İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Alt Başlıklar

  İstanbul ve Ankara, Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehirlerinden ikisidir. Bu nedenle, İstanbul’dan Ankara’ya veya tam tersi yapılan evden eve nakliyat işlemleri oldukça yaygındır. Her yıl binlerce insan bu şehirler arasında taşınma ihtiyacı duymaktadır.

  Evden eve nakliyat, insanların eşyalarını güvenli ve hasarsız olarak taşımasını amaçlar. İstanbul ve Ankara arasındaki evden eve nakliyat işlemi de bu kriterlere uygun olarak yapılması gereken bir işlemdir.

  İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini kesintisiz olarak gerçekleştirmekteyiz. Yapacağınız tüm ev taşıma hizmetlerinde %20 İndirim sağlamaktayız. Türkiye’nin her tarafına kaliteli taşıma hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat, profesyonel ekibi ve geniş kadrosu ile sektöründe önemli başarılara imza atmıştır. Firmamız Türkiye’nin her yerinde sunmuş olduğu kaliteli hizmeti sadece İstanbul değil Ankara bölgesinde de gerçekleştirmektedir.

   

  İstanbul Ankara Evden Eve Taşımacılık %20 İndirim

  İstanbul Ankara evden eve taşımacılık hizmetlerinde indirimli günlerimiz başladı. Evet, 2 gün içinde firmamız profesyonel ekibi ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Birinci gün ekibimiz tüm eşyalarınızı birinci adreste paketleyip yüklemektedir. İkinci gün ise yeni adreste boşaltma ve kurulum yapılmaktadır. Çolakoğulları nakliyat ve ailesi olarak daima güvenli hizmetler verdiğimizi unutmayın. Özel ekibimiz ile eşyalarınız hangi marka olursa olsun daima güvenle koruyup taşımaktayız. Firmamız hem İstanbul hem Ankara firması olmamızdan dolayı bu hizmetleri kendi ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz.

  2021 Yilinda Istanbul Ankara Ozel Ev Tasima Fiyatlari

  2021 Yılında İstanbul Ankara Özel Ev Taşıma Fiyatları

  firmamız son yıllarda ortaya çıkan hastalıklar ve ekonomik krizden dolayı siz değerli müşterilerimize hizmet kalitesinde asla düşürmeden fiyatlandırmalarla ilgili indirime gitmiştir. Bu zor süreçlerde halkımız ile beraber atlatmak için elimizden geldiğince taşınma işlemleri olacak olan müşterilerimizde destek vermekteyiz.

  İstanbul Ankara arası ev nakliyesi ile ilgili olarak; firmamız tüm taşımacılık hizmetlerinde %15 gibi bir indirime gitmiştir. Firmamızdan her konuda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

  İstanbul Ankara Evden Eve
  İstanbul Ankara Evden Eve

  İstanbul Ankara Arası Sigortalı Ev Taşımacılığı

  İstanbul Ankara arası sigortalı ev taşımacılığı ile ilgili dilediğiniz bilgileri buradan alabilirsiniz. Firmamız yıllardır sürdürmüş olduğu İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetlerini her zaman kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız yıllardır evden eve nakliyat hizmetlerinde hep aynı sigorta firması ile çalışmaktadır. Her zaman güvenli bir şekilde ev eşyalarınızı taşıyan Çolakoğulları nakliyat, gerek ekibi gerekse de diğer ekipmanlarını sizlere 7/24 hazır bir şekilde sunmaktadır.  Firmamız ile İstanbul Ankara arasında sürekli olarak çalışmak isterseniz hemen firmamızın kurumsal web adresinden hareket edebilirsiniz. Firmamız sizlere her konuda gerekli desteği sağlıyor.

  ANKARA Bölgesinin En İyi Ev Taşıma Şirketi

  1956 yılından beri sektöründe her zaman en iyi olmak için çabalayan ve şuan İstanbul bölgesinde en iyi taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat, şuan günümüzde Ankara bölgesinde tüm taşımacılık hizmetlerinde en iyi olmuş durumdadır. Profesyonel yapısı ve geniş araç filosu ile sektöründe önemli yatırımlar yapan şirketimiz ile tüm hizmetleri başarılı bir şekilde alabilirsiniz. İstanbul ev taşıma şirketleri olarak sürekli olarak İstanbul Ankara arası nakliye hizmeti veren firmamız bu konuda her iki lokasyonda merkez ofisler açmıştır.

  Her Hafta İstanbul Ankara Arası Parsiyel Taşımacılık

  şirketimiz her hafta düzenli olarak İstanbul ile Ankara arası parça eşya taşımacılığı gerçekleştirmektedir. İstediğiniz miktardaki eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Şirketimiz bir sonraki gün eşyalarınızı sizlere teslim etmektedir. Kargo firmaları gibi düşünebilirsiniz.

  Firmamızın taşımacılık süreçlerinde sizlere hazırlamış olduğu videoları izleyebilirsiniz. Hem İstanbul hem de Ankara firması olmamızdan dolayı bu konuda yeterli tecrübeye sahip bir nakliyat firmasıyız. Firmamız ev eşyalarınızı ayrıntılı olarak paketlemektedir. Paketleme işlemlerini en özel paketleme malzemelerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Sizlerde bu konuda ayrıntılı olarak inceleme yapabilirsiniz. İstanbul Ankara arası ev taşıma hizmetlerimizi hem özel hem de parsiyel olarak gerçekleştirmekteyiz.

  Sonuç olarak, İstanbul ve Ankara arası evden eve nakliyat işlemi, güvenilir, deneyimli ve uygun fiyatlı bir nakliye şirketi ile yapılması gerekir. Eşyalarınızın paketlenmesi ve sigortalanması da oldukça önemlidir. Bu sayede eşyalarınız güvenli ve hasarsız olarak taşınabilir. 

  Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yeni makalelerimizden haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin.

  Diğer Tüm Videolarımızı Youtube Kanalımızdan İnceleyebilirsiniz. 

  İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Kaç TL?

   

  İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat fiyatları 2000 TL’DEN başlamaktadır. Detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz.

  İstanbul Ankara Ev Taşıma Kaç Gün Sürmektedir?

   

  İstanbul Ankara arası ev taşımacılığı hizmetleri 2 gün sürmektedir. 1 gün yükleme 2. gün ise boşaltma işlemleri ile sonlandırılmaktadır.

  İstanbul Ankara Arası Ev Taşımada Sigorta Yapılıyor Mu?

   

  Evet, tüm eşyalarınız istediğiniz bölgeler arasında kısa mesafe de olsa sigorta yapılmaktadır. Hemen detaylı bilgileri firmamızın sayfasından alabilirsiniz.

  İstanbul Ankara Ev Taşıma Fiyat Tablosu

  Firmamız tarafından 2022 yılından itibaren İstanbul Ankara ev taşımacılığı fiyat teklif çalışması yapılmıştır. Bu tekliflerimiz ortalama fiyat teklifleridir. Yapılacak detaylı analiz ve firmamıza vereceğiniz bilgiler dahilinde resmi fiyat teklifi ortaya çıkacaktır.

  Eşya Miktarı Parsiyel Taşımacılık TeklifiÖzel Taşımacılık Teklifi
  1+1 Oda4000 TL – 7000 TL7500 TL’den Başlamaktadır.
  2+1 Oda5200 TL – 8500 TL8500 TL’den Başlamaktadır.
  3+1 OdaParsiyel Taşımacılık OLMAZ!9000 TL’den Başlamaktadır.
  4+1 OdaParsiyel Taşımacılık OLMAZ!9800 TL’den Başlamaktadır.
  İstanbul Ankara Fiyat Teklif Tablosu

  Site Haritası