İsim Benzerliği Çolakoğulları
İsim Benzerliği Çolakoğulları

Çolakoğulları nakliyat firması adı altında iş yapmayan kalkan şahıslardan lütfen uzak durunuz. Özellikle firmamızın Kağıthane bölgesinde merkez yada şubesi bulunmamaktadır. İstanbul’da kurulan ve günümüzde Türkiye’nin bilinir nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat; artık uluslararası nakliyat hizmetlerinde de aktif duruma gelmiştir. Gerçek Çolakoğulları nakliyat kimdir yazısını yayımlamamızın sebebi; günümüzde firmamızın bazı şahıslardan dolayı uğraştığı sorunlardan biridir. İstanbul bölgesinde firmamızın adını kullanan şahıslara karşı müşterilerimizi bilinçlendirmeye çalışmaktayız.

Firmamızı Tanıyalım!

firmamızı tanıyalım bölümünde sizlere firmamız hakkında bilgiler veriyor olacağız. Firmamız 1956 yılından beri Maltepe merkez ofis olmak üzere kurulan bir nakliyat şirketidir. Kuruluş amacı; insanlara evden eve nakliyat hizmetlerini sağlamaktır. Sektörden sektöre atlama gibi bir lüksümüz olmadı. Şirketimiz hala aynı hizmeti aynı heyecan ile sürdürmektedir. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde tek adresiz.

Gerçek Çolakoğulları Nakliyat
Gerçek Çolakoğulları Nakliyat

Peki Gerçek Çolakoğulları Nakliyat Hangisi

Bu soruya geçmişten günümüze gelişen süreçlerle ilgili bilgi vererek daha iyi bir şekilde anlamanızı sağlayacağız. Firmamız Anadolu yakasında kurulan bir nakliyat şirketidir. Geçmişte büyüklerimizin marka alımı konusunda geç kalarak markanın bir turizm firmasının almasından dolayı; ev taşımacılığı hizmetlerinde marka alamadık. İsmimizi kullanan şahıslarda daha önce askılı elbise taşıma işinde bulunan kamyoncular dır. Ne yazık ki zamanla ismimize yakışır hizmetler sunarak taşımacılık sektöründe isim yapan bir firma olmamıza istinaden bu şahıslar firmamızın ismini kullanarak evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlamışlardır. Ve iddiaları da şudur ki; geçmişten beri ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Tabi bu şahıslar tek değil, başka şahıslarda firmamızın adını kullanmaya başlamıştır. Bu konuda yasal süreçler devam etmektedir.

Taklitlerimizden Sakının
Taklitlerimizden Sakının

Yeni Markamız İle Farklılık Yaratmaya Çalıştık

Firmamız bu konuda hızlı çözümler üretmek adına; markada oluşan açıktan dolayı; Çolakoğulları Kurumsal Ev Ofis Taşıma Depolama Ltd. Şti olarak markasını almış durumdadır. İnternet ortamında da markamızın logosu olan Çolakoğulları Nakliyat adlı logoyu kullanarak farklılık yaratmaya çalışmış bulunmaktayız. Bu konuda tüm müşterilerimize de bilgilendirme mesajları yada mailleri göndererek bu şahıslardan uzak durmasını söylemiş bulunmaktayız.

Lütfen Taklitlerimizden Uzak Durun

Şirket olarak her zaman internet ortamında müşterilerimizi bilgilendirmeye çalıştık. Ayrıca eski müşterilerimize de sürekli bilgi vermekteyiz. Bu konuda eski ve yeni müşterilerimizin mağdur olmamaları için yoğun bir şekilde mücadele etmekteyiz. Bu konuda lütfen taklitlerimizden uzak durun. Hizmet sektöründe liderlik yapan firmamızın daha yakından tanımak için; https://www.colakogullari.com.tr adresimize giriş yapabilirsiniz. Gerçek Çolakoğulları Nakliyat Kimdir sorusuna bu adresimizden doğru cevaplar alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın sosyal medya hesaplarından olan İnstagram hesabımızı da takip edebilirsiniz.

Site Haritası