İstanbul Bodrum parça eşya taşımacılığı hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat firması ile tanışın ve sizde parça eşyalarınızı Bodrum İstanbul arasında taşıtın.

Firmamız 2010 yılından beri düzenli olarak İSTANBUL BODRUM Arası parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Güzergah olarak sadece Bodrum değil aynı zamanda İzmir, Aydın gibi merkezi noktalar ve bu illere bağlı ilçelere de parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız sizlere hem özel hem de parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamız 2010 yılından bu yana Bodrum ve İstanbul’da açmış oldukları ofisleri ile İstanbul Bodrum arası ev eşyası taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Parsiyel taşımacılık olarak da bilinen parça eşya taşımacılığı konusunda insanlara büyük avantajlar sağlamıştır. Kargo’da ürün göndermenin ne kadar zor olduğunu hemen hemen herkes bilir. Ama nakliyat firması ile bir parça dahi olsa ürününüzü gönderebiliyorsunuz. Bu ada çok büyük bir avantajdır.

WhatsApp Gorsel 2024 01 27 saat 20.58.25 319fe599

İstanbul Bodrum Arası Parça Eşya Transferi İçin Gerekenler

  • En az 10 gün öncesinde firmamızı bilgilendirmeniz gerekiyor.
  • Eşya listenizi ve görsellerini firmaya iletmeniz gerekiyor.
  • Sigorta için gerekli tüm evrakları 1 hafta önceden firmaya iletmeniz gerekiyor.

Profesyonel nakliyat hizmetlerinde her zaman eniyisini yapmaya çalışan bir şirketiz. Her konuda gerekli hassasiyeti sağlamaktayız. Sizlerde Çolakoğulları kalitesinde ev eşyalarınızı İstanbul Bodrum arası taşıttırmak isterseniz firmamız ile bağlantı kurmanız yeterli olacaktır. Firmamızı instagram sayfası üzerinde de takip etmeyi unutmayın

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat şirketleri arasında en çok tercih edilen taşıma şirketiyiz. Bodrum bölgesinde şubemiz İstanbul bölgesinde merkez ofisimiz bulunmaktadır. Her konuda gerekli profesyonelliği en iyi şekilde sağlamaktayız. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde hem hizmet hem de fiyat teklifi konusunda gerekli desteği sağlayacağız.

BODRUM Evden Eve Nakliyat Adresimiz Orhaniye, Haluk Özsoy Cd. No:21 D:B, 48000 Bodrum/Muğla

En İyi İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Şirketiyiz

Site Haritası