Ankara evden eve nakliyat şirketiyiz. ikinci ana merkezimiz olan Ankara ilinde taşımacılık hizmetlerimiz 1970’li yıllara dayanmaktadır. Bu yüzden nasıl İstanbul’a farklı bir göz ile bakıyorsak; Ankara ilimize de farklı bir göz ile bakmaktayız. Ankara evden eve taşımacılık faaliyetlerimizi geçmişten beri gerçekleştirdiğimiz için bu bölgede hiç yabancılık çekmemekteyiz. Firmamız özellikle Ankara bölgesinde yoğun bir şekilde şehir içi evden eve taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Ankara İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerine de yönelen firmamız; şehirler arası nakliyat hizmetlerini ilk bu iki il arasında gerçekleştirmiştir. Böylelikle şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinin temelini atmış olduk. Firmamız Ankara bölgesinde tüm illere ev taşımacılığı hizmetlerini sağlamaktadır. Geniş bir ağ kitlesine sahip olan firmamız ile dilediğiniz tüm nakliyat hizmetlerinizi alabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları
Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara Bölgesinin En Çok Tercih Edilen Nakliyat Şirketiyiz.

Firmamız hem Ankara hem de İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi konumundadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan firmamız; tüm ev taşıma hizmetlerinizi sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Ankara insanının firmamız hakkındaki düşünceleri firmamız adına çok mutluluk verici bir durumdur. Bu konuda birçok nakliyat firması da firmamız büyük bir örnek ile takip etmektedir. Sizlerde ev taşımacılığı hizmetlerinizi Ankara içinde gerçekleştirmek isterseniz tek yapmanız gereken bize bilgi vermektir.

Ankara’nın Her Alanında Profesyonel Paketleme Hizmetleri

YouTube video

Firmamız, Ankara bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelce çalışmaktadır. Ev eşyalarınızı özel paketleme malzemeleri kullanarak paketlemektedir. Paketleme ekibimiz ayrı çalışmaktadır. Paketleme işlemlerinde tüm eşyalarınız detaylı olarak ambalaj yapıldıktan sonra gerekli numaralandırma ve listeleme işlemleri yapılır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına her türlü imkanlarını seferber etmektedir.

Cam eşyalarınızın güvenliği artık bizim ellerimizdedir. Firmamız, yıllardan beri özellikle hanımların en çok korktukları cam eşyalarının zarar görmesine son verdi. Özel paketleme malzemelerini kullanarak taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın cam ürünleriniz için tasarlamış olduğu özel kutuları ile tüm eşyalarınızı ayrıntılı olarak taşımaya hazır hale getirmektedir. Cam eşyalarının paketleme işlemleri de özel personellerimizi organize ederek gerçekleştirmekteyiz

YouTube video

1956’Dan Beri Ankara’da Taşımacılık Hizmetleri

şirketimiz tüm nakliyat faaliyetlerini İstanbul gibi Ankara ilinde de gerçekleştirmektedir. Yılların deneyimli ekibi ile tüm ev eşyalarınızı ayrıntılı olarak paketleyen ve yeni adresinizde kurulum işlemlerini yaparak yerleştiren bir taşıma şirketiyiz. Bizlere ulaşmanız çok kolaydır. Çolakoğulları nakliyat firması yazarak google arama motorlarında bizleri bulabilirsiniz. Taşımacılığın ve güvenirliğin doğru adresiyiz.

Site Haritası