Asansörlü nakliyat fiyatları, Türkiye’nin birçok ilinde değişiklik gösterir, çünkü fiyatları belirleyen birden fazla faktör vardır. Öncelikli olarak bir hizmete  talep ne kadar yoğun olursa ister istemez o ürünün fiyatı da yükselmeye başlayacaktır. Bunun yanında rekabetin yoğunluğu yine fiyata etki eden en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Çolakoğulları nakliyat, asansörlü eşya taşıma hizmetinde her zaman uygun fiyat vererek, müşterilerinin hizmet alımlarını kolaylaştırmıştır.

Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Asansörlü nakliyat, taşıma sistemi içerisinde en konforlu ve en güvenlisidir. Çünkü eşyayı daire hangi katta olursa olsun yükledikten sonra kolayca indirebilir ya da çıkarabilirsiniz. Eski yöntemde ya da günümüzde bazı firmaların kullandığı standart taşıma prosedüründe eşyalar daire içerisinden merdivenden ya da asansörden taşınmaya çalışılır. Bunun iki yönlü sıkıntısı vardır. Birincisi daire sahibi bina yönetimi ve komşularla yüzleşmek zorunda kalmasıdır, çünkü genelde apartmanlarda bina içerisindeki asansörün yük taşınması amacıyla kullanılmasının istenmemesidir. İkincisi ise eşyaların alınıp merdivende taşınması esnasında sürtünme ya da düşme gibi tehlikeyle karşı karşıya kalmasıdır. Her ikisi de sıkıntı yaratacak ve nakliyat sürecinin uzamasına neden olacak faktörlerdir.

İşin diğer boyutunda ise asansörlü evden eve nakliyat ücretleri günümüzde artık lüks olmaktan çıkmış ve ihtiyaç haline gelerek herkesin ilk tercihi olmuştur. Kurumsal ya da bireysel pek çok evini taşıtan nakliyat sırasında eşyalarının asansörle taşınmasını ve bu sayede güvende olmasını tercih ediyor.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları
Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü Ev Taşıma Fiyatı

Asansörlü ev taşıma fiyatı ve alınacak hizmet göz önünde bulundurulduğunda elbette bu hizmetin konforu ve güvenliği başka taşıma modeliyle tartışılmaz. Bunun için insanlar evlerini bu yöntemle taşıtmak isterken, nakliyat firmaları da bünyelerinde asansörlü araç bulundurmaya ya da kiralamaya özen gösteriyorlar.

Kiralık Nakliyat Asansörü

Asansörlü araç kiralama firmaları, nakliyat firmalarının ihtiyacı olan asansörleri günlük ya da saatlik olarak kiralayarak firmaların bu hizmeti vermelerini sağlıyor.

Asansörlü nakliyatı Türkiye’nin her yerine gerçekleştirebilen Çolakoğulları , nakliyat firmalarına özel asansör kiralama hizmeti vermeye başlamıştır.

Asansörlü Nakliye Firmaları

Gelişen teknolojik koşullar çerçevesinde nakliye firmaları da sürekli kendisini geliştirmek ve hızlı nakliyat çözümleri üretmek zorundadır. Çolakoğulları nakliyat olarak biz sektörde lider olmamızın avantajını göz önünde bulundurarak sektörün gelişiminde öncü olmayı kendimize hedef bildik ve yolumuza bu şekilde devam ediyoruz.

Site Haritası