Turizm kongre taşımacılığı, firmamızın kapsamlı bir şekilde sürdürdüğü hizmetlerden biridir. Seminer ve kongre gibi organizasyonların aslında temel taşlarından biri olan misafirlerin doğru yere doğru taşınması için kaliteli şirketlerle iletişime geçilmesi şarttır. Buna ek olarak toplantı, tanıtım ve pazarlama gibi organizasyonlar için de misafirlerinizin geldiği ilk noktadan talep ettiğiniz alana transfer edilmesinde de kongre turizm taşımacılığı önemli bir yere sahiptir. Transfer sırasında müşterilerimizin talep etmesi halinde rehberlik faaliyetleri de yine firmamız tarafından sunulmaktadır.

Kongre Taşımacılığı
Kongre Taşımacılığı

Kongre Taşıma Firmaları

Kongre taşıma firmaları arasında dikkat çeken çözümler sunan şirketimiz her zaman son model lüks araçlarıyla hizmet sunmaktadır. Elbette bu hizmetleri sunarken kusursuz bir şekilde çalışmalar devam ederken en uygun fiyat avantajı da sunulur. Firmamız sahip olduğu sektörel ve teknik anlamdaki bilgilerle turistik amaçlı acente, grup ve organizasyonlar için rehberlik ve personel hizmeti vermektedir. Bu hizmetler sadece şehir içi değil, şehir dışı olarak da gerçekleşebilir. Gezi ve özel tur organizasyonları kapsamında son model minibüs, midibüs ve otobüslerle beraber tecrübeli şoförlerimiz, talep ettiğiniz noktaya misafirlerinizin ulaşmasını sağlamaktadır.

Kongre Nakliyat Şirketleri

Kongre nakliyat şirketleri incelenirken her şeyden önce tecrübeli, güvenli ve rahat bir yolculuk hizmeti veren firmalar araştırılmalıdır. Tam da bu noktada alanında donanımlı personelleriyle tüm organizasyonlara, turistik gezilere ya da acentelere araç temin ediyor ve maksimum güvenlik sağlıyoruz. Elbette en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlarken sizden gelen tüm önerileri de değerlendiriyoruz.

Personellerimiz SRC mesleki yeterlilik belgesi başta olmak üzere psikoteknik değerlendirme belgelerine sahiptir. Haliyle düzenli olarak özel eğitim kurumları sayesinde emniyetli sürüş, temel ilk yardım, yorgunlukla mücadele, yangınla mücadele ve gece sürüşü gibi eğitimler, çalışanlarımıza sunulmakta ve her zaman güvenli hizmet almanız sağlanmaktadır. Firmamızın kongre taşıma hizmetleri ile ilgili instagram hesabımızı da takip edebilirsiniz.

Turizm Taşımacılığı

Turizm taşımacılığı sürecini sorunsuz olarak değerlendirmek ve bu alanda hizmet almak için bizi aramanız yeterlidir. Kaliteli ve güvenilir taşımacılık prensibiyle yola çıkan firmamız alanında uzman personelleriyle büyümeye devam etmektedir. Son model araçlarımızla beraber her türlü organizasyon faaliyet için turizm taşımacılığında detaylı bilgiler için yine bizimle irtibat kurabilirsiniz. Turizm kongre taşıma hizmetlerimiz ile ilgili kurumsal taşımacılık sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Turizm Kongre Taşımacılığı
Site Haritası