran ve zahmeti aşırı olan hizmetlerden biridir.

Bu hizmeti başarılı bir şekilde sunan firmalara baktığımızda pek iyi firmalara rastlamak zor. Fakat 1956 yılından bu yana sektörde adını tüm Türkiye´ye duyuran kurumsal İstanbul evden eve nakliye firması olan Çolakoğulları görülmektedir. Ayrıca firmamızın instagram sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul’un En Eski Ev Taşıma Şirketi

İstanbul’un en eski ev taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat babadan oğula doğru geçen bir meslek olduğu için her anlamda iyi hizmetler çıkmaktadır. Bir taşımacılık devi haline gelen bu firma aynı zamanda profesyonel olarak ofis, fabrika, müze, hastane gibi kurumsal yerlerinde taşıma işlemlerini de üstlenmektedir.

Her açıdan kaliteli taşımacılık hizmeti sunan bir nakliyat şirketi haline gelen Çolakoğulları nakliyat, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Böylece geçmişte olduğu gibi gelecekte de binlerce referans sahibi olabilir.

Çolakoğulları nakliyat sahip olduğu değerlerden yola çıkarak atıldığı tüm sektörlerde kaliteli bir hizmeti ve müşteri memnuniyetini hedef belirlemiştir. Bu 2 hedefi gerçekleştirdiğinizde paranın sizi rahatça bulacağını hiç şüphe etmemişlerdir. Misyon ve vizyonlarında her zaman bu özelliklerini korumuşlardır.

İstanbul evden eve nakliyat
İstanbul evden eve nakliye

Pe ki Bu Evden Eve Nakliyat Hizmetini Kim Sağlamaktadır?

Ülkemizin hemen hemen her yerinde insanlar evlerini bir yerden bir yere taşımaktalar. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük illerimizde bunu yoğun bir şekilde gerçekleştiğini görebiliriz. Bu hizmeti sağlayan birçok nakliyat şirketi mevcuttur. Fakat Türkiye’nin genelinde bu hizmeti sağlayan en büyük firmalardan biride ÇOLAKOĞULLARI Nakliyattır.

1956 yılından beri evden eve nakliyat hizmetinin İstanbul içinde başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde gelişmesine büyük destekleri olmuştur. Çolakoğulları nakliyat hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, evden eve nakliyat sayfasını da ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

Site Haritası