Gebze ofis taşımacılığı firmalarından yardım alarak siz de ofis eşyalarınızın kolay şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu işlemler esnasında hiçbir şekilde yorulmaz ve büyük sorunlarla da karşılaşmazsınız. Tabii bu işinde uzman bir taşıma firmasından yardım almanız durumunda mümkün olabilir. Yani iş kalitesine önem vermeyen ofis taşıma şirketlerinden kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Gebze’de ofis taşıma işlemleri için Çolakoğulları Nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uzman personel kadromuzla birlikte sizlere bu konuda kaliteli hizmetler sağlayacağız. 

Gebze Ofis Taşımacılığı Şirketleri

IMG 20240209 WA0156 4

Gebze ofis taşımacılığı şirketleri arasında araştırma yaptığınızda, pek çok adresle karşılaşmanız mümkündür. Ancak bu adreslerin her birinin güvenilir olmadığını da sizlere özellikle belirtmek istiyoruz. Siz ise bu kapsamda, ofis taşıma firmaları arasında daima kaliteli bir adrese yönelim göstermelisiniz. Böylece ofis eşyalarınızın güvenli şekilde taşınıp transfer edilmesi de mümkün olacaktır. 

Gebze ofis taşıma şirketleri arasından Çolakoğulları Nakliyat firmamızı seçmeniz, sizin için harika bir tercih olacaktır. Bu kapsamda tamamen kurumsal olarak hizmet veriyor olmamızla birlikte, müşteri memnuniyetini de her daim ön planda tutmaktayız. Bize sabit telefon numaralarımızdan ve instagram adresimizden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Gebze Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Sigortalı Gebze Ofis Nakliyesi Şirketi Avantajları

✅ Sigortalı Nakliyat Hizmeti:Sözleşmeli Taşıma Hizmeti
✅ Asansörlü Taşımacılık:Vinçli Asansörlü Taşıma Hizmeti
✅ Firma Vergi Levhası Bulundurma:Kurumsal Şirket Olmanın Göstergesi
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Yetkili Mecralarca Onaylı Firma

En İyi Gebze Ofis Taşımacılığı Firması

b1b0322f 9163 4977 aeef cf292376f926 1

En iyi Gebze ofis taşımacılığı firması demek, tam istediğiniz gibi bir hizmet almanız demektir. Unutmayın ki ofis eşyaları çokça hassas ve değerli malzemelerdir. Taşıma işlemi esnasında da o eşyaların kesinlikle hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekir. Hatta yine de elde olmayan sebeplerden ötürü kırılan eşyalar için de sigorta önlemi alınmalıdır. İşte bu kapsamdaki önlemler, yalnızca uzman firmalarca alınır. 

Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak ofis taşımacılığı konusunda tüm önlemlerimizi alıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı işlemlerinde bize güvenenler, gayet doğru bir seçim yapanlardır. Siz de binlerce memnun müşterimizden biri olmak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Ofis Taşıma Firmasının Özellikleri

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

Gebze Ofis Nakliyesinde Ofis Eşyası Paketleme Hizmeti

ofis tasima kigili 1

Gebze ofis nakliyesinde ofis eşyası paketleme hizmeti de yine firmamızca sağlanmaktadır. Ofis taşıma şirketleri arasından her daim iş kalitemizle ön plana çıkıyoruz. Müşteri memnuniyeti, bizim için çok önemlidir diye de her defasında vurgulamaktayız. Tabii bunu sağlamak, sözden ziyade hizmet kalitesiyle gösterilmelidir. 

Buna istinaden de ofis malzemesi paketleme hizmeti sunarak, eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Unutmayın ki Çolakoğulları Nakliyat varsa, kaliteli hizmet ve çözüm var demektir. Siz de firmamızın deneyim ve tecrübelerinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Bunun için bize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. 

Sizlerden Gelen Sorular

Gebze Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Gebze ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Gebze Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Gebze ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Gebze Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Gebze ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Gebze Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız Gebze ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Gebze Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Gebze ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

5/5 - (1 vote)
Site Haritası