Referanslı ofis taşıma firmaları diyince elbette ki bu sektörün ön plana çıkan adresleri söz konusu olacaktır. Bu firmalara güvenmeniz, sizler açısından da son derece önemlidir. Zira tüm işlemleriniz kapsamında, iş kalitesi iyi olan firmalara öncelik vermelisiniz. Bu sayede ofis taşıma konusunda hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Biz de Çolakoğulları Nakliyat firması olarak müşterilerimize bu konularda bolca referans sunmaktayız. 

Referanslı Ofis Taşıma Firmaları Arasında En İyisi 

Referanslı Ofis Taşıma

Referanslı ofis taşıma firmaları arasında en iyisi, elbette ki Çolakoğulları Nakliyat firmamızdır. Bu konuda bize güvenen tüm müşterilerimize ciddi bir güvenilirlik sağlamaktayız. Tüm hizmetlerimiz kapsamında, tamamen müşteri memnuniyetine göre hareket etmekteyiz. Böylece ofis nakliyesi sürecinde olabilecek tüm istenmeye durumları da ortadan kaldırıyoruz. Siz de tüm bu hizmetlerde tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. 

Unutmayın ki ofis nakliyesi süreci oldukça zor ve meşakkatli işlemleri gerektirir. Bu süreçte eşyaların paketlenmesi ve sigortalanması da çok önemlidir. Biz, İstanbul ofis taşıma firmaları arasında sigorta hizmeti sunan bir adresiz. Tüm ofis eşyalarınız, Çolakoğulları Nakliyat firmamız kapsamında sigortalanarak o şekilde taşınmaktadır. 

Çolakoğulları Nakliyat Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Profesyonel Ofis Taşıma

Referanslı Ofis Taşıma

Profesyonel ofis taşıma hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz, Çolakoğulları Nakliyat olarak bu sektörün en iyisi olduğumuzu her defasında iddia etmekteyiz. Zaten siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesi de bu iddiamızı kanıtlar niteliktedir. Bize güvenen hiçbir müşterimizi bugüne kadar yanıltmadık. 

Her daim daha fazlasını sunduk ve bizden aldığınız hizmetlerin kaliteli şekilde sağlanmasını mümkün kıldık. Ofis taşımacılığı alanında sahip olduğumuz deneyim ve profesyonellik, tercih edilebilirliğimizi de istatistik olarak artırdı. Yani müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir diyoruz. Bu yüzden de nakliye sektörünün referanslı ofis taşıma firmaları arasında gösteriliyoruz. Bize sabit telefon numaralarımızdan dilediğiniz gibi ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda instagram adresimizden de bize ulaşabilirsiniz. 

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen referanslı ofis taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. 

En İyi Referanslı Ofis Taşıma Firması Hangisidir?

En iyi referanslı ofis taşıma firması Çolakoğulları Nakliyat olarak ön plana çıkmaktadır. 

Site Haritası