Nakliyat, ev veya işyeri taşıma sürecinin en stresli ve zahmetli aşamasıdır. Ancak, günümüzde nakliyat şirketleri bu süreci kolay ve konforlu hale getirmek için hizmet vermektedir. Nakliyat şirketleri, ev veya işyerinin tüm eşyalarının taşınmasını, paketlenmesini, saklanmasını ve yeni yerine yerleştirilmesini kapsayan bir hizmet sunmaktadır.

Profesyonel ve güvenilir evden eve nakliyat şirketleri bulmak kolay ama zor. Evet, kolay ama zordur. Çünkü, teknolojiden yararlanarak internet ortamında araştırma yaptığımızda karşımıza çok firma çıkıyor. Doğru yerdeyiz. Ama bunların arasında hangi firma profesyonel nakliyat şirketidir? işte bu sorunun cevabını bulmak için çabalamak zorundayız. Ayrıntılı araştırma yapmamız gerekiyor.

Doğru, Profesyonel ve Güvenilir Nakliyat Şirketi Bulmak

İşini iyi yapan, güvenilir profesyonel bir nakliyat şirketi bulursak işimiz çok kolaylaşır. Ev taşımacılığı bize kabus olmaz. Normal bir süreç olur. Ama doğru bir nakliyat şirketi ile karşılaşmadığımız taktirde o iş bize büyük sıkıntılar çıkarabilir.

Nakliyat Şirketi İle Çalışmanın Avantajları

Sektörümüz ile ilgili çok bilginiz olmadığı için bir anda kendinizi kurumsal bir firma ile yada amatör bir nakliyeci ile muhattap bulabilirsiniz. Artık buna şans mı deriz ona da siz karar verin. Çünkü, internet ortamında herkes reklamını çok iyi yapıyor. İnternet ortamında da arama yaptığınızda kimin profesyonel bir nakliyat firması kimin bir kamyoncu olduğunu çıkarmak ancak taşıma zamanında belli oluyor. O işte herkesin dediği gibi İŞ İŞTEN GEÇMİŞTİR.

Peki taşımadan önce görüştüğünüz yerin nakliyat şirketi mi yoksa bir nakliyeci mi olup olmadığını nereden anlarsınız?

nakliyat sirketleri paketleme
Ev Taşımacılık Şirketleri
  • Nakliyat şirketleri ücretsiz expertiz hizmeti sunarlar. Ve expertiz yapmadan da fiyat teklifi paylaşmazlar.
  • Nakliyat firmalarının merkezi sayılacak ofisleri muhakkak olur. Yakında iseniz uğramakta fayda var
  • Nakliyat şirketlerinin bir sözleşmesi, sigorta poliçesi vardır. Bunları sizinle paylaşması zorunludur.
  • Nakliyat şirketlerinin çalışanlarının fazlası sigortalı ve devamlı elemanlardan oluşur.
  • Nakliyat şirketlerinin vergi levhası, faaliyet belgesi ve taşımacılık belgesi olur.
  • Nakliyat şirketleri tüm nakliye hizmetlerini kendi öz malı ile yapar.

Profesyonel nakliyat firmaları expertiz yada telefon ile görüşmede az çok kendini belli eder. İstanbul’da nakliyat şirketi sayısı 100’den fazladır. Bunun en büyük sebebi; firmaların kendini geliştirip bu sektöre adapte olmalarıdır.

İstanbul’da Güvenilir Nakliyat Firmaları

Güvenilir ve kaliteli nakliyat firması bulmak zordur. Ama imkansız değildir. Sektörümüzün en büyük adımlarını atan şirketimiz sizlere yakın olmak için birçok çaba sarf etmektedir. İster sosyal medya, ister google arama motorları isterseniz de yakın arkadaşlarınızdan direkt olarak araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Sizlere paketleme, depolama ve nakliye hizmetlerinde her türlü desteği sağlamaktayız.

 

evden eve nakliyat tavsiye 1Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firmaları

Profesyonel evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen taşıma şirketiyiz. Taşınmada verilen kararların daha doğrusu doğru seçim yapmanın ilk adımı profesyonel bir nakliye şirketi ile anlaşmak oluyor. Bu sayede eşyalarınız daha güvende oluyor ve aklınızda arkada kalmıyor. Bir şeyim kaybolur mu? yoksa çalınır mı? derdiniz olmadan eşyalarınızı teslim edersiniz. Ve nakliyat şirketleri gereğini yaparak sizlere en kaliteli hizmeti vermiş olur. Kesinlikle evlerinizi taşırken merdiven altı diye tabir edilen kişileri seçmelisiniz.

Her aracı olan ya da bir iki kişi toplayıp biz ev taşıyoruz diyenlere de inanmayın. Ev taşıma boş zamanlarda yapılacak bir iş değil; en donanımlı ekipmanlar ile eşyalarınızı korumaya alacak ve sizi de sözleşme ile garantiye alacak bir firma ile çalışılma yapılmalıdır.  Nakliyat şirketleri arasında bu saydığımız kaliteli şartlar ile hizmet veren Çolakoğulları nakliyat ile görüşme yapacak; ve sonrasında her şey planlandıktan sonra sözleşmenizi yaparak eşyalarınızın taşınması için gözünüz arkada kalmadan teslim edebileceksiniz

Nakliyat Firmaları

Nakliyat firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmayız. Evinizde özellikle değerli eşyalarınız var ise; antika ya da maddi ve manevi değeri çok yüksek olanlar için; ekstra hassas olan Çolakoğulları nakliyat ile içiniz rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Hiçbir sıkıntınız olmadan teslim edeceğiniz eşyalarınız özenle paketlendiği gibi aynı zamanda merdivenlerden de özenle indirilip araca taşınmaktadır. Zaten eşyaların en çok zarar gördüğü kısımlar bu noktalardır.  Bu sebeple alanında uzman olan nakliyat şirketleri iyice sarmalama yaparak bir hasar almadan yeni eve taşımayı başarırlar.

Evden eve nakliyat alanında kendisini ispatlayan nakliyat firmaları ile çalışmanız sizler için en doğru karar olacaktır.  Doğru ve muntazam bir ev taşımak için yapmak gereken doğru firmayı seçmek olacaktır. Unutmayın ki! her zaman işine yatırım yapan, ekiplerini eğiten ve yöneten firmalar; doğru ve eksiksiz çalışma sistemi ile sizlere hizmet verirler. Sizler verdiğiniz paranın sonuna kadar hak ettiğini görürsünüz. Başı boş ekipler ile değil, koordine olmuş personeller ile iş prensiplerini sizlere sunan Çolakoğulları nakliyat; tercih edeceğiniz nakliye şirketleri nin bizce en başında geliyor. Araştırarak karar verip tercih etmek ise size kalıyor.  Detaylı bilgi almak için evden eve nakliyat adresine giriş yapabilirsiniz.

 

Nakliyat Şirketlerinin Lider Firmasıyız

Çolakoğulları nakliyat olarak; sizlere kaliteli evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı süreçlerinde paketleme hizmetleri ile ilgili olarak videolar hazırlamış bulunmaktayız. Firmamızın Youtube kanalı yada aşağıda bulunan videoları izleyerek; ev taşımacılığı hizmetlerinin nasıl gerçekleştiğini izleyebilirsiniz. Cam eşyalarınız için tasarlanmış özel koliler, kitaplarınız için hazırlanan kolilerimiz ve nice diğer taşıma hizmetlerimizi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

 
 
Nakliyat Sirketlerinin Lider Firmasiyiz

En İyi Ev Taşıma Şirketi

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde tanınan ve ününü gün geçtikte tüm ülkeye yayan firmayız. Ofis taşıma, eşya depolama gibi hizmetlerini de geliştiren ama Evden eve nakliyat hizmeti ile en iyi konuma gelen firmaların başındayız. Bizimle çalışmak ve taşınma sürelerinizi iyileştirmek için hemen firmamızdan resmi teklifinizi alabilirsiniz.

Sonuç olarak, nakliyat şirketleri stresli ve zahmetli nakliyat sürecini kolay ve konforlu hale getirmek için hizmet vermektedir. Profesyonel ekipler, güncel teknolojik araçlar ve ekipmanlar ile çalışan nakliyat şirketleri, eşyaların hasarsız taşınmasını, zamanında teslimini ve sigortalı hizmet sunmasını sağlar. Ayrıca, farklı taşıma ihtiyaçlarına göre çeşitli seçenekler sunması, ek hizmetleri (paketleme, saklama, depo vb.) ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutması, nakliyat şirketlerinin tercih edilmesinin nedenlerinden biridir.

Makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yeni makalelerimizden haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin.

evden eve nakliyat sirketleri hizmetleri
Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Evden eve nakliyat hizmetlerinde sigortaya neler dahildir

ev taşıma hizmetlerinde tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır.

Kurumsal ev taşımacılığı hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey nedir?

İnternet ortamında araştırma yaparken firmaları iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekir.

İstanbul nakliyat şirketleri ile diğer illerdeki firmaların farkı var mı?

fark konusunda hiçbir firmayı kıyaslanmaz. Herkesin bir hizmet şekli vardır. Bu sizin istediğiniz hizmete bağlıdır.

Evden eve nakliyat fiyatları için hangi bilgiler gerekiyor?

evinizin oda sayısı, kat sayısı ve mesafe en önemli belirleyici kriterler

Site Haritası