Ev taşımacılığı şehir içi ve şehirlerarasında olduğu gibi uluslararasında da ne yazık ki insanlara zahmetli gelmektedir. Peki uluslararası ev taşımacılığında sıkça sorulan sorular nelerdir? Uluslararası ev taşımacılığı soruları ile ilgili birçok taşıma şirketinden bilgiler alarak bu içeriğimiz hazırladık. İşte bunun cevabını sizlere sunacağız. Birçok araştırmalar sonucunda müşterilerin ev taşımacılığı ile ilgili sorduğu soruları hazırladık.

uluslararasi evden eve nakliyat sorulari
Uluslararası Ev Taşıma Soruları

Türkiye’de Uluslararası Ev Taşıma Şirketleri Var Mı?

Türkiye’de uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunan şirket sayısı ortalama 30’dur.

Uluslararası Ev Taşımacılığında Expertiz Hizmeti Var Mı?

Uluslararası ev taşıma hizmetlerinde en önemli nokta expertizdir. Nakliyat şirketleri tarafından ücretsiz olarak expertiz hizmeti verilmektedir. Yapılan expertiz sonucunda fiyatlandırma yapılmaktadır.

Uluslararası Nakliye Hizmetlerinde Sigorta Var Mı? ve Neleri Kapsamaktadır?

Ülkeler arası ev taşımacılığı süreçlerinde sigorta hizmetlerimiz işin ilk başından sonuna kadar vardır. Süreci çok iyi bir şekilde yönetmekteyiz. Oluşabilecek tüm maddi hasarlara karşı şirketimiz tam kaskolu sigorta yapmaktadır. Firmamız tarafından yapılan fiyatlandırmada sigorta ücreti dahildir.

Uluslararası Eşya Transferinde Ek Ücretler Çıkıyor Mu?

Bu soru aslında nakliyat firmasının size olan yaklaşımı ve açıklayış durumuna bağlıdır. Süpriz bir durum söz konusu olmadığı sürece firma size metreküp fiyatlandırmasını yaparken tüm süreç boyunca oluşacak sigorta, sözleşme, gümrük vergileri, taşıma maliyetini dahil etmektedir.

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatı Nasıl Belirlenmektedir?

Ülkeler arası ev taşıma hizmetlerinde fiyat belirlemek için birçok kriter vardır.

  • nerden nereye taşınacaksınız?
  • eşyalarınızın konteynerda kapladığı metreküp alanı nedir?
  • istediğiniz hizmet türü nedir?
  • parsiyel mi yoksa özel mi taşımacılık istiyorsunuz?

Ülkeler Arası Nakliyat Hizmetlerinde Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor

Ülkelerarası ev nakliye hizmetlerinde ödeme iki kademede yapılmaktadır. Anlaşma esnasında ön %25 Ödeme yapılacaktır. İşlem tamamen bittikten sonra kalan ödeme elden yada banka havalesi ile yapılacaktır.

uluslararasi ev tasimaciligi sorulari
Uluslararası Ev Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası ev taşımacılığı Hizmetleri Kaç Gün Sürmektedir?

Ülkeler arası evden eve nakliyat hizmetleri değişkenlik göstermektedir. Genel olarak hizmetler 10 Gün ile 20 Gün arasında değişmektedir. Özel taşımacılık hizmeti alırsanız bu süreç ortalama 1 haftaya kadar düşebilir.

Uluslararası Ev Taşımacılığı Soruları ile ilgili birçok araştırma yaptığımızda genel anlamda sorunlar çok ortaya çıkmaktadır. Bunun en büyük sebebi; özellikle Türkiye’de bu hizmeti sunan firmaların işlemleri amatörce hareket ettirmesinden kaynaklanmaktadır. Sürecin uzaması, kaliteli paketleme hizmetinin yapılmaması gibi birçok kritik nokta süreci baltalamaktadır. Böylece müşteri memnuniyetsizliği de ortaya çıkmaktadır.

ÇOLAKOĞULLARI Ailesi 2010 Yılından Beri Uluslararası Eşya Taşımacılığında

Çolakoğulları ailesi olarak; her zaman kaliteli hizmetleri sunmak için birçok çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerin taşıma öncesi ve sonrası yorumlarını dikkate alıyoruz. İnstagram hesabımızda da süreçleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki sorulara istinaden istediğiniz cevapları bulamadıysanız uluslararası evden eve nakliyat sayfamızdan da bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Site Haritası