Ülkemizde yüzlerde eşya taşıma şirketleri vardır. Bunlar kendi içinde birçok farklı şekilde konumlandırılır. Kimi şirketler profesyonel ev taşıma şirketleridir. Kimi firmalar düz nakliyat firmasıdır. Ev taşıma firmaları arasından uçurumlar vardır. Genel olarak bu durum taşıma zamanı gelince belli oluyor.

İstanbul Eşya Taşıma Şirketleri

İstanbul’un güvenilir ve profesyonel eşya taşıma şirketlerinden biriyiz. Çolakoğulları nakliyat firması 1970 yılından bu yana İstanbul içinde nakliye hzmetleri vermektedir. Sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda ofis eşyası taşıma ve depolama hizmetlerinde de sizlere profesyonel destekler vermektedir.

İstanbul içinde yüzlerde evden eve taşıma firmaları var. Bu hizmetleri gruplandırdığımızda ev, ofis ve kurumsal hizmetler şeklinde ayırabiliriz. Taşımacılık hizmetlerinin barındığı bir derneğimizde vardır. Bu derneğimizin adı İsteend derneğidir.

istanbul ev tasimacilik sirketi
İstanbul ev taşıma şirketi

Ev Eşyası Taşıma Şirketleri

Ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Profesyonel ekiplerimiz devreye girmektedir. Sayısız başarılara imza attık. Günümüzde özellikle İstanbul gibi büyük illerde referans verilen firmaların başındayız. Sistemli ve profesyonelce hareket etmekteyiz. Eşyası taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen firmayız.

Profesyonel Eşya Taşıma Firmaları

Profesyonellik kelimesi her firmanın alabileceği bir sıfat değildir. Bu sıfatı hak etmek için belli bir süre çok iyi analizler yaparak hizmetler vermek gerekiyor. Çolakoğulları ailesi yıllardan beri bu hizmeti en iyi şekilde sunarak profesyonellik sıfatını kazanmıştır. Çolakoğulları nakliyat ana sayfası üzerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmetleri

Şehir içi ev taşımacılığı dışında şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri de sağlamaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ile tüm ürünlerinizi sistemli bir şekilde taşımaktayız. Çolakoğulları ailesini sosyal medya olan Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz. Her zaman hizmet ağına önem vermiştir.

Şehirlerarası ev taşımacılığı süreci boyunca tüm profesyonelliği en iyi şekilde sergilemiştir. Kurumsal bünyesinde çalıştırdığı personelleri ile nakliyat hizmetlerine yön vermiştir.

Ev Taşımacılığında Lider Firma

Ev taşımacılığında her zaman lider firma olduk. Profesyonel yapımızdan asla taviz vermedik. Sosyal medya üzerinden fake yorumlar dışında asla kötü yorumlar almadık. Müşteri memnuniyetine her zaman önem verdik. Sürecimizi çok iyi bir şekilde yönettik. Çolakoğulları ailesi olarak taşımacılık süreçlerinde personellerimize ve kullandığımız paketleme malzemelerine değer verdik. yeniliklere her zaman açık olduk. Ev taşımacılığında son model araçlarla gerçekleştirmeye çalıştık.

Site Haritası